Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forumumuzun Jönünü Ahmet'ini askere gönderiyoruz :)

MINEU

Önerilen İletiler

• Cevaplar 521
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Yalnız Mine'nin gaiba hamilelikten etkilenmiş yemek zevkiyle koyduğu yiyeceklere bakar mısınız :wacko: nefiss..

kıss leyla göslerin dört dönüyo anacım :unsure: yensin diye yaptık bunları şikerim bakmada yi haydi :D

Kıs canı hepsini çekiyorsa üzüldüm şimdi ,hadi o hamile,bizim canımızın çekmesini nasıl açıklayacağız..

yuk kıss hepsini cnm çekmiyo, basılarını çekiyo :lol: efet sisin neden canınıs çekiyo açıklayın bakem :unsure:

hayytt, leylam ve topragım gıdın baska yerde oynayın

efet ya kendinise başka bi topic açın nütfen <_<:P

Leylacım bende şiddetten yana değilimdir ve hiç haz etmem ,Kankime sor bak anlatsın sana

yaa bilirim hiç sefmes şiddeti <_<

Tabi Gecem sen iste yeter,gisli olsun,mesela Taksim meydanı nasıl

taksim meydanı çok halka kapalı bir yer olar leylacım :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Taksim meydanı olmas Nişantaşının göbeği olsun cnm, Kıs sen arka bahçeye bi uğra öğle arası cnm b]

Sizin arka bahçede meşe ağacına döndüm kıs Gecem :getlost: niye gelmedin,Taksim Meydanı mı daha cazip geldi,yoksam korktun mu :shifty::lol:

Leylacım Gece'nin kafası için ördüğüm içi akrep dolu şu çorabı arka bahçede kafasına geçiriver.. bende yüzümde hain bir ifadeyle bahçe duvarının üstünde bulunacağım..

Bende tıpkı Gecem gibi şiddeti hiç mi hiç sevmem..

Canım yazyağmurum :wub: Gelse geçirecektim çorabı :getlost: Acaba düello esnasında dublörlük de yapar muydın bana silahşör vasfınla :sweatingbullets: söz hiç şiddet olmıycak :whistling:

kıss leyla göslerin dört dönüyo anacım yensin diye yaptık bunları şikerim bakmada yi haydi

yuk kıss hepsini cnm çekmiyo, basılarını çekiyo efet sisin neden canınıs çekiyo açıklayın bakem

taksim meydanı çok halka kapalı bir yer olar leylacım

Yimiş olabilirim hepsini :blushing: Ben canımın neden çektiğini bulunca ilk size açıklayacağım,söz :lol:

Taksim meydanı fazla kapalı,tezahüratsız zevki çıkmaz derseniz,Kızılay Meydanı da olabilir :whistling:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sizin arka bahçede meşe ağacına döndüm kıs Gecem niye gelmedin,Taksim Meydanı mı daha cazip geldi,yoksam korktun mu

korktuğuna bahse girerim.. :shifty: onun sadece dilinde şiddet.. :lol:

Canım yazyağmurum Gelse geçirecektim çorabı Acaba düello esnasında dublörlük de yapar muydın bana silahşör vasfınla söz hiç şiddet olmıycak

sana yardımı olacaksa onuda yaparım bitanem.. :wub: şüphen olmasın..canım birazcık şiddetten ne çıkar.. :whistling:

Yimiş olabilirim hepsini Ben canımın neden çektiğini bulunca ilk size açıklayacağım,söz

Taksim meydanı fazla kapalı,tezahüratsız zevki çıkmaz derseniz,Kızılay Meydanı da olabilir

Kızılay meydanı harika bi seçim.. :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O zaman birazcık şiddetli bir eylem,pardon düello yapmak üzre hepinizi Kızılay Meydanına davet ediyorum :wub: kısmetse ben de inşaallah gelirim,gelebilirim diye umuyorum yani :whistling:

pek gelcek gibim durmuyosun ama :huh::unsure::D gelmessen küserim, mektubunu keserim :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet Diloşum,birazcıcık şiddetten birşey çıkmaz,hatta faydalı bile olur kanaatimca

O zaman birazcık şiddetli bir eylem,pardon düello yapmak üzre hepinizi Kızılay Meydanına davet ediyorum kısmetse ben de inşaallah gelirim,gelebilirim diye umuyorum yani

orda oliciim.. :wub: sen gelemesen dahi dublörün orda olcek.. :P

Sonuç nedir peki Polattan vasgeçtinmi yani

Gececim şu Nihat Doğan'dan aşırı doz aldın tabii ondan bele bi çeşit oldun sen.. :grin: kız Polattan vazgeçse niye senlen düello şeetsin.. :w00t::catikkas::getlost::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Diloş sen intihar yüklü şarkılarını dinlemeye devam et cnm

Nihatın üstüne bi doz Ajdar alınca çakı gibi oldum..sanırım çivi çiviyi söker dedikleri bu olsa gerek.. :w00t:

o saman güllü de diloşun olsun

o diziyi hiç seyretmedim ben..Güllü de kim yav.. :wassat: hemi o kadın ismi diil mi..? :unsure:

Kıs evlenenler alamıyor mu tühh

yok öyle bir kural gökkuşağım..rahat ol sen.. :shifty:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eniştem duymasın Leylam :huh: Walla inkar ederim ben dimedim dirim

O bizzat dizinin ve Polatın hayranı,anlayışla karşılayacaktır :closedeyes::w00t::lol::huh:

Nihatın üstüne bi doz Ajdar alınca çakı gibi oldum..sanırım çivi çiviyi söker dedikleri bu olsa gerek..

o diziyi hiç seyretmedim ben..Güllü de kim yav.. hemi o kadın ismi diil mi..?

yok öyle bir kural gökkuşağım..rahat ol sen..

Sevindim Diloşum :shifty:

Güllü erkek,adı niye Güllü ben de hala çözemedim :lol: Ama kadın ruhundan en iyi o anlıyor sanki :shifty::whistling::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O bizzat dizinin ve Polatın hayranı,anlayışla karşılayacaktır

tabi caaanımm.. :huh::shifty::whistling:

Sevindim Diloşum :shifty:

Güllü erkek,adı niye Güllü ben de hala çözemedim Ama kadın ruhundan en iyi o anlıyor sanki

gidin işinize yav.. :getlost: adama sesleniyorum;

-Güllüüüü... :catikkas: hahahahahahah... :w00t:

kadın ruhundan anlıyan bir Güllü.. :shifty: e gayet normal..isminden dolayı olsa gerek.. :grin:

Leylam dikkatini çekerim isminden sıtkım nasıl sıyrıldıysa artık,eşkalini bile istemedim senden.. :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben kankimin kocası olan eniştemden bahsetmiştim Leylam :w00t::lol:

Niye ki Gecem :huh: O da mı Memati hayranı :huh::w00t:

gidin işinize yav.. :getlost: adama sesleniyorum;

-Güllüüüü... hahahahahahah...

kadın ruhundan anlıyan bir Güllü.. :shifty: e gayet normal..isminden dolayı olsa gerek..

Leylam dikkatini çekerim isminden sıtkım nasıl sıyrıldıysa artık,eşkalini bile istemedim senden.. :w00t:

Eşkali fena değil de Diloşum..Sesini duymasan iyi olabilir :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eşkali fena değil de Diloşum..Sesini duymasan iyi olabilir

ı-ıh, sesi kötüyse benim için bitmiş demektir Leylam.. :getlost: gerçi adından dolayı başlamadan bitmiş bir öykü bu.. :grin:

Diloşcum adamın lakabı bikerem güllü Bak sana resmini icra edeyim cicim

17.jpg

yahu bi adamın lakabı hangi mantıkla "Güllü" olur sorarım size.. :huh: ayrıyetten icraatın gözükmüyor bidenem.. :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.