Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir açıklama yapan Nihat Doğan!

Efendi Türkler

Önerilen İletiler

İbrahim Tatlıses için karşı ağır konuştu

İbo etek altı imparatoru

İbo etek altı imparatoru 4375623.jpg

Medya kuruluşlarına bugün e-mail yoluyla bir açıklama yapan Nihat Doğan,daha önce tartıştığı İbrahim Tatlıses için karşı ağır konuştu: Bugünden itibaren İbo'yu etek altı imparatoru ilan ediyorum

eyvahhh bu agir konusmanin bir bedeli vardir! ibo bunu yemez

acaba sizce ibo nasil bir karsilik verecektir cünkü nede olsa koskocaman imparator..bugünden itibaren ya etegi kabul edecek,, yada etegi Nihat Doğan`a giydirecek...

ama nasil yapacak gömleginin dügmelerini göbegine kadar acan delikanli bir nihat dogan var! o etegi geri iadeside zor görünüyor..

Ses desen ses yok karizma desen karizma yok... ama yüregi saglammis :D fakat neden böyle aciklama geregi duydu onun bas velihati!

..............................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 303
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

demek ki nihat doğanın bam teline basmış ibo <_< tepesinin tasını attırmışlar ki O da ağır konuşmuş... Hak deyince akan sular durur, O da hakkını savunmuş erkek gibi ;) bunun için illa sesinin olmasına, karizmanın olmasına da gerek yok!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nihat Doğan kim ya :P Kaç vakit Seda Sayan'ın etekleri altında pirim yapmaya çalışmadı mı sanki <_< Hiç sevmiyorum bu adamı,yapmacık <_<

bizde buralarda duyuyorduk türkiyenin yeni kadir inani ri diye artik duyduklarimi inanmiyacagim

ilk defa yakindan izledim hakikatten bu kadar pudik olmaz :D

:shuriken:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bilmem anlatabildim mi bilmem anlayabildin mi <_< Senin yaptığın kıyaslama farklı boyutlarda biras objektif ol istersen cnm

kıss sen beni kendin gibim anlaması kıt mı sandın <_<:P

ben çok objektif olduğumu düşünüyorum -_-:lol:

bizde buralarda duyuyorduk türkiyenin yeni kadir inani ri diye artik duyduklarimi inanmiyacagim

ilk defa yakindan izledim hakikatten bu kadar pudik olmaz :D

pudik ne ki yaaaaa :huh::unsure: puding mi dimek istedi acep :rolleyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Pudik böylleee zırtapos , neyüdü belirsis , işe yaramas ,gibim bişey olsa gerek diye düşünüyorum

anlaşıldı kankim sende bilmiyon :lol:

yukardaki konuyla ilgili adı geçen iki zat-ı muhteremide sevmem.. kendi aralarında itişmeleriyle de ilgilenmem..

yalnız bu topicte ilgilendiğim bir şey varsa o da "pudik" 'tir..

pufidikten türemiş olmasın sakın..

3 zatı muhterem diycektin herhalde diloş :rolleyes: o bahsettiğin kişiler nihat, ibo ve kankim olsa gerek diloşcum :lol:

neden olmasın olabiler :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.