İçeriğe atla

Fotoğraf

sevgilinize süpriz mi yapmak istiyorsanız mutlaka okuyun...

Bu başlığa 31 cevap verilmiş

#26 Misafir_emine nur_*

Misafir_emine nur_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 25 Haziran 2015 - 02:28

ben 11 yaşındayım sevdiğim kişi ise 12 yaşında original.gif adı emircan ben onu çok seviyorum wub.gif  ama o beni sevmiyorsad.png o başka birini seviyor ve onla çıkıyorlar sad.png çok üzgünüm ben birini seviyorum o beni sevmiyor acayip dimi işte beni hayatım böyle ama ben emircanı sonuna kadar sevmeye devam edicem  53.gif kalpkirik.gif

#27 Misafir_esmanur_*

Misafir_esmanur_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 23 Temmuz 2015 - 18:00

Pazartesi evde tek olcak aramızda kötü evlerinin anahtarını var bende sabah eve girip kahvaltı hazırlanan sizce duzelirmiyiz

#28 Misafir_Yorgun_*

Misafir_Yorgun_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 31 Ekim 2015 - 10:02

Bende eşimi otel odasında karşılayacam ve ona süpriz yapmak istiyorum ne yapmam lazım otel odasında nasıl bir süpriz hazırlayabilirim

#29 Misafir_gizli misafir_*

Misafir_gizli misafir_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 07 Aralık 2015 - 16:55

Vücudunuza adını dövmesini yapın çok saçma

#30 Misafir_Sarisin_*

Misafir_Sarisin_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 16 Haziran 2016 - 21:46

Mrb oncelikle fikirleriniz cok orjinal uyguladim renk katyi hayatimiza banallikten obalisilmisliktan ciktik cokk tskr ederm ......simdi rujla yazi yazicam aynaya , yastinin altina not koyucam yarin ne tepki vetdi yazsrim .....;)

#31 Misafir_Sarisin_*

Misafir_Sarisin_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 17 Haziran 2016 - 07:00

Gnaydin gece yuzunu yikamaya gitti banyoya aynada fotografini cekmis yaziyla gosterdi guldu beni optu.....sabahta notu gordu once baska bisy zannetti sora gulumsedi optu beni...

#32 Misafir_cara_*

Misafir_cara_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 12 Ekim 2017 - 12:39

Ben okudum ama hiç bir şey anlamadım :) Lütfen biri bana doğru dürüst anlatsın şu olayı.

Cevap ekle