Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Lütfen uzun süre gelmeyecekler buraya yazsınlar

Misafir RA_dya

Önerilen İletiler

Bizim mahallede akılcı düşünceyi, çağdaşlığı savunan 'Taylan Abi' ...

:stuart:

Dost, çok ara verme... özletme...

Acıyı da,

Kahrı da çekmiş geliyor!

Güneşten boşanmış kopmuş geliyor.

Bir ışık selidir sökmüş geliyor.

Işıldayıp gelen sele merhaba!!!

Dostlar merhaba!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hoşçakal / Şebnem Ferah

Seni ararken

Kendimi kaybetmekten yoruldum.

Bulduğumu zannettiğimde

Kendimden ayrı düştüm.

Bu garip bir veda olacak

Çünkü aslında hep içimdesin.

Ne kadar uzağa gitsem de

Gittiğim her yerde benimlesin.

Söylenecek söz yok,

Gidiyorum ben...

Hoşçakal...

Ben bir kısrak gibi

Gelmişim dünyaya.

Şahlanıp gitmek içimde var...

Hoşçakal.

Biraz su, biraz yeşillik

Her yer benim evimdir.

Taşırım dünyayı sırtımda

Her dil benim dilimdir.

Ama söylenecek söz yok,

Gidiyorum ben...

Hoşçakal...

Ben bir kısrak gibi

Gelmişim dünyaya.

Şahlanıp gitmek içimde var...

Hoşçakal...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cok degerli arkdaslarım bu saaten sonra aranızda olmicam sebebi karmasık uzun bir yolculuga cıkcam

...sizleri tanıdıgıma cok ama cok sevindim...vakit tamam sanırım

sevgili zedan, senin için hayırlısı neyse o olsun ;) madem öyle bize de iyi yolculuklar dilemek düşer... bizde seni tanıdığımıza sevindik :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cok degerli arkdaslarım bu saaten sonra aranızda olmicam sebebi karmasık uzun bir yolculuga cıkcam

...sizleri tanıdıgıma cok ama cok sevindim...vakit tamam sanırım

Ben de çıkıyorum buralardan bir süre :D

Hava soğudu, iklimi daha ılımlı bir yerlerde geçirmeliyim zamanımın çoğunu;**********

:zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Su forumunda bu huyuna bayiliyorum...

Herkez gidiyor ama kimse gidemiyor :)

bellı oluyo candıde sen bıle gıdıp geldıgıne gore. :):excl:

su ana kadar ayrılanını ıle karsılasmadım. ama ınsallah dedıgın gıbı olur candıde. -_-

ama ınanıyorum kı yapsa bıle boyle bırsey bır nedenı olacaktır elbet. -_-:excl:

guzelım mantıklı dusunen zekı bırı emınım vardır bır dusuncesı. :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çevrimdışı kullanıcılara bir yenisi daha eklenmiş ne yazıkki...

Drags my senses into the sunlight

For there are things that I must do

Wish me luck now, I have to leave you

Bella ciao, bella ciao, bella ciao ciao ciao

su demek ıstedıgını anlayamadım.bıraz daha acar mısın?

acmadan once sunları ıyı bılmenı ıstıyorum kı guzelım ben gıdıyorum dedıyse gıder.

benım tanıdıgım guzelımse sozunun arkasındadır kı bılmedıgınız seyler var.vede onyargıdan sakınalım.

bunları dusunerek yazarsan coook sevınırım kardesım.:)

hayırlı kandıller godzılla.

ıyı geceler :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

su demek ıstedıgını anlayamadım.bıraz daha acar mısın?

acmadan once sunları ıyı bılmenı ıstıyorum kı guzelım ben gıdıyorum dedıyse gıder.

benım tanıdıgım guzelımse sozunun arkasındadır kı bılmedıgınız seyler var.vede onyargıdan sakınalım.

bunları dusunerek yazarsan coook sevınırım kardesım.:)

hayırlı kandıller godzılla.

ıyı geceler :)

güzelim giderim demişse gitmiştir.Sorun yoktur.

ben gidemez mi demişim....bakiiimmm.......... yok dememeşim.

ne demişim çevrimdışı kullanıcı olur demişim.Burası bakkal değil ki "bir daha buraya gelmicem sokağından bile geçmeyeceğim" diyesin.uygulamasını yapabileceğin bir yer değil.

Yani oturursun pc nin başına elin gider bir bakarsın neler oluyor merak edersin burası öyle bir yerdir.

ama dönerse de güzel olur ..... kötü mü?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende senın gıtmek adına bır terım kullandıgını soylemedım kı kardesım. :)dedım boyle dusunuyorsan bılgın olsun ıstedım.yanlıs anlasılma oldu sanırım.

neyse velhasıl guzelım gıtmıstır (yorgan gıttı kavga bıttı mısalı :) )

ınsallah doner dıyorum ama donmeyecegınıde bılıyorum. :(

ıyı geceler godzilla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Marcus neden misafir olarak gözüküyor gittimi :(

Merhaba,

Misafir ve kullanıcı adı olarak görünenler genelde hesabını silmek isteyenler veya hesabı kapatılanlardır...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar biliyorsunuz ki yakın bir zaman sonra bir bebek sahibi olacağım, bu ayın 28 i itibariyle doğum iznine ayrılıyorum :wub: Hepinize burdan Allahaısmarladık demek istedim :) İnşallah en yakın zamanda kızımla birlikte tekrar aranızda olmak dileğiyle , HOŞCAKALIN ;):clover: kendinize çok iyi bakın... Beni özleyin :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar biliyorsunuz ki yakın bir zaman sonra bir bebek sahibi olacağım, bu ayın 28 i itibariyle doğum iznine ayrılıyorum :wub: Hepinize burdan Allahaısmarladık demek istedim :) İnşallah en yakın zamanda kızımla birlikte tekrar aranızda olmak dileğiyle , HOŞCAKALIN ;):clover: kendinize çok iyi bakın... Beni özleyin :D

Sen ve bebeğin Allaha emanet olun Mineucum.Sağsalim Onu kucağına aldığın haberini sabırsızlıkla bekliyor olacağız :wub:

Seni çok özleyeceğiz emin ol,sen de bizi özle :P

Kendine çok dikkat et lütfen,HOŞÇAKAL canım :hug::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah kolaylıklar versin canım :hug:

bebeğine ve sana sağlık ve huzur diliyorum, güzel bir dünyada sevgi ile yaşayın :wub:

seni ve bebeğimizi sevgi ile kucaklıyorum şimdiden, iyi bak kendine Allah'a emanet ol görüşmek üzere :)

gidiyorum diyenlere, gelmeyeceğim diyenlere, hayatlarında başarılar diliyorum yolları ve bahtları acık olsun... :)

ancak marcus'un son yaptıkları gerçekten ama gerçekten çok ayıp oldu... kendisi ne yaptığını biliyordur ve yapmış olduğu ayıbın asla mazereti olamaz bir insan olarak kınıyorum kendisini... burada ne yaptığını açıklamayacağım açıklaması gereken istediği zaman açıklar nasıl olsa... şunu iyi bilmemiz gerekiyormuş insanlar asla göründükleri gibi olmuyor... oysa göründüğün gibi olmak erdemdir... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen ve bebeğin Allaha emanet olun Mineucum.Sağsalim Onu kucağına aldığın haberini sabırsızlıkla bekliyor olacağız :wub:

Seni çok özleyeceğiz emin ol,sen de bizi özle

Kendine çok dikkat et lütfen,HOŞÇAKAL canım :hug:

bende sizleri çok özliycem, en yakın zamanda görüşmek üzere ablacım :):clover:

Allah kolaylıklar versin canım :hug:

bebeğine ve sana sağlık ve huzur diliyorum, güzel bir dünyada sevgi ile yaşayın :wub:

seni ve bebeğimizi sevgi ile kucaklıyorum şimdiden, iyi bak kendine Allah'a emanet ol görüşmek üzere :)

Allah razı olsun ablacım, güzel dileklerin için tşk ediyorum, kocaman öptüm senide :hug::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba,

Misafir ve kullanıcı adı olarak görünenler genelde hesabını silmek isteyenler veya hesabı kapatılanlardır...

Saygılar

Anladım ama keşke gitmeseydi..

Canım herşey dilediğin gibi olsun,bebeğin hepimizin bebeği biz onun teyzeleriz biliyorsun.O yumuk muşmula şeyi kucağına alınca bizim içinde kokla :wub:

Bayılırım yeni doğmuş bebeklere :rolleyes: biraz büyüyüp küçük bir canavar oldularmı bu sefer cidden bayılırım :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne güzel bir haberle gidiyorsun :) gelişinde çok güzel ve mutlu olur inşallah :clover:

bebeğine ve sana sağlıklar ve güzellikler diliyorum :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

MİNEU,bebeğinin ve senin iyi haberlerini bekliyoruz..Allah yardımcın olsun :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.