Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

3 yıldır bi şarkı arıyorum ve bulamıyorum.LÜTFEN YARDIM EDİN:(((((

enriqueda

Önerilen İletiler

merhaba arkadaşlar ben bu foruma yeni katıldım.aslında foruma katılmamın EN BÜYÜK nedeni de bir şarkı arıyor ve bulamıyor olmam,ayrıca çeşitli konularda sizden yardım almak istememdir...

şimdi ben 3 yıldan beri bi şarkı arıyorum.şarkıyı söyleyen grubu ve şarkının ismini bilmiyorum ama bu şarkıyı bulmam gerçekten çok önemli....lütfen yardım edin...

-- bu klip 2-3 yıl önce yeni tv(şu anda adı yeni tv)de çalıyordu. klipte bir erkek ve bir kız var.bunlar bir alışveriş merkezinin park alanındalar,oğlan kızı bir alışveriş arabasında sürüyor sonra bunlar eski model bir arabanın üstüne yanyana uzanıyorlar ve yıldızlara dokunarak yıldızları kaydırıyorlar,hareket ettiriyorlar.şarkı söyleyen kişilerde yıldız şeklindeler hareket ediyorlar.şarkı söyleyenlerin hepsi erkek.şarkının geneli slow ama nakarata giriş te biraz hızlanıyor şarkının nakarata girişi 'is gotta believe' falan gibi bişey ve şarkının içinde 'nobody home....tomorrow' ve 'in the end all..' gibi sözler var.--

bu şarkıyı bilen kişiler lütfen bana yardım etsinler...........lütfennnnnnnnnnnnnnn..... :(:(:(

LÜTFEN CVP YAZINIZ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bunlar bir alışveriş merkezinin park alanındalar,oğlan kızı bir alışveriş arabasında sürüyor sonra bunlar eski model bir arabanın üstüne yanyana uzanıyorlar ve yıldızlara dokunarak yıldızları kaydırıyorlar,hareket ettiriyorlar.şarkı söyleyen kişilerde yıldız şeklindeler hareket ediyorlar.şarkı söyleyenlerin hepsi erkek.

:D :D :D :D :D

sen bunu bulma...

bulursanda kendine sakla...lütfeenn..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
  • 6 yıl sonra...
  • 3 ay sonra...

sabrede sabrede sabrim kalmadi alacaktin beni vaktin mi olmadi kime ne etim kimde oldu kismet bekleyorum hale deyorsun sabret vur basini simdi taslardan tasa bak gidiorum ben baska kolara

original.giforiginal.giforiginal.giforiginal.gif

yardimci olun

bulurmusunuz

sabrede sabrede sabrim kalmadi alacaktin beni vaktin mi olmadi kime ne etim kimde oldu kismet bekleyorum hale deyorsun sabret vur basini simdi taslardan tasa bak gidiorum ben baska kolara

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

selamlar  bende bi şarkı arıyorum kolay bi şarkı ama bi türlü aklıma gelmedi  dhs-house of good ve mad house- like a prayer müzikleriyle aynı tempo olarak şarkının girişinde alkışlıyorlar kalın sesli adam ladies and gentlemen diyor bişeyler daha dior sonra güm güm giriyor şarkı..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Bende bir şarkı arıyorum şarkı yabancı ve mtv de yayınlanmıştı

Şarkıdaki klipte vakit gece vakti ve bir adam siyah giyinmiş ve siyah bir atın üstüne binmişti atının gözleri kırmızıydı 

sonra bisikletlere(yada motorsiklet tam emin değilim) binmiş adamlar vardı 

lütfen yardım edin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Arkadaşlar yilmaz ceylan - mavi kiz diye bir sarki vardi youtubeden silindi adamin profili kayboldu facesi kapandi şarkiyi her yerde ariyorum ama bulamiyorum 1 yildir ariyorum ama yok rica etsem yardimci olurmusunuz şarki sozleri / mavi kiz daglarina kar düsmus yolarina ... saz ile soylenen bir sarki bukadarini hatirliyorum sadece simdiden kim yardim ederse ugrasirsa bile allah ondan bin defa razi olsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...

Bir şarkı arıyorum ama sadece klipten birkaç şey kalmış aklımda.1995-1997yillari arasında izlemistim 9-10 yaslarindaydim sanırım.klipte zenci bir arkadaş şarkı söylüyordu tamda emin değilim.kesin hatırladığım şey şarkı kumsal tarzı bir yerdeydi ve klipte yunuslar denizde zıplayarak yüzüyordu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.