Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forumumuzun Jönünü Ahmet'ini askere gönderiyoruz :)

MINEU

Önerilen İletiler

Zaten kankimin bebeğinin cinsiyeti senin ablanın bebeğinin cinsiyetine endeksliydi <_<:lol:

Gasinoyu unut sen toprağım :shifty: 1-3 , 3-5 nöbetleri seni bekler hade cnm :lol:

Kankim böyledir işte :huh: Hayal kırıklığına uğratır hep :crying:<_<:lol:

Kankim sen yaka dur kınaları bis sana yetişiris cnm :w00t::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 521
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

topragım onu bunu bırakta sımdı su benım gasıno ısı ne oldu, aldıracan dımı benı gazınoya

topragımı anlıyodum mıne ama senden hıc beklemezdım hayal kırıklıgına ugradım vala

mıne bu arada bellı oldumu kız mı erkekmı olacagı.benım ablamın cocugu erkek olacak senınkıde erkek olsun

ahmetcim toprağın öyle kuru kuruya gasinoya aldırmas haberin olsun -_-:lol:

hayal kırıklığına mı uğradın :huh: her koyun kendi bacağından asılır ahmet kardeş, ben niye verem kankimin yerine harçlık -_-

Kankim sen yaka dur kınaları bis sana yetişiris cnm :w00t::lol:

askere ahmet gidiyo şikerim ben değil <_<:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkek olacak tabe.ben adını bıle dusundum.ahmet olacak -_-:lol: topragım unuttun heralde ben duz tabanım benı gerı hızmete verecekler :P leptop goturecem askere virilles varmı acaba :whistling:

neyse mıne sen kendı yerıne gonder o zaman nalastık senınle :shifty:

topragım senın sozun vardı bana senı gasınoya aldıracam dıye ne cabuk unuttun <_<

bu arada ben kına yaktırmam topragım yaksın yakısır ona.karaısalılı topragım benım :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hani ölümüne kankaydık ,Hani ikis bilenem olabilirdik ,Nerde o verdiğin sösler kankim

Kankim sen Toprağımdan daha heveslisin o bakımdan

işine geleni nasıl hatırlıyosun demiiiii <_<:P

kıss kıskanma senide evlendirirken sana da yapcem kına gecesi :grin:

erkek olacak tabe.ben adını bıle dusundum.ahmet olacak

topragım unuttun heralde ben duz tabanım benı gerı hızmete verecekler, leptop goturecem askere virilles varmı acaba

topragım senın sozun vardı bana senı gasınoya aldıracam dıye ne cabuk unuttun

bu arada ben kına yaktırmam topragım yaksın yakısır ona.karaısalılı topragım benım

şu cocuğa doğru düsgün bir isim bulan olmayacak mı :( benim kusen de liste isim listesi yapmış, 1.ökkeş, 2.satılmış,3.hıdır,4.durali (stop ali :lol: )...... bunun gibi fevkaladenin fevkinde isimler <_<

hııı virilles varmış sizin taburda <_<

kankim işine gelmeyen sözleri verdiği anda unutur ahmetcim :lol:

ona da yakcas ahmet,şimdi senin kınayı bi aradan çıkaralım da :)

kıss kankim sende mi karaisalısın :huh:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tskler mıne hepsı cok guzel gorunuyo.ee artık bulasıkları yıkamakta topragıma duser :sorcerer: ama cıkofteyle rakıyı unutmussun mıne :P

has karaısalılı olur benım topragım ama utanıyo ıste :( bak bana hıc utanıyomuyum ben :shifty:

topragım evlenene kadar ben askerden donerım bıle tabı uzatmazsam :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kankim karaisalı değilim

Bu arada en güsel isim bence Garip di ,Sen yeğenime o ismi koy kankim

Kankim benim kına gecem yuk

ben biliyom kankimin nereli olduğunu -_- sana da söyleyem mi ahmet :shifty:

kıss Garip favoriler arasında saten :lol:

niye kıss :huh: haaaa anladım beni uğraştırmak istemiyosun :) direk evleniyim diyo kankim benim -_-:hug:

tskler mıne hepsı cok guzel gorunuyo.ee artık bulasıkları yıkamakta topragıma duser ,ama cıkofteyle rakıyı unutmussun mıne

topragım evlenene kadar ben askerden donerım bıle tabı uzatmazsam

bişey değil, tamam onlar da birazdan hasır olur ;)

bana biraz uzatırsın gibim geliyo ama :rolleyes::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

artık cok gec dılos tam atesın ortasına dustun

yapma ya.. :ermm::getlost::shuriken::grin:

Diloşcum sen uzaktan takibe devam et 3-5 Nöbeti senin nasıl olsa

bak şimdi elimde çorabın var kafana geçiririm ona göre.. :w00t: nredn benim oluyormuş 3-5 nöbeti.. :getlost: uyku m fevkalade ağırdır..silahlı kuvvetler bile o saatte uyaramaz beni.. :whistling::catikkas::grin:

mıne bu arada bellı oldumu kız mı erkekmı olacagı.benım ablamın cocugu erkek olacak senınkıde erkek olsun

daha vakti var jöncüm..bana kalırsa belli olmamıştır..bende merak ediyorum.. :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

daha vakti var jöncüm..bana kalırsa belli olmamıştır..bende merak ediyorum.. :wub:

belli olmuştur da diloşcum doktorlar bu dönemde söylemek istemiyorlar -_- sonra bir terslik olmasın diye :D bakalım bir daha ki doktora gidişimizde öğreniriz inşallah :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

belli olmuştur da diloşcum doktorlar bu dönemde söylemek istemiyorlar sonra bir terslik olmasın diye bakalım bir daha ki doktora gidişimizde öğreniriz inşallah

Minecim,kimbilir nasıl merak içindesindir şimdi..tahmin edebiliyorum.. :) güzel heyecanlar bunlar..cinsiyeti belli olsunda bi topic açarak en minik üyemizin ismini ne koyacağımıza karar verelim..çok değişik fikirler çıkacaktır..hem eşinle ikinize de karar aşamasında yardımcı olur..tabii karar vermediyseniz..

bu arada nasıl gidiyor canım anne olma sürecin.. :wub: sıkıntın yoktur inşallah..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kankim ben çiğ köfteden alayım cnm ,Rakı sefmem

hani bunlar copy-paste idi <_< nası alcan şimdi sen çiğ köfteden :P

kuru kuru gitmes kankim ayran içermisin yanında <_<

Minecim,kimbilir nasıl merak içindesindir şimdi..tahmin edebiliyorum.. güzel heyecanlar bunlar..cinsiyeti belli olsunda bi topic açarak en minik üyemizin ismini ne koyacağımıza karar verelim..çok değişik fikirler çıkacaktır..hem eşinle ikinize de karar aşamasında yardımcı olur..tabii karar vermediyseniz..

bu arada nasıl gidiyor canım anne olma sürecin.. :wub: sıkıntın yoktur inşallah..

heyecan olmaz mı hemde nasıl :rolleyes: ailecek merak içindeyiz, hayırlısı olsun bakalım diloşcum :)

kız olursa aklımızda bi isim var ama erkek olursa ne koycağımıza henüz karar verebilmiş değiliz :( kısss saten bisim bebişin bi topici varya ordan söylerim ben sizlere cinsiyetini :) tanışma,nişan,kına gecesi ve düğün topici derken bi topic daha açarsak admin bebişle beni kapının önüne koyabiler :lol:

şimdilik bir sıkıntı yok çok şükür :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne yani bi de onun için mi topic açacaksınız :huh::lol:

aa delisin sen.. :ermm: bu bebiş için başlangıç topici..bebeğin cinsiyetini öğrememiz akabinde "bebeğimizin gardrobu topici".."bebeğimizin odası topici" doğduğunda "bebek hayırlama (takı töreni.. :sweatingbullets: )topici..sonra "kırkını çıkarma topici..göbeğini düşürme topici.. :blink: ilk " agu" topici.. :wacko:...

gerisini sonra yazarım.. :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

daha yenı gordum yaw aklım nerdeyse artık :pinch: tskler mıne rakım da gelmıs.topragım rakı ıcmeyeceksen cı kofteden yıme :P dılosta gelmıs. bellı olmustur dılos kalbım temızdır erkek olacak :D

mıne ben zaten bılıyorum topragımın nerelı oldugunu.karaısalılı :sorcerer: topragımda hem bana topragım dıyo hemde senle hemserı degılız dıyo :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.