Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forumda kimleri okuyorsun?

KesKiNkAleM

Önerilen İletiler

bende bir şey söyliyeyim.

"hangi şarkıcıları dinlersiniz?" sorusuna cevap vermek "saydıklarım haricindekileri dinlemeye değer bulmam" demek değildir.

"Okuduğunuz şairler ve yazarlar kimlerdir?" sorusuna cevap vermekte "saydıklarım haricindeki şairleri ve yazarları okumaya değer bulmam" demekte değildir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok Sevgili Kız Kurusu..

Hernekadar gerçek anlamda bir "kız kurusu" olmadığını öğrendiğime ilişkin hayalkırıklığım devam etsede.. :w00t: seni büyük bir keyifle okuduğumu söylemeliyim.. :):thumbsup: bak ikimizde aynı sebepten burdaymışız hem..bu demektir ki daha çok karşılaşıcaz..sevgilerimle..

seni hayal kırıklığına uğratmaktan dolayı çok müteessirim sevgili diloş.. :( artık alıştır kendini zor olsada :w00t:

okunup farkedildiğimi bilmek beni nasıl mutlu etti tarifi imkansız :D

bendende sana sevgiler ..sık olmasada karşılaşacağız. :flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende bir şey söyliyeyim.

"hangi şarkıcıları dinlersiniz?" sorusuna cevap vermek "saydıklarım haricindekileri dinlemeye değer bulmam" demek değildir.

"Okuduğunuz şairler ve yazarlar kimlerdir?" sorusuna cevap vermekte "saydıklarım haricindeki şairleri ve yazarları okumaya değer bulmam" demekte değildir.

yaniii

bu tamamen tarzla ilgili değilmi?

havadan sudan konularda okuduğum isimler farklı mesela Sands'ın yazılarını seviyorum, Diloş'un yazıları çok içten çok duygulu benim gibi duygu yoksununu bile etkiliyor.

asiyenasılkurtulur çok farklı bir tarz hemde hoş.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Soru kimleri okuyorsun?değilde özellikle takip edip okudukların kimler?diye sorulsaydı daha anlaşılır olurdu,çünkü bir konu takibi yapılırken yazan kim olursa olsun mutlak okunuyor..

Ama burda merak edilen yazılarını beğenerek okuduğumuz kişiler sanıyorum benim sıralamam hiç tereddütsüz şöyle olurdu herhalde..

Bozan

Bekir

Marcus

Su Damlası

Bunların gördüğüm her yazılarını mutlaka okuyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kendimden parçalar bularak okuduğum arkadaşlar...

Işığı, aydınlığı ve doğru dürüstlüğü ile:Bilimselci

Bilgi, saygı, içtenliği ve duruşuyla:Yam_yam

İnanılmaz keyif, bilgi, birikim ve nezaketilye:GeceKuşu

Maviliklerin derinliğindeki gizemiyle:Tengeriin boşig

Sıcacık dostluğu ve içten insancıllığı ile:Rua

Tatlılığı, espirisi ve eyecanıyla: katakuta

Parlayan ışığı ile:Sardunya

Dengeli, duyarlılığı, düşünce ve kişiliği ile: Gelincik

Çok tatlı kişiliği ile:Gloria

Nezaket ve saygısıyla:Muki

Dostluğu ve kararlılığı ile:Efendi Türkler

Kendine özge kalemiyle:Cerenimoo

Kibarlığı ve hoşgörüsüyle:jön

Kendime hiç yabancı bulmadığım:maraba

Felsefeyi çok sevdiğimden:NıEtZsChE

Canlılığı ve dost sıcaklığı ile:GuNeSLi_GeCe

Doğru ve güzel duygu ve düşünceleri yaşattığı ile:BlackCADY

Kendimden parçaları bütünleştirdiğiyle:ErdalAktas

Birikimini ve enerjisini en iyi kullanan biri olarak:erdogan

Değeri ve anlamıyla:CYRANO

Yumuşak ve sevgi dolu yüreğiyle:Gece Yağmuru

Hedef ve verdiği enerji ile:politika

Eğitim, sevgi ve tatlı kişiliği ile:sedelina

Çok şeyler paylaşım çabasıyla ve araştırıcı ruhu ile:keskinkalem

Sık sık tartıştığımız ve kendilerine düşüncelerimde sertlik olmasına ramen insan olarak çok saygı duyduğum arkadaşlar ise;

Farklı kişiliği ile mücadeleye çeken:bozan

İnancını her zaman yüreklice savunan:Sueda

Renkleriyle:4mevsim

(unuttuklarım olabilir aflarına sığınıyorum...) :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslında herkesi okumaya çalışırım ..

hiçbir şey kaçırmamaya çalışırım....

buna rağmen bazen gözden kaçanlar oluyor...

ben bugün en çok güldüğüm konuyu yazmak istiyorum......

don muhabbetinin yapıldığı .... :blushing: (...hazır değişiklik yapılırken benim bir önerim var..güncel konular)..ve suheda,cordoba ve muki nin yazılarını günün okunması gereken yazısı seçiyorum :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dipnot teşekkür ederim. :clover:

demirefeninde çok değerli yazıları var.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canımız sağolsun..beni okuyan okumayan tüm arkadaşlara selam..herkezin bi tarzı yaşam çıtasında da bi yeri var..bi çok yönden birbirimizden de o kadar farklı değiliz..kimilerimiz yaşamı şekillendirmeye çalışırken..kimilerinide yaşam şekillendirir..her kez yazar ama anlatamaz..kimileri çok iyi anlatır ama yazamaz..sorun değil.. bi çoklarımız, için dışa vurumunu bi şekilde yapacak yöntemler geliştirmiştir..kimi resimle..kimi heykelle..vs.....yöntemlere saygı duyulmalı diyip geçiyorum..bu arada açık konuşayım..ben herkezi okumuyorum..o kadar vakitte yok zaten..

ben yazılarımda kendimle düet yapar gibiyim..evet sanatçı bencilliği..(sanatçıyım demiyorum)..onlara mahsus bi bencillikte bende var..kişilere ve atrafa kendinizi çok yayarsanız kendinize yabancılaşırsınız..buda yaratıcılığınızı tırpanlar..bilmek konusu ise öle değildir..bilgi paylaşarak çoğalır..sevgi gibi..ama yaratmak kendinle alakalı bir konudur..görmenle ve gördüklerini nasıl anlamlandırdığınla alakalı..kendi iç labirentinde gezerek malzemelerinden bir yapı ortaya koymak güç gerektirir..birileri beğenir yada beğenmez kaygısı gütmeksizin..

--saygılar.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlla girip çobanın deyneğine boynuzu sürtceksin...bi dur bakalım..

Tam şimdi seni yazacaktım...

Zekeriya Beyaz'ın güncel konu olan en kutsal bez parçası dondur demesinden sonra

sen budanmı hemen çıktın karşıma...

Bu mübarek günlerde içip içip bize yazmak olmasa ritüelinde...

iyi olurdu bunun kaygısını taşıyorum ama sanırım gidişatı değiştirebilecek

kadar güçlü birisi olarak okurum figgaro'mu.........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlla girip çobanın deyneğine boynuzu sürtceksin...bi dur bakalım..

Tam şimdi seni yazacaktım...

Zekeriya Beyaz'ın güncel konu olan en kutsal bez parçası dondur demesinden sonra

sen budanmı hemen çıktın karşıma...

Bu mübarek günlerde içip içip bize yazmak olmasa ritüelinde...

iyi olurdu bunun kaygısını taşıyorum ama sanırım gidişatı değiştirebilecek

kadar güçlü birisi olarak okurum figgaro'mu.........

beni takip ettiğini bilmiyodum.. :P ..uzun zamandır içmiyorum..bayramdan sonra kurarız elbet bi çilingir sofrası..şöle dağ deniz manzaralı..mangal yakıp arkadaşlarıda doyurmakta üstüme yoktur..bilen bilir..neyse ağız sulandırmanın..dolayısı ile konuyuda sulandırmanın alemi yok..kendi açımdan sölüyorum hani..

--teşekkür ederim..beni okuyor olman sevindirici..ama fazla kitlenme derim..sağlığın açısından :whistling: ..haaa karakedi batıl inançları olanlardan uzak dur bence..valla kuyruğunu çekerler.. :P

tanıştığımıza sevindim..byee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tengeriin boşig bugün yeniden hayranlık duydum ve keşke daha fazla insan bu yazılardan yararlansa dedim. belki yazılarını mail yoluyla arkadaşlarıma yollarım ne dersin? :D

düşünen emekçi beyin var birde

düşünemeyen çamur atan beyin var.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tengeriin boşig bugün yeniden hayranlık duydum ve keşke daha fazla insan bu yazılardan yararlansa dedim. belki yazılarını mail yoluyla arkadaşlarıma yollarım ne dersin? :D

düşünen emekçi beyin var birde

düşünemeyen çamur atan beyin var.

Teşekkürler Sevgili BlackCADY...

Ne desem ki bilemiyorum açıkçası. :blushing:

Utandım...

Talep olursa kitap bile yazarız, ne dersin :D

Ama uzun yazıyorum ben, yoruluyordur forumdaşlar...

Sağol...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok sakın utanma bunu içtenlikle söyledim sende var olan zekayı ve bilgi merakını güzel kullanıyorsun yazıların uzun ama içi boş değil dopdolu ben sıkılmıyorum.

kitap meselesine gelirsek neden olmasın birgün yazarsan ben mutlaka alırım.

cyranoda çok emekçi çok gerçekçi böylelerinin çabalarını görmek insanı umutlandırıyor keşke insanlar perdelerinden kurtulabilselerde anlayabilme çabası gösterseler. gerçeklerle ilgilenmek yerine masallarla ilgileniyorlar.

günümüzde çoğunluk masalları gerçek gerçekleri masal gibi yaşıyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak ben dikkat ettim de seni okuyormuşum, nerde Godzilla nickini görsem okuyormuşum ama haberim yokmuş... :grin:

Adını yazmayı unutmuşum Godzilla mutlaka okuyun... :whistling:

sıcak baskı... güncel haber godzillada. :sorcerer:

şimdi ben çok utandım ama yemin ederim ben sardunyam ı her zaman okuyorum yalanım varsa ölüyim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Az kelimeyle yazı yazmak vardır;

Az cümleyle yazı yazmak vardır; l

Edebi bir anlayışla yazmak vardır;

Ruhunu ortaya koyarak yazmak vardır;

Yukarıda ki ara başlıklarınızdaki tespitlerinize katılıyorum sayın bozan...

Ancak her zamanki gibi taraflı davranarak eksik bıraktığınız daha bir dolu ara başlık var...

Bunlardan bir tanesini size hatırlatmak isterim... Gerçekleri çarpıtarak, ajitasyon yazılar yazanlar.!

" Dolayısı ile bozan yalnızca bu iki kişiyi okumaktadır, bunlarda birisi bozan'dır, diğeri de sensin biliyorsun."

Bu ifadenizde biraz ******* ve her zamanki üslubunuza uygun ajitasyon ve politik yaklaşım olmuş...

Bence herkes herkesi okuyor...

Ama bir müddet sonra dağarcığına bir şeyler katan yazıları takip etmeye başlıyor...

Sırf kendi düşüncelerine yakın şeyler yazanları taraftar mantığıyla takip edenler ise...

Farkında olmadan kendi kısır döngülerinde zaman harcıyorlar...

Ve dipnotun sentezi objektif bir yaklaşımla formu takip eden bir bakış açısının örneğini sergiliyor..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bazı yanıtlarım...

Arzum28

merhaba bozan

cok keskin bir anlatım tarzı ile elştiride bulunmussun ''kendimi size göre eksik buluyorum'' diye devam eden bir yazı ile yazı yazdım……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..…………….dierim bu yazımı kayda deger bulur ve okursun.

Burası özgür bir forumdur, forum kuralları içerisinde istediğim gibi yazı yazarım keskin ya da küt…kayda değer bulmasam da hakkımda yazılanları okumaya kendimi mecbur hissederim…bu yüzden yazınızı okudum…

Diloş

o Sen..Ben'im di mi Sayın Bozan..

hayır sen değilsin, kat’i surette değilsin…

dipnot

Sık sık tartıştığımız ve kendilerine düşüncelerimde sertlik olmasına ramen insan olarak çok saygı duyduğum arkadaşlar ise;

Daha evvel bana gönderdiğin incelemeni de sana geri iletmiştim. Hatırlıyor musun? Beni kendi duygu, düşünce ve yazı hayatınızın herhangi bir yerine sığdırmaya çalışmamanızı sizden reca ediyorum, bana oralar dar gelir….

Gecekuşu

" Dolayısı ile bozan yalnızca bu iki kişiyi okumaktadır, bunlarda birisi bozan'dır, diğeri de sensin biliyorsun."

Bu ifadenizde biraz ****** ve her zamanki üslubunuza uygun ajitasyon ve politik yaklaşım olmuş...

bundan önce olduğu gibi bundan sonrada nasıl yazacağımı size sormak niyetinde değilim, *******, kamyoncu ya da Kemalist de değilim, olduğu gibi biriyim, zekiyim…

suheda

Ama burda merak edilen yazılarını beğenerek okuduğumuz kişiler sanıyorum benim sıralamam hiç tereddütsüz şöyle olurdu herhalde..

Bozan

Listenizde bana da yer verdiğiniz için size teşekkür ederim…

şimdilik bu kadar, ben yokken kavga etmeyin bakalım...

bozan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlgimi çeken başlıklarda her katılımcıyı okuyorum.Farklı görüşler insana , farklı pencereler açıyor.Bu görüşlere katılmıyor bile olsam en azından , ileri sürülen görüşün mantığını anlama açısından faydalı oluyor benim için.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bazı yanıtlarım...

Arzum28

merhaba bozan

cok keskin bir anlatım tarzı ile elştiride bulunmussun ''kendimi size göre eksik buluyorum'' diye devam eden bir yazı ile yazı yazdım……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..…………….dierim bu yazımı kayda deger bulur ve okursun.

Burası özgür bir forumdur, forum kuralları içerisinde istediğim gibi yazı yazarım keskin ya da küt…kayda değer bulmasam da hakkımda yazılanları okumaya kendimi mecbur hissederim…bu yüzden yazınızı okudum…

Diloş

o Sen..Ben'im di mi Sayın Bozan..

hayır sen değilsin, kat’i surette değilsin…

dipnot

Daha evvel bana gönderdiğin incelemeni de sana geri iletmiştim. Hatırlıyor musun? Beni kendi duygu, düşünce ve yazı hayatınızın herhangi bir yerine sığdırmaya çalışmamanızı sizden reca ediyorum, bana oralar dar gelir….

Gecekuşu

Bu ifadenizde biraz ****** ve her zamanki üslubunuza uygun ajitasyon ve politik yaklaşım olmuş...

bundan önce olduğu gibi bundan sonrada nasıl yazacağımı size sormak niyetinde değilim, narsist, kamyoncu ya da Kemalist de değilim, olduğu gibi biriyim, zekiyim…

suheda

Bozan

Listenizde bana da yer verdiğiniz için size teşekkür ederim…

şimdilik bu kadar, ben yokken kavga etmeyin bakalım...

bozan

nayırr..nolamaz..

o ben değildim ha..yalan söylüyorsun..yalann :crying::crying:

bozan..!!!-dikkatini çekerim artık "Sayın" değilsin..bu uslupla konuşan kimse Sayın değildir benim gözümde..-

ha bu arada biliyormusun.. gülünç olduğun kadar komiksinde.. :w00t::grin::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.