Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forumumuzun Jönünü Ahmet'ini askere gönderiyoruz :)

MINEU

Önerilen İletiler

• Cevaplar 521
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

dılosta gelmıs. bellı olmustur dılos kalbım temızdır erkek olacak

jöncüm..madem kalbin bu kadar temiz-ki ona hiçbirimizin şüphesi yok..-bu durumda askerde seni nelerin beklediğinide az buçuk tahmin edebiliyosundur.. :whistling:

Anlaşılan kankimin bebişi ile birlikte Admin senide kapının önüne koyacak Diloşcum

yaparlar mı dersin.. :catikkas:

Yalnız Mine'nin gaiba hamilelikten etkilenmiş yemek zevkiyle koyduğu yiyeceklere bakar mısınız..nefiss..

di mi bitanem.. :wub: gerçekten müthişler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kıs canı hepsini çekiyorsa üzüldüm şimdi hadi o hamile,bizim canımızın çekmesini nasıl açıklayacağız Jön askerde yazıcı olursan hep burda olursun ki

e evet açıklaması bir hayli zor bi durum.. :shifty::huh::grin:

gerçekten jön..inşallah yazıcı olursun.. :)

Bi açıklamaya gerek duymuyorum şahsen Ama illa açıklayacam diyorsan buyur seni ön tarafa alalım Leylacım

:w00t::w00t::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bi açıklamaya gerek duymuyorum şahsen -_- Ama illa açıklayacam diyorsan buyur seni ön tarafa alalım Leylacım :grin::w00t:

Yok o zaman ben de açıklamam,katiyen -_- Haftanın üç günü Polat Alemdar seyreden biri olarak :huh: yaptığım hiçbir şeyi açıklamamayı çoktan prensip haline getirmiş olmam gerekmez mi,de mi ama -_-:w00t::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yaparlar Diloşcum Hiç bebeğin gösünün yaşına bakmaslar

Leylam haftanın 3 günü Polat Alemdarı mı isliyorsun :huh: Ey cümle alem duyanlar duymayanlara anlatsın artık burası asker topici değil Leylemla benim duello topicidir

Çek kılıcını :chris:

Valla düellodan kaçmam ama bir düzeltme yapayım,aslında izlemiyorum,izlettiriliyorum :lol: (tümceyi doğru mu yazdım ki :catikkas: )

Jön sen bizi kovalayacağına ayırsan daha iyi olmaz mı,hani asker de olacaksın,pratik olurdu sana :whistling:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aa delisin sen.. bu bebiş için başlangıç topici..bebeğin cinsiyetini öğrememiz akabinde "bebeğimizin gardrobu topici".."bebeğimizin odası topici" doğduğunda "bebek hayırlama (takı töreni.. )topici..sonra "kırkını çıkarma topici..göbeğini düşürme topici.. ilk " agu" topici.. ...

gerisini sonra yazarım..

:lol:

tskler mıne rakım da gelmıs.topragım rakı ıcmeyeceksen cı kofteden yıme ,dılosta gelmıs. bellı olmustur dılos kalbım temızdır erkek olacak

mıne ben zaten bılıyorum topragımın nerelı oldugunu.karaısalılı ,topragımda hem bana topragım dıyo hemde senle hemserı degılız dıyo

afiyet olsun ;)

hayırlısı olsun ahmet, önemli olan sağlıklı olması :)

yuk karaisalı diil :rolleyes:

Ayran ii gider kankim saol

ayran.gif afiyet olsun kankim <_<:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.