Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Cinayetteki Hata..

Misafir taurusmutis

Önerilen İletiler

bu katil olayını yazan arkadaş bişi sorabilirmiyim kati komşu mu? yada bu soru nun gerçekte bi cevabı vartmı??

sırtından aldığı bıçak darbesi kalbe kadar ulaşabilirmi? biraz zor gibi

bıçağın biraz uzun olması gerekiyor(döner bıçağı gibi) eğer öyleyse alt kattaki dönerci katil

bence cinayet hakkında bu kadar cewap verdiğine göre polisss katil

bence (bana görede cwp saçma ama) katil serkomiser

bunların hiçbiri katil olmadığını taurus açıklamış..

komser maktulun kolunda bir saat olduğunu görür

bu durumda kırılan saat kesinlikle katile aittir

ve komser bu saati önceden görmüştür

bu bay x in saatidir

dolayısıyla katil bay x dir.

benden bu kadar şimdilik...

by x katil ..

peki by x kim..

by x in kim olduğu hakkında bir fikrim var :blushing:

çok düşündüm ama buldum galiba, :w00t:

by x hiçbirinizin tahmin edemediği bir uzaylı...ve görünmmezlik zırhına bürünmüş bir uzaylı..bu uzaylının amacının ne olduğu ise açık ..heyecandan hoşlanıyo ve sadece heyecan olsun diye zavallı adamı öldürüyo.. :devil:

neden...???????? :wassat:

sorarım sana sayın katil..

neden...?????????

ne istedin zavallı adamdan ha..söyle..

hiçmi acımadın..

madem öldürdün saatinden ne istedin..belkide öldükten sonra torunlarına kalacak tek yadiğardı o...bu benim büyüüüüüüüük dedemden kaldı diyebileceği tek yadiğar.. :crying:

birde neden tam 4 sularında..tam o vakitte ikindi çayını bile içememiş zavallı..belki o kadar özenle hazırlanmış çaylı kekinide yiyememiş belkide.. :P

birde neden komşuyu rahatsız ettin öldürürken..yazık adam ev almış komşuda almış ama ..sen onun evinde sessizce huzurla oturmasına izin vermemişsin..oysa yıllarca hayalini kurmuştu o evi alabilmek için..o güne kadar çıt çıkmıyodu apartmandan ve o günde çıtını çıkarmadan öldürdün adamı.. :angry:

evet kesin bir uzaylı yapmıştır bunu ..hangi gezegenden olduğunu ise size bırakıyom..bu kadar zeki ve akıllı bi uzaylı.. :whistling:

:ayakvur::yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 113
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

bunların hiçbiri katil olmadığını taurus açıklamış..

evet kesin bir uzaylı yapmıştır bunu ..hangi gezegenden olduğunu ise size bırakıyom..bu kadar zeki ve akıllı bi uzaylı.. :whistling:

:ayakvur::yuvarlan:

İnanmıyorumm :huh: Benim tanıdığım bi uzaylı var o olmasın sakın :islik::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

son (veya sondan birkaç önceki) hakkımı kullanayım:

serkomiser ayağına takılan halının içe katlı olan üst yüzeyinde

kan izi olduğunu farkeder.

o halde bıçaklanma olayı boğuşmadan önce olmuş olmalıdır.

kalbinden bıçaklanan biri daha sonra boğuşamayacağına göre

boğuşma hiç olmamıştır.

komşu maktulü bıçakladıktan sonra ortalığı dağıtmıştır.??????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bana güvenmeyin yaw, benim kafam darma duman :D:w00t: dağıtamam daha fazla... size bırakıyorum, hem nobody cevabı iyi vermiş, bence bilmiştir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir tahmin daha..

Katil Ermeni Cemaatinin bir üyesi..Orada bir tatsızlık ya da herhangi bir olay yaşanmış olabilir..

Maktul eve geldiğinde ya takip edildiğini farkettiği veyahut başına geleceği bildiği için tedirgindi ve hemen arkasından katil de gelip,cinayeti işledi..ve belki de etrafı dağıtan boğuşma değil,katil gelmeden önce alelacele evden kaçmak için toplanmaya çalışan maktuldü..

Ve katil de hazır etraf dağılmışken cinayet saati hakkında yanıltmak için dilediği saatte durdurup,kendiliğinden durmuş sanılması için,camını da kırdı..

Komşu direk katil değilse de,işin içinde olduğundan,hatta onun da cemaatin üyesi olduğundan şüpheleniyorum :catikkas: sırf saat yüzünden :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Harikasınız ya..Bu sorunun bu kadar doğurgan olabileceğini düşünememiştim.Büyük bir keyifle izliyorum cevaplarınızı ve yorumlarınızı..Ama üzgünüm ki benle beraber katil de izliyor hala sizi.Çünkü hala doğru tahmin yok..:)

Spices;Kattığın haylazlık için sana ayrıca teşekkür ederim..:clover::D

Gloria;Senden beklemezdim bööle bişi..<_< Bırak kafam karışık marışık laflarını da çöz bakalım şunu hadiii..;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Taurus abicim ne demek cvp yuk :angry: Allah'ım ne olcek şimdi , Tanıdığım tanımadığım herkesciklere sordum bu soruyu ( zaten kulaktan kulağa oyunu gibi evrim değiştirdi soru :huh::lol: ) aldığım cvpları sizinle paylaşayım ...

Annem :Senelik izninden kaç gün kaldı ?

Gece: Ne bileyim bir hafta falan var herhalde...

Annem : Hah iyi o zaman..Sen onu en kısa zamanda al ve evde dinlen..Çok mu streslisin son günlerde,bak bana anlatmadığın bi sorunun varsa külahları değişiriz..

Gece: Ne alakası var,sen cvbı biliyon mu onu söyle bana..

Annem: Bak ben ne diyom o ne diyo,zaten büyük sözü dinlemediğiniz için başınız hep derde giriyor..

Gece: :huh:

Annem: Allah'ın verdiği canı Allah alır günah... Hadi kızım bi çay demlede içelim..

Gece: ( Çay demlemek için mutfağa doğru giderken )

Annem: Ha bu arada o korku,gerilim ıvır zıvır bütün film cd lerini çöpe mi atıyorsun yakıyorsun mu yoksa hayrına birine mi verirsin bilemem artık,gidecek o cd ler burdan :angry:

Gece: Anlaşılan bu soru karşı tarafta psikolojik bir trawma yaratıyor :huh::w00t::yuvarlan:

Hatırlatırım sadece Anneme sormadım <_<:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Taurus abicim ne demek cvp yuk :angry: Allah'ım ne olcek şimdi , Tanıdığım tanımadığım herkesciklere sordum bu soruyu ( zaten kulaktan kulağa oyunu gibi evrim değiştirdi soru :huh: ) aldığım cvpları sizinle paylaşayım ...

Annem :Senelik izninden kaç gün kaldı ?

Gece: Ne bileyim bir hafta falan var herhalde...

Annem : Hah iyi o zaman..Sen onu en kısa zamanda al ve evde dinlen..Çok mu streslisin son günlerde,bak bana anlatmadığın bi sorunun varsa külahları değişiriz..

Gece: Ne alakası var,sen cvbı biliyon mu onu söyle bana..

Annem: Bak ben ne diyom o ne diyo,zaten büyük sözü dinlemediğiniz için başınız hep derde giriyor..

Annem: Allah'ın verdiği canı Allah alır günah... Hadi kızım bi çay demlede içelim..

Gece: ( Çay demlemek için mutfağa doğru giderken )

Annem: Ha bu arada o korku,gerilim ıvır zıvır bütün film cd lerini çöpe mi atıyorsun yakıyorsun mu yoksa hayrına birine mi verirsin bilemem artık,gidecek o cd ler burdan :angry:

Gece: Anlaşılan bu soru karşı tarafta psikolojik bir trawma yaratıyor :huh::w00t:

Hatırlatırım sadece Anneme sormadım <_<

Annenin ellerinden öperim Gece'm.Selamımı ve sevgilerimi ilet lütfen..:clover::)

Siz bana bunca keyif yaşatırken ben bu sorunun cevabını verir miyim..;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Annenin ellerinden öperim Gece'm.Selamımı ve sevgilerimi ilet lütfen..

Siz bana bunca keyif yaşatırken ben bu sorunun cevabını verir miyim..

Başım gösüm üstüne abicim ;) Ama artık süle cvbı :wub:

Gece: Soruyu ii anladın demi ?

Kardeşim : Beni kendinle karıştırma istersen <_<

Gece: Ne dedim ben şimdi,sana soranda kabahat...

Kardeşim: Neyse sen bi daha süle bakim ben bi yeri atlamışmıyım :D

Gece: Hani süper zeka anlamıştın,noldu, :angry:

Kardeşim : Bu komserin adı niye bu kdar tuhaf,serkomisermiş başka isim bulamamışlar mı <_<

Gece: İsme nie takıldın,cvbı biliyonmu onu söyle...

Kardeşim : Yok bilmiyom,hem daha önemli işlerim var..Ayrıca sana kardeş tavsiyesi bırak bu sorunun peşinide rahat etsin <_<

Kardeşim: Kendin gibi sorununda kimyasını bosdun,Allah bilir sorunun aslı neydi :(:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Başım gösüm üstüne abicim ;) Ama artık süle cvbı :wub:

Gece: Soruyu ii anladın demi ?

Kardeşim : Beni kendinle karıştırma istersen <_<

Gece: Ne dedim ben şimdi,sana soranda kabahat...

Kardeşim: Neyse sen bi daha süle bakim ben bi yeri atlamışmıyım

Gece: Hani süper zeka anlamıştın,noldu, :angry:

Kardeşim : Bu komserin adı niye bu kdar tuhaf,serkomisermiş başka isim bulamamışlar mı <_<

Gece: İsme nie takıldın,cvbı biliyonmu onu söyle...

Kardeşim : Yok bilmiyom,hem daha önemli işlerim var..Ayrıca sana kardeş tavsiyesi bırak bu sorunun peşinide rahat etsin

Kardeşim: Kendin gibi sorununda kimyasını bosdun,Allah bilir sorunun aslı neydi :(

Kardeşini de gözlerinden,senin deyişinle göslerinden öperim Gece'm..:D

Cevap karşında duruyor ama göremiyorsun..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Serkomiser,içerisinde görevli polislerin doluştuğu odaya dikkatsizce girer.Ayağı dağılmış odadaki halının katlanmış kenarına takılarak sendelerken galiz bir küfür savurur.Odadakilerin hepsi dönerek ona bakarlar.Serkomiser bakışları hiç umursamadan cesedin başındaki polise sorar:

__Nasıl olmuş..?

Polis:

__Maktulün adı Harutyun..Ermeni cemaatinin bir üyesi.Komşusunun ifadesine göre,bugün sabah saatlerinde İstanbul'un önemli isimlerinden Abraham Eremyan Paşa'nın cenaze törenine katılmak için evinden ayrılmış.Döndüğünde moralinin oldukça bozuk olduğu ve tedirgin olduğunu farketmiş komşusu.Birkaç saat sesi soluğu çıkmayınca merak edip dairesine geldiğinde kapısının aralık olduğunu farketmiş.3-4 kez seslenmesine rağmen cevap gelmeyince içeriye girip bu manzarayla karşılaşmış.Tabi ardından da bizi haberdar etmiş..

Etrafa bakılırsa maktulün katili ile boğuştuğunu söyleyebiliriz.Ancak sırtından aldığı bıçak darbesi kalbine isabet ederek maktulün sonunu hazırlamış ne yazık ki..

...

...

...

Şimdi soru :Serkomiser öyle birşey farketti ki,bunu yapabilecek tek kişi katildi ve katili kesinlikle ele veriyordu.Neydi bu..Ve katil kim..?

merak ettim sırtından aldığı bıçak darbesinin kalbine isabet ettiğini polis nasıl görebiliyor otopsi yapılmadan.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu komşusu maktül hakkında bu kadar bilgiye sahipse ona çok yakın biri olmalı yakın olduğu anlamını şuradan çıkarıyorum geri döndüğündeki yüz ifadesini fark ediyor,bir kaç saat sesi soluğu çıkmayınca merak edip onu kontrol ediyor.biraz fazla ilgilenmiş değilmi? bukadar ilgili olmak için çok yakın arkadaş olmaları gerekir.eğer komşusuda ermeni ise onunda cenazeye katılması gerekirdi. :unsure: (ermenimi?)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katil Serkomiser olabilir mi?

Madem odaya dikkatsizce giriyor ve ayağı takılıyor, hiç bir şey olmamış gibi davranıp sooru soruyor?

ve madem katilleri olay yerine ikinci kez geliyor?

Bence tek ihtimal komiser...

Sence katil kendini ele verir mi..;) Değil..İhtimaller tükenmedi daha..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Harikasınız ya..Bu sorunun bu kadar doğurgan olabileceğini düşünememiştim.Büyük bir keyifle izliyorum cevaplarınızı ve yorumlarınızı..Ama üzgünüm ki benle beraber katil de izliyor hala sizi.Çünkü hala doğru tahmin yok.. :)

Spices;Kattığın haylazlık için sana ayrıca teşekkür ederim.. :clover::D

Gloria;Senden beklemezdim bööle bişi.. <_< Bırak kafam karışık marışık laflarını da çöz bakalım şunu hadiii.. ;)

:clover::)

adam ermeni dostunun ölümüne dayanamaz ve saatinin camını kırar , içinde sakladığı zehiri içer..zehiri koyduğu minik bir poşet halının kenarına düşer..

aradan bir müddet zaman geçtikten sonra komşusu merak içinde geldiği zaman hala ölmemiştir.çok fazla ızdırap içindedir ..komşusuda onun acı çekmesine dayanamaz ve sırtından kalbine bıçağı saplar...boğuşma süsü vermek için etrafı dağıtır..ve bir süre sonra polisi arar..

serkomser ise halıya takılınca minik poşeti görür..

olmadıysa bu cevap cinayet masasında komser olarak çalışan kardeşimi arıcam..ona sorucam valla.. :D:lol::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

E bilmece bu

"Buldum" der belki ele vermez

Neyse o kısmı da bana saçma geldi ama, başka alternatif görememiştim :)

İyi bak,göreceksin eminim..;)

:clover::)

adam ermeni dostunun ölümüne dayanamaz ve saatinin camını kırar , içinde sakladığı zehiri içer..zehiri koyduğu minik bir poşet halının kenarına düşer..

aradan bir müddet zaman geçtikten sonra komşusu merak içinde geldiği zaman hala ölmemiştir.çok fazla ızdırap içindedir ..komşusuda onun acı çekmesine dayanamaz ve sırtından kalbine bıçağı saplar...boğuşma süsü vermek için etrafı dağıtır..ve bir süre sonra polisi arar..

serkomser ise halıya takılınca minik poşeti görür..

olmadıysa bu cevap cinayet masasında komser olarak çalışan kardeşimi arıcam..ona sorucam valla.. :D:lol:

Cinayet masası komiserimi..:huh: Yaw şimdiye kadar bilemediğin ayıp..:w00t::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ortada katil filan yuk :P Makdülün ayağı yerdeki halıya takılıyor ve dengesini kaybederek düşüyor... Yalnız o bıçak sırtına nasıl saplandı onu bilemiyom işte :unsure::lol: O kısmıda resme yerleştirebilirsem çok güsel bi açıklamam olcek :unsure::yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ortada katil filan yuk Makdülün ayağı yerdeki halıya takılıyor ve dengesini kaybederek düşüyor... Yalnız o bıçak sırtına nasıl saplandı onu bilemiyom işte :unsure: O kısmıda resme yerleştirebilirsem çok güsel bi açıklamam olcek :unsure::yuvarlan:

Ben de bu gece aynen böyle düşündüm artık :grin: ve aynı şekilde bıçağı çözemedim :grin:

Bir de hiç bahsi geçmemiş olan muhtemel suçlu muhtemel eşi var :grin::islik: çünkü üstteki ihtimalde evin dağınıklığı ve saat kırılmasını açıklayamıyoz :islik::grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O zaman şu şekilde topralayalım abicim :rolleyes:

Makdul eve geldi , ortalık zaten dağınıktı <_< Ayağı halıya takıldı serkomiser gibim o da küfretti :islik: Sonra saatine baktı , amanın saat durmuştu :o Ama nasıl olur benim saatim otomatikdi ,der <_< Sonra ; bu saatçi beni fena kasıkladı deiyerek sinirinden saate vurmaya başlar ve saat kırılır :( Sonra makdül sırtının kaşındığını fark eder,etrafa bakınır bakınır kaşıyacak bişey bulamas :unsure: Sonra masada duran bıçağı fark eder ve sırtını kaşıayarak pencerenin yanına giderken ayağı tekrar halının kenarına takılır :w00t: Sonrası malum işte , Yasık oldu adamcağısa :crying::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.