Zıplanacak içerik
oxan

sevgilinize süpriz mi yapmak istiyorsanız mutlaka okuyun...

Önerilen İletiler

Misafir emine nur

ben 11 yaşındayım sevdiğim kişi ise 12 yaşında original.gif adı emircan ben onu çok seviyorum wub.gif  ama o beni sevmiyorsad.png o başka birini seviyor ve onla çıkıyorlar sad.png çok üzgünüm ben birini seviyorum o beni sevmiyor acayip dimi işte beni hayatım böyle ama ben emircanı sonuna kadar sevmeye devam edicem  53.gif kalpkirik.gif

Bu iletiyi paylaş

İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş
Misafir esmanur

Pazartesi evde tek olcak aramızda kötü evlerinin anahtarını var bende sabah eve girip kahvaltı hazırlanan sizce duzelirmiyiz

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Yorgun

Bende eşimi otel odasında karşılayacam ve ona süpriz yapmak istiyorum ne yapmam lazım otel odasında nasıl bir süpriz hazırlayabilirim

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Sarisin

Mrb oncelikle fikirleriniz cok orjinal uyguladim renk katyi hayatimiza banallikten obalisilmisliktan ciktik cokk tskr ederm ......simdi rujla yazi yazicam aynaya , yastinin altina not koyucam yarin ne tepki vetdi yazsrim .....;)

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Sarisin

Gnaydin gece yuzunu yikamaya gitti banyoya aynada fotografini cekmis yaziyla gosterdi guldu beni optu.....sabahta notu gordu once baska bisy zannetti sora gulumsedi optu beni...

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir cara
Ben okudum ama hiç bir şey anlamadım :) Lütfen biri bana doğru dürüst anlatsın şu olayı.

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.