Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir açıklama yapan Nihat Doğan!

Efendi Türkler

Önerilen İletiler

• Cevaplar 303
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Değil Minecimle mercimek ebadındaki bebeşimizi teslim etmek,sana bir "Pudik" bile veremem Gececim.. :getlost::w00t::whistling:

Cezam neyse çekerim.. -_- gerçi başına geçmiş bir çorapla bana ne kadar zulmedeceksin orası tartışılır ama.. :shifty:

Seni bilmem ama o açıklama beni oldukça rahatlatacak..1-6 nöbetini sana devrediciim..az şeymi.. :grin::huh::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O halde sana bir şarkıyla cevap vermek isterim Gecem "Zalimin zulmü varsa sevenin Allahı var.." :grin:

haklısın ufaklık, mercimeklikten çilekliğe terfi etmiştir çoktan.. :wub:

yav bu arada efendi Türkler halen bir açıklama yapmamış..bana bir geceye maloldu şu "Pudik".. :getlost:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yav Nihan doğan için bu kadar şey yazmaya bile değmez böyle pudik'ler anca ona buna sataşarak gündemde kalır...bence bu arkadaşın sesi bile daha güzel...

çekirdek babam bu çocuk her kimse,keşfedilmemiş bir cevher.. :grin: ne finaldi ama.. :rolleyes::ermm::w00t:

Ahucum sen neleri kaçırdın boşver üsülme uyku için

neler kaçırdım kız Gecem.. :huh: diyiver hele.. :unsure: ama yavaş yavaş söylede yüreğime inmesin.. :crying::ermm::getlost::catikkas:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O zaman teslim et kankimi cesan hafiflesin diloşcum

Değil Minecimle mercimek ebadındaki bebeşimizi teslim etmek,sana bir "Pudik" bile veremem Gececim..

kısslar bu muhabbet bana başka bişeyi hatırlattı <_<

haklısın ufaklık, mercimeklikten çilekliğe terfi etmiştir çoktan.. :wub:

bebiş çileklikten de terfi etmiştir çoktan :wub: kocaman oldu artık teyseleri :)

bu arada erbay uşağum ya da efendi türkler kardeşim bir an evvel şu ''pudik'' meselesini açıklığa kavuşturmanısı dileris :huh::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Diloşcum sülersem şok etkisi yaratabilir sana bi nihat çalalım neşen yerine gelsin

demek bu denli çok şey kaçırmışım ha.. :o o halde kendimi möhteremin en kıymetli parçasıyla intihar ediciim.. :w00t: çal maestro;"bitanesinden bitanesineeee.." :pinch::sick::wacko::grin:

kısslar bu muhabbet bana başka bişeyi hatırlattı

sorma Minecim yazdıktan sonra banada hatırlattı.. :getlost::getlost:

bebiş çileklikten de terfi etmiştir çoktan kocaman oldu artık teyseleri

bu arada erbay uşağum ya da efendi türkler kardeşim bir an evvel şu ''pudik'' meselesini açıklığa kavuşturmanısı dileris

cinsiyeti belli olacak nerdeyse tabi ki büyümüştür.. :rolleyes:

bana kalırsa "pudik"'i uşağumda bilmiyor Minecim.. :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kankim kelek kıvamına gelmiştir demi , Kelek = Kavunun ham hali oluyo kanımca :wub:

keleklikten de çıktı bisim bebiş :D bu haftada bu kadar oluyorlarmış teysesi :wub:

161.jpg

bana kalırsa "pudik"'i uşağumda bilmiyor Minecim.. :lol:

bana da öyle geliyor ama ön yargılı olmamak adına bişi demedim :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnşallah Gece teysesine çeker bebiş :wub:

annem sürekli nasihat ediyo, bu dönemde sakın kimseyi kınama, büyük konuşma bebek ona çeker diyo -_-:D büyük konuşmak istemiyorum Rabbim sen en iyisini bilirsin :rolleyes::ermm::crying::wub::hug:

bu arada diloşcum bu biras büyütülmüş bir görüntü tabi ama bu haftalarda bebeğin boyu 17 cm, ağırlığı da 110 gr oluyormuş :D:wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

diloş bu arada hala intihar etmediysen sana bir nihat doğan şarkısı buldum, ben çok etkilendim, senin de etkileceğine şüphem yok :w00t::lol:

''Allahina kurban yarim al bu canim senin olsun

Yollarına durmam yarim beklesemde donmuyorsun'' :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

annem sürekli nasihat ediyo, bu dönemde sakın kimseyi kınama, büyük konuşma bebek ona çeker diyo ,büyük konuşmak istemiyorum Rabbim sen en iyisini bilirsin :ermm::crying:

Eee :unsure: ne yani :huh: bunun türkçe meali nedir şimdi :unsure::lol::angry:

''Allahina kurban yarim al bu canim senin olsun

Yollarına durmam yarim beklesemde donmuyorsun'' :lol:

:huh::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.