Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Lütfen uzun süre gelmeyecekler buraya yazsınlar

Misafir RA_dya

Önerilen İletiler

Bu site hala duruyormuş ve ben nasıl olduysa şifremi hatırladım.

Lan benim ne günlerim geçmiş, ne abuk sabuk yazılarım olmuş. Bi 10 yıl sonra daha durursa bakar yazarım artık laughing.gif

Tanıyan varsa da selam olsun ((:

Natalia valla bende baya baya ve yıne baya bir zamandır yoktum.Aynı düşüncedeyim.Eskileri yad ettim biraz neler yazmısım neler. Bazılarını hatırlamıyorum bile biggrin.png Yaşlanmak bu olsa gerek.Eski arkadaşlarımı dostlarımı çok özledim açıkçası.O sohbet ettiğimiz birbirimizi yiyip bitirdiğimiz kısım kaldırılmıs.(yada ben göremedım) Gariptir görmeden sevdik birbirimizi.Forum benim hayatımın bir parçası olmuştu.Hayatımda birçok şey yasadım düştüm kalktım düştüm ama yine kalktım ve hala yaşıyorum çok şükür.Çok uzun bir süre olamadım olmak istediğim zamanlarda da giremedim.Forumla olan duygusal bagım kopmadı.

Eski dostlukları özledıgımden mıdır bılemıyorum sanki forum sesızlıge bürünmüş gibi geldiunsure.png 

Neyse konusulacak cok sey var daha coook konusuruz inşallah.Herkese tekrardan selam olsun. original.gif

Oooo ikinizi de görmek ne güzel :) Hoşgeldiniz yeniden. Biz buralardayız hala. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Bu foruma katildigimda ne kadar kalacagimi hesap etmedim.Ama baya bir oldu yani.Cok iyi dostlar tanidim,ayni görüste olmasakta bircok arkadasla görüslerimizi paylastik belki kirici olduk birbirimize belki ben oldum kiriciBu forumda cok degerli insanlar vardi simdi cogusu gitti.Bende cok zaman gitmeyi düsündüm nedeni önemli degil ama gidemedim,ara verdim ama fazla dayanamadim bu forumun bir özelligi var  bagimlilik yapiyor tatli bir bagimlilik.

Giden arkadaslari özlüyorum yenilerden cogunu artik tanimiyorum.Ama yazmaya devam ediyorum belki fazla bir hirsla degil ama yinede yazmak iyi oluyor.

Giden arkadaslarin birgün dönmesi ümidiyle yenilere de basarilar diliyorum

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • Admin

Forumumuz da uzun süre yazılarıyla bir çok insanı etkileyen @evrensel-insan'ı kaybetmiş bulunuyoruz.

Sevgili arkadaşımızı, forum üyemizi sevgi ve saygıyla anıyoruz....

Güle güle git güzel insan.... :)

Ailesinin mesajı

Alıntı

Duyuru

Evrensel-İnsan mucidi, Evrensel-İnsan Zihniyeti yaratıcısı, Bilişsel Felsefeyi ilk defa ortaya atan çağımızın çağdaş kişilerinden Evrensel-İnsan lakablı babamızı kaybettik. Ailesi olarak sizlere bunu bildirmeyi görev bildik. Evrensel-İnsan severlerin ve bizlerin başı sağ olsun. İlgilenenlere duyurulur.

Not: Arkadaşımız Saygıyla Anıyoruz üye grubuna taşınmıştır...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 20.01.2018 at 00:42 , Admin dedi:

Forumumuz da uzun süre yazılarıyla bir çok insanı etkileyen @evrensel-insan'ı kaybetmiş bulunuyoruz.

Annemi kaybedene kadar ölümü biliyorum zannederdim. Oysa bi'haber mişim..Bu başlığı açarken bile bir gün burada böyle bir duyuru olabileceği aklıma gelmemiş.  

@evrensel-insan uzun zamandır yaşam mücadelesi veriyordu. En son doğum gününü kutladığımda haberleşmiştik. 

Ailesine sabır ve baş sağlığı dilerim. Gittiği yerde dinlensin ve mutlu olsun inşallah..:original:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 20.01.2018 at 01:42 , Admin dedi:

Ailesinin mesajı

ne garip hiç tanımıyorum forumdaki bir çok insan gibi :( 

diğer yanda burada paylaşılanlar yüz yüze görüşmekten daha çok yakınlaştırıyor bazen.                             

yazdıklarını hep okudum ve  anlamaya çalıştım.

kullandığı bilimsel dil yüzünden itiraf edeyim bazı yazılarını anlamak için defalarca da okumuşumdur.

içimden vay be ne müthiş bir birikim diye çok da söylenmişimdir.. 

yaşam ne kadar karmaşık, tepinip duruyoruz oysa ölüm bu kadar basit işte. hiç çelişki yok her şey çok net. sana hiçbir şey sorulmuyor. sende sormuyorsun.

gittim deyip gidiyorsun. çok üzgünüm ne denebilir ki :((

hoşçakal forumun ağır abisi :(  ışıklar içinde uyuyasın : ((             

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 1/20/2018 at 01:42 , Admin dedi:

Ailesinin mesajı

Çok üzüldüm. Çok ama çok üzüldüm :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.