Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forumda kimleri okuyorsun?

KesKiNkAleM

Önerilen İletiler

bazı yanıtlarım...

bundan önce olduğu gibi bundan sonrada nasıl yazacağımı size sormak niyetinde değilim, ******, kamyoncu ya da Kemalist de değilim, olduğu gibi biriyim, zekiyim…

Zeki bir insan bunun değerlendirmesinin yapıldığını biliyor olmalı? ...

dipnot

Sık sık tartıştığımız ve kendilerine düşüncelerimde sertlik olmasına ramen insan olarak çok saygı duyduğum arkadaşlar ise;

Farklı kişiliği ile mücadeleye çeken:bozan

Daha evvel bana gönderdiğin incelemeni de sana geri iletmiştim. Hatırlıyor musun? Beni kendi duygu, düşünce ve yazı hayatınızın herhangi bir yerine sığdırmaya çalışmamanızı sizden reca ediyorum, bana oralar dar gelir….

suheda

Ama burda merak edilen yazılarını beğenerek okuduğumuz kişiler sanıyorum benim sıralamam hiç tereddütsüz şöyle olurdu herhalde..

Bozan

Listenizde bana da yer verdiğiniz için size teşekkür ederim…

Bahsetmiş olduğum ;

Bence herkes herkesi okuyor...

Ama bir müddet sonra dağarcığına bir şeyler katan yazıları takip etmeye başlıyor...

Sırf kendi düşüncelerine yakın şeyler yazanları taraftar mantığıyla takip edenler ise...

Farkında olmadan kendi kısır döngülerinde zaman harcıyorlar...

Taraftar mantığı buydu işte, Farklı görüşte olanı itekle, diğerini pohpohla...

Sanırım artık sizde anladınız ve buna güzel bir örnekleme oldunuz...

******, kamyoncu ya da Kemalist de değilim, olduğu gibi biriyim,

zekiyim…

Zeki olduğunuzu iddia etmeniz...Neyse başka bir ifade kullanalım...

Zeki olmanızdan daha çok zekanızı nasıl kullandığınız önemli olmalı aslında...

Hitler'de zeki bir insandı öyle değil mi?...

Ajitasyon dolu zekasını halkının yararına kullanabilmiş miydi?

Onu ve yaptıklarını anlayabilmek açısından,

bunca zekanıza rahmen kavrayamadığınız "M.Kemal Atatürk" ****** bakış açınızla en az sizin kadar zeki olmalı aslında...

Zekasını Halkının Yararına kullanabilmiş miydi?...

Sanırım zekice bakış açınız buna HAYIR diyor...

Zeki olduğunuzu iddia etmeniz konusunda bu açıdan bakarsak yanılıyor olabilir misiniz?...

Yoksa bunun zekayla ilgisi yok...

Ben ona, yaptıklarına ve zekasına taban tabana zıttım ve onu reddiyorum denmesi mi gerekiyor...?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bazı yanıtlarım...

Bir tanı vardır,

Her insanın egosu açtır her zaman ve her insan bunu tatmin için farklı yollar seçer...

Çünkü edinimleri farklıdır...

Ve savunma mekanizmaları da vardır bu yüzden...

Edinimlerini ve egolarını doyurmak ve korumak için...

Bu ikisi birbirini tamamlar...

Bir insan kendisini savunma gereği hissettiğinde "Yansıtma" savunma mekanizmasını çalıştırır genelde.

Kendisindeki olumsuz özellikleri, başkasına yansıtır...

Ve buna koşut olarak kendisinde az bulunan bir özelliği de "Yüceltir"...

Aydın insan ise kendisini övmez ve başkasını yermez...

Başkaları Aydın'ı över ve başkaları onun farkını kavrar ve takdir eder...

Saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bazıları belkide kendi yazdıklarını okumak için yazıyordur olamazmı? :blink:

hem yazılarını başkaları okusun hayranları çoğalsın, fanları falan olsun, imza günleri düzenlensin hemde kendi kendini okusun eğlensin vatandaşlar ne güzel... :grin:

kimse okumazsa ben okunurum :D

Ayşe Arman

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bazı yanıtlarım...

Arzum28

merhaba bozan

cok keskin bir anlatım tarzı ile elştiride bulunmussun ''kendimi size göre eksik buluyorum'' diye devam eden bir yazı ile yazı yazdım……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..…………….dierim bu yazımı kayda deger bulur ve okursun.

Burası özgür bir forumdur, forum kuralları içerisinde istediğim gibi yazı yazarım keskin ya da küt…kayda değer bulmasam da hakkımda yazılanları okumaya kendimi mecbur hissederim…bu yüzden yazınızı okudum…

Diloş

o Sen..Ben'im di mi Sayın Bozan..

hayır sen değilsin, kat’i surette değilsin…

dipnot

Sık sık tartıştığımız ve kendilerine düşüncelerimde sertlik olmasına ramen insan olarak çok saygı duyduğum arkadaşlar ise;

Farklı kişiliği ile mücadeleye çeken:bozan

Daha evvel bana gönderdiğin incelemeni de sana geri iletmiştim. Hatırlıyor musun? Beni kendi duygu, düşünce ve yazı hayatınızın herhangi bir yerine sığdırmaya çalışmamanızı sizden reca ediyorum, bana oralar dar gelir….

Gecekuşu

" Dolayısı ile bozan yalnızca bu iki kişiyi okumaktadır, bunlarda birisi bozan'dır, diğeri de sensin biliyorsun."

Bu ifadenizde biraz ****** ve her zamanki üslubunuza uygun ajitasyon ve politik yaklaşım olmuş...

bundan önce olduğu gibi bundan sonrada nasıl yazacağımı size sormak niyetinde değilim, *******, kamyoncu ya da Kemalist de değilim, olduğu gibi biriyim, zekiyim…

suheda

Ama burda merak edilen yazılarını beğenerek okuduğumuz kişiler sanıyorum benim sıralamam hiç tereddütsüz şöyle olurdu herhalde..

Bozan

Listenizde bana da yer verdiğiniz için size teşekkür ederim…

şimdilik bu kadar, ben yokken kavga etmeyin bakalım...

bozan

:) Gene yerle yeksan etmişsiniz ortalığı bu kadarda açık sözlü olunmazki canım...

İltifatınıza mazhar olamayanların serzenişleride ayrı bir komedi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SeLAm..

Fikrimin Çatiştiği tüm yazıları okuyorum..Bu demek olmuyor ki Fikirdaşlarımı okumuyorum aksine Okuyor Ve''de haz Duyuyorum,,Dünyamı Yaşiyorum..Zaten Foruma Üye olma sebebim Okumak Ve yazmak..Yazan Ve okuyan arkadaşları tebrik ediyor esenlikler diliyorum..

SayGıLAr..

Sen normal olanı yapıyorsun arkadaşım biz kendi kendini okumak için yazanlardan bahsediyoruz... Gayet tabi insan okumak ve yazmak için üye olur tartışma forumlarına yoksa kendine bir web sitesi kurarsın orda kendin çalar kendin oynarsın... :D

hay Allah'ım çok güldürüklü insanlar var yüksek iltifat kurumu ne tarafta acaba? :unsure::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen normal olanı yapıyorsun arkadaşım biz kendi kendini okumak için yazanlardan bahsediyoruz... Gayet tabi insan okumak ve yazmak için üye olur tartışma forumlarına yoksa kendine bir web sitesi kurarsın orda kendin çalar kendin oynarsın... :D

hay Allah'ım çok güldürüklü insanlar var yüksek iltifat kurumu ne tarafta acaba? :unsure::P

SeLam..

Bu demek oluyor ki sizde Normal olanı yapıyorsunuz..Normal olmayan WEb sitesi kurup çalıp oynamak olsa gerek..Bu Kurumun varlığından haberdar olduğunuza göre hanfendi açık adresi size malumdur...Güldürüklü İnsanlardan bir buket kabul buyurun efendim...

SayGıLar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Başlığı acan

Sayın KesKiNkAleM ne güzel de yazmış değilmi arkadaşlar..arka sayfalar da kalmış... isterseniz bir defa daha

okuyalım...

Türkish media güzel bir site insan buraya alışınca kopamıyor. Yazı yazan arkadaşların nadirde olsa gerginleştiği görülsede genelde samimiyet ve kibarlık hakim.

Başından beri burayı takip ediyorum da, zamanı geldi artık dedim kendimce..

Yazayım bende bir iki cümle..fakat alıntıladığım ile, buraya şuan yazma amacımın nedenini..sanırım

yazmadan da anlayabildiniz... :clover:

Bir kac gün sonra Bayram ve biliriz ki, dargınlıkların tartışmaların unutulduğu zamandır

Barış icersin de kalmaniz kırmamanız, kırılmamaniz dileği ile...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SeLam..

Bu demek oluyor ki sizde Normal olanı yapıyorsunuz..Normal olmayan WEb sitesi kurup çalıp oynamak olsa gerek..Bu Kurumun varlığından haberdar olduğunuza göre hanfendi açık adresi size malumdur...Güldürüklü İnsanlardan bir buket kabul buyurun efendim...

SayGıLar..

Sen neden alındın ki şimdi :unsure:

Kendine Web sitesimi kurmuştun anlamadım ki yok yok güldürüklüye alındın sen alınma o sen değilsin güldürüklü olanlar yüksek iltifat kurumundan onay alanlar... biz alamadıkta o yüzden pek üzüldük perişan olduk... :D

Buketi göremiyorum ama teşekkür ederim...

İyi bayramlar arkadaşım selamlar... Buyur bir adet yonca benden sana şans getirsin... :clover:

Cloud, buda sana :clover:

kızma :blushing: çekiliyorum aradan sadece şakalaştım yaww sanada iyi bayramlar... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

okuyun okuyun her yazı okumaya değer okumakla gelişecek bu ülke

okumaya değer ne varsa okuyalım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen neden alındın ki şimdi :unsure:

Kendine Web sitesimi kurmuştun anlamadım ki yok yok güldürüklüye alındın sen alınma o sen değilsin güldürüklü olanlar yüksek iltifat kurumundan onay alanlar... biz alamadıkta o yüzden pek üzüldük perişan olduk... :D

Buketi göremiyorum ama teşekkür ederim...

İyi bayramlar arkadaşım selamlar... Buyur bir adet yonca benden sana şans getirsin... :clover:

Cloud, buda sana :clover:

kızma :blushing: çekiliyorum aradan sadece şakalaştım yaww sanada iyi bayramlar... :)

SeLAm..

Alınmak değildi Kızmaksa Hiç değiL Sayın Sardunyam şakalaştığımızı düşünerek nazire yaptım kendimce latifelerinize,sanırım yanliş anlaşildim halbuki anlaşilmak adına kısa cümleler kuruyorum..

Saygılar..Sevgiler iyi bayramlar diliyorum..

TşK Ediyorum temennileriniz için esenlikler diliyorum size Sayın Sardunyam...

Pardon Yoncayı unutuyordum çok özür...

Buyurun Hanfendi Yoncanız :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çatır Çatır yazıyorum..Bendeniz forumda pek sevilmem....

Ama fikir anlamında alt edemiyeciğim bir allahın kulu yoktur...

Engeler gelip geçici söylevlerin arkasında duramıyorsan..

Bu senin zayıflığın..Kimimi okuyorum tabiki suheda ve asiyenasılkurtulur

Çünk bu ikisinde hayat var ^_^

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forumdaki en güzel avatar kimin?

Forumdaki en güzel nik kim?...bunları anlayabilirim....ama forumda kimleri okuyorsunuz? sorusunu ilk okuduğum günden beri hoşlanmadım..bir kısım arkadaş onurize edilirken (iyi hoş güzel )bir kısım arkadaşta okunmaya değer yazmıyoruz o halde yazmayalım desinler....üzgünümm ama kınıyorum..... :clover:

ben seni anlıyorum güzel kardeşim. herkes senin gibi ince eleyip sık dokumuyor.

bu başlıkta malesef biraz lüzumsuz olmuş. bazıları bir hareket yapmadan önce o harekete kırılacak olanları önce düşünür bazılarıda sadece sevindirebileceği kişileri düşünür. bu arkadaşta belliki bazı belirsiz kişilerin sevinmesini istemiş ve kırılabilecek kimseleri aklına getirmemiş veya getirmişte no problem demiş.

bazılarıda herzamanki gibi çoğunluğun tarafında yerini alarak konuşmuş birşeyler. (bozacının şahidi şıracılar)

insanları anlamalı ve onlardan fazlasını beklememeli güzel kardeşim ozaman senin için bir problem kalmıyor ;):clover:

ben senin yazılarını okurken çok gülüyorum ve her gördüğüm yazını okuyorum. çok hassas birisin ve bu yazınla benim gözümde bir adım daha öne çıktın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben seni anlıyorum güzel kardeşim. herkes senin gibi ince eleyip sık dokumuyor.

bu başlıkta malesef biraz lüzumsuz olmuş. bazıları bir hareket yapmadan önce o harekete kırılacak olanları önce düşünür bazılarıda sadece sevindirebileceği kişileri düşünür. bu arkadaşta belliki bazı belirsiz kişilerin sevinmesini istemiş ve kırılabilecek kimseleri aklına getirmemiş veya getirmişte no problem demiş.

bazılarıda herzamanki gibi çoğunluğun tarafında yerini alarak konuşmuş birşeyler. (bozacının şahidi şıracılar)

insanları anlamalı ve onlardan fazlasını beklememeli güzel kardeşim ozaman senin için bir problem kalmıyor ;):clover:

ben senin yazılarını okurken çok gülüyorum ve her gördüğüm yazını okuyorum. çok hassas birisin ve bu yazınla benim gözümde bir adım daha öne çıktın.

Teşekkür ediyorum taş yürekli :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çatır Çatır yazıyorum..Bendeniz forumda pek sevilmem....

Ama fikir anlamında alt edemiyeciğim bir allahın kulu yoktur...

Engeler gelip geçici söylevlerin arkasında duramıyorsan..

Bu senin zayıflığın..Kimimi okuyorum tabiki suheda ve asiyenasılkurtulur

Çünk bu ikisinde hayat var ^_^

Kim söylemiş sevilmediğini?

Bir ikincisi asiyeyi bilmem ama bende bu aralar pek hayat yok,ya bu rutin yüzeysel tartışmalar sıktı beni yada benim durumumda bir anormalik oldu.... :unsure:

Artık hiç tad almıyorum tartışmaktan kimin ne yazdığınıda umursamıyorum senin anlıycağın halim içler acısı -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.