Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kadınlar çözülemez ( klasik )

hosemario

Önerilen İletiler

klasik deyiş olan erkekler kadınlar için , bazı kadınlarda erkeklere bu klasik cümleyi kullanıyor

KARŞI CİNS ANLAŞILAMAZ

Bu söze dayanarak bu metni yazıcam

------ bayanların genel istekleri nelerdir erkeklerden ? ------

1- YAKIŞIKLI OLSUN HERKES ONU BEĞENSİN ( bakımlı olsun ) : ya şunu anlamıyorum madem partnerinizin yakışıklı ve bakımlı olmasını istiyorsunuz yakışıklı ve bakımlı erkeğe her bayan ilgi duyar buda ilişkinizi tehlikeye sokar. bi erkek sizi başka bi erkekle aldatmayacağına göre !... tabi bakımlılık konusunda bayanlarla aynı fikirdeyim. malum bakımlılık karşı cinsten çok kendine saygısından bakımlı olmalı.

2- POLAT ALEMDAR GİBİ OLSUN : bayanlar erkeklerden kendilerini korumalarını isterler. bi anlamda babalarından gördüklerini ama şunuda akıl edemezler babaları onları genel korumada bulunurlar. birebir her türlü korumada bulunamazlar. yanlarında erkek arkadaşları olduğu zaman bu nedenle rahattırlar ve başlarını derde sokmak konusunda yada tatsız bir olay çıkarma konusunda hiçde çekimser olmazlar. örn : mağazada bağrınarak "ya bu kazağın neden pembesi yok? hanfendi elimizde kalmadı. ya emre şuna baksana bu adam bana dikleniyorrr" peki karşınızdaki sorun çıkartan erkeğin size göstermiş olduğu sabır yada kibarlığı erkek arkadaşınızada göstermeyeceğini düşünüyormusunuz?

3- CEBİ DOLU OLSUN BENİ GEZDİRSİN İHTİYAÇLARIMI KARŞILASIN ( ben buna sponsor erkek arayışı diyorum ) : bunu bayanlara söylediğimde bana verilen cevap " onlarda bu kadar aptal olmasınlar " ya bunun aptallıkla alakası yok çocuk seni sevmiş ve seni üzmek istemiyor. bu şıktada işiniz zor çünkü tek akıllı siz değilsiniz. bu tarz erkekleri her bayan baştan çıkarmaya çalışır.:) bi flörtünüz olmadığı zaman harcamalarınıza gösterdiğiniz özeni flört sırasındada gösteriyormusunuz?

4- ROMANTİK OLSUN : eee ne oldu polat alemdar gibi birini arıyordun ya ??? bi insandan hem odun olmasını hemde yumuşamasını nasıl bekliyorlar anlamıyorum. eğer derseniz ki herşeyin zamanı var bayanların o romantik zamanları ne zaman istedikleri belli olmuyor bee. istediğiniz romantikliği bazen abartıığınızı düşünüyormusunuz?

5- HAREKETLERİMDEN NE İSTEDİĞİMİ ANLASIN : eğer partneriniz medyumsa bu istediğinizi kolayca yerine getirebilir. acaba dünyada kaçtane erkek medyum var? geneldede istedikleri şeyi hareketleriyle çözülmesi imkansız davranışlarda bulunuyorlar. isteklerinizi direkt söleseniz daha kolay olmazmı? ondan sonrada ya bu öküz diyip ayrılmaya kalkarlar, bu durumda o büyükbaş hangisi acaba? peki ya siz erkeklerin hareketlerinden ne istediğini anlama çabasına giriyormusunuz? giriyorsanızda doğru anlıyabiliyormusunuz acaba?

6- ÇAPKIN OLSUN ( her ne kadar itiraf etmeselerde ) : çapkın erkek çapkınlığını sadece sizin üzerinizde kullandıktan sonra çapkınlığı bırakacaklarına mı inanıyorsunuz? ehuehuehu :):):):) anladınız siz onu.

7- ÇENESİ SAĞLAM OLSUN ( sıkılmasınlar ) : çenesi sağlam olsun bunu erkekler bayanlar için dırdırcı kadın olarak kullanırlar. erkekler konuşurken siz ne yapacaksınız? sadece dinlemekle mi kalıcaksınız yada konuyu hep erkek mi açmak zorunda? çenesi sağlam olan erkek emin olun üçkağıtçı diye tabir ettiğimiz erkeklerdir. emin olun öyle yada böyle bu özellikleri sizede çarpacaktır. ( herne kadar hemcinslerim olsalarda ) peki siz o günkü ilişkinize ne kadar monotonluktan uzak tutma çabasına giriyorsunuz?

8- ÇALIŞKAN OLSUN : erkek çalışıp evi geçindirmeye çalışırken eşi altın günlerinde basen büyütsünler. hani erkek kadın eşitliği vardı? hatta bebeğe dahi sadece o baksın. siz ne kadar çalışkansınız? sizin harcadığınız bu paraları erkek kazanırken neler çekiyor düşündünüzmü?

9- SADIK OLSUN : bu kelimeyi oldum olası sevmemişimdir. sadık kelimesi hep köpekler için kullanıldığından mıdır nedir? sevgisini korusun kelimesi bana daha doğru geliyor. peki erkeklerin size sağdık olması için siz ne kadar çaba gösteriyorsunuz? gösterdiğiniz çabayı erkek farkediyor mu? ve siz ne kadar sevginizi koruyorsunuz?

10- SADECE BENİMLE İLGİLENSİN : ilgiyi tabiki herkes sever erkeklerde dahil. :) bazen işi o kadar abartırlarki erkek kız kardeşiyle , annesi ile, iş arkadaşıyla v.s. konuşmalalarına dahi bozulurlar. unutmayın ki erkeğin ilişkisi dışındada dünya dönmeye devam ediyor.

11- İSTEKLERİME ÖNEM VERSİN : bayanlar genelde bi istediklerini ( zaman zarfını uzun kullanayım ) ertesi gün istemiyecekleri tutar. ya hangi isteğinize önem verelim o zaman ? ne istediğinizi bilin!...

12- EVLİLİKTEN SONRA DEĞİŞMESİNLER : yavs sen değişmiyor musun sanki ? " nasıl olsa bu adam artık benim " diyerek kendini salmıyormusun? o ekonomik yük senin sırtına binsinde gör bakalım!...

velhasılkelam son olarakta " evlenecek erkek kalmadı " sözüne bi soruyla karışık cevap " EVLENECEK KIZ KALDIMI ? "

aynayı birazda kendinize çevirip , çuvaldızı kendinize batırırken , madalyonun arka yüzünede bakmayı unutmayın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

asla çözülemez görünen kadınlar, çözülememeyi, anlaşılamamayı "kendileri" istiyorlar, hep oyunlar oynuyorlar, isteseler paylaşabilirler, ama istemiyorlar, bunun sonucu bence iyi yerlere varmaz gibi, kendilerinin bileceği iş, bizim yapabileceğimiz birşey yok

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

klasik deyiş olan erkekler kadınlar için , bazı kadınlarda erkeklere bu klasik cümleyi kullanıyor

KARŞI CİNS ANLAŞILAMAZ

Bu söze dayanarak bu metni yazıcam

------ bayanların genel istekleri nelerdir erkeklerden ? ------

1- YAKIŞIKLI OLSUN HERKES ONU BEĞENSİN ( bakımlı olsun )

1.Yanlış,güzellik göreceli bir kavram bize yakışıklı gelen karşımızdakine gelmeyebilir,hem niye herkes onu beğensin gibi bir saplantı olsunki kadında sonuçta kıskançlık diye bir şey var canım..ama bakımlı olsun lütfen.. :unsure:

2- POLAT ALEMDAR GİBİ OLSUN : bayanlar erkeklerden kendilerini korumalarını isterler.

2.Bak buna sözüm yok :rolleyes:

3- CEBİ DOLU OLSUN BENİ GEZDİRSİN İHTİYAÇLARIMI KARŞILASIN ( ben buna sponsor erkek arayışı diyorum )

3.Yanlış,arada aşk varsa kimse paraya bakmaz,ama itiraf edeyim akıllı kadınlar bunları hesap eder :)

4- ROMANTİK OLSUN : eee ne oldu polat alemdar gibi birini arıyordun ya ??? bi insandan hem odun olmasını hemde yumuşamasını nasıl bekliyorlar anlamıyorum.

4.Sen kime odun diyorsun,hem nerden biliyorsun Polat'ın romantik olmadığını :angry:

5- HAREKETLERİMDEN NE İSTEDİĞİMİ ANLASIN : eğer partneriniz medyumsa bu istediğinizi kolayca yerine getirebilir.

5.bunun için medyumluğa gerek yok vucut dili diye birşey var duymadınızmı?şaşardım zaten erkeklerinin bu tip konularla ilgilendiğini duysaydım.

6- ÇAPKIN OLSUN ( her ne kadar itiraf etmeselerde ) : çapkın erkek çapkınlığını sadece sizin üzerinizde kullandıktan sonra çapkınlığı bırakacaklarına mı inanıyorsunuz? ehuehuehu

6.Af buyur,buda nerden çıktı :unsure: erkeklerin kendi lehlerine kullanmak için uydurdukları bir söz bu

7- ÇENESİ SAĞLAM OLSUN ( sıkılmasınlar ) :

7.buda yanlış..Asla az konuşsun öz konuşsun hiç bir kadın geveze adamdan hoşlanmaz :)

8- ÇALIŞKAN OLSUN : erkek çalışıp evi geçindirmeye çalışırken eşi altın günlerinde basen büyütsünler. hani erkek kadın eşitliği vardı? hatta bebeğe dahi sadece o baksın. siz ne kadar çalışkansınız? sizin harcadığınız bu paraları erkek kazanırken neler çekiyor düşündünüzmü?

8.yok yahu kadın çocuk doğuracak bakıcak,besleyecek,büyütecek tüm ev işlerini yapacak adama kadınlık yapacak yetmedi birde çalışsın didinsin ev ekonomisine katkıda bulunsun öylemi,buna verielecek en iyi cevap siz kendinize iyi hamal arıyorsunuz olur <_<

9- SADIK OLSUN : bu kelimeyi oldum olası sevmemişimdir. sadık kelimesi hep köpekler için kullanıldığından mıdır nedir? sevgisini korusun kelimesi bana daha doğru geliyor. peki erkeklerin size sağdık olması için siz ne kadar çaba gösteriyorsunuz? gösterdiğiniz çabayı erkek farkediyor mu? ve siz ne kadar sevginizi koruyorsunuz?

9.Haydaaa burdada ihanetin faturası kadına kesilmiş bakarmısın!!!yok bütün erkekler sütten çıkmış ak kaşık her şeyin suçlusu kadınlar,geç bunları geeeççç

10- SADECE BENİMLE İLGİLENSİN : ilgiyi tabiki herkes sever erkeklerde dahil.

10.bundan daha doğal ne olabilirki sevgiyi besleyen olgu ilgidir (vay anasını şurda iki saniyede ne afilli söz uydurdum helal bana) -_-

11- İSTEKLERİME ÖNEM VERSİN : bayanlar genelde bi istediklerini ( zaman zarfını uzun kullanayım ) ertesi gün istemiyecekleri tutar. ya hangi isteğinize önem verelim o zaman ? ne istediğinizi bilin!...

11. iki güzel sözle yetinir kadınlar hala bunu anlamayanlar varsa onun bileceği iş :)

12- EVLİLİKTEN SONRA DEĞİŞMESİNLER : yavs sen değişmiyor musun sanki ? " nasıl olsa bu adam artık benim " diyerek kendini salmıyormusun? o ekonomik yük senin sırtına binsinde gör bakalım!...

12.Ekonomik yükmüş peh tabi karnında çocuk taşıyıp normal kilonun iki katını erkek alıyor değilmi?hangi kadın bu durumdan memnun olur :unsure:

velhasılkelam son olarakta " evlenecek erkek kalmadı " sözüne bi soruyla karışık cevap " EVLENECEK KIZ KALDIMI ? "

aynayı birazda kendinize çevirip , çuvaldızı kendinize batırırken , madalyonun arka yüzünede bakmayı unutmayın

son söz her zaman olduğunu gibi kadınlarındır.velhasılı kelam yine erkeklerin kendilerini aklamak için uydurduğu bir metni maddeler halinde okudunuz ama neymiş efendim,yemezler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet sağolsun bayan arkadaşımız üşenmeyip emek verecek kadar cesaretli bir bayanmış , kendisine teşekkür ediyorum. fakat bu cevaplar dahi verilirken uzun süre düşünülmüş olduğu cevaplardanda anlaşılıyor , ama genede yüzelsey cevaplar , keşke cevabını verdiği cümleleri daha derinlemesine düşünüp yaşadığımız ülkenin durumlarınıda göze alıp cevap verseydi. laf ebeliğinden çok gerçekçi davransaydı. yinede özverisinden dolayı kendisine teşekkür ederim. ha birde cvp verebileceğin yerleri kesme vereceksen yazının tamamına cvp yaz lütfen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

evet..lakin bazan ölee kadınlar tanırsınız ki iki milyon cilt psikoloji kitabıda okusanız çözemezsiniz mirim..hani çözersinizde; ona , kendi çözülmüşlüğünün önüne koyulmasının kendince bir türlü anlayamamak yada anlamak istememek halini çözemezsiniz..mahvolur gidersiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.