Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forumda kimleri okuyorsun?

KesKiNkAleM

Önerilen İletiler

Bu sitede yazılarını okumakdan çok keyif aldığım..,

Sardunyammm..,

.

.

.

İyi ki varsınızzz..,

Teşekkür ederim smile.png Ne mutlu oldum bunu görünce bilemezsin wub.pngflowers.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

@@kadife01 Çok teşekkür ederim bende mutlu oldum..flowers.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

RADYA cığımmm..,Güne senin GÜNAYDINLARINLA başlamak bir alışkanlık oldu bende..,

Hele birde İNTERLOCK ile karşılıklı yazışmalarınız...güldürüklü temaşalarınız çok keyifli..,

Ben teşekkür ederimmm..,

Sevgili GLORİA..., Şu an Gloria yakalandı başlığını okuyorummm.,kaçamak olarak girdiğin anı anında yakalamışlar..,kulağından tuttukları gibi seni forumun ortasına getirmişler..,sitenin paparazzileri..,çok güldümm..,

Eskiden bu site ne kadar canlı..ne kadar hayat doluymuş..şimdide öyle ama..o zamanlar daha bir farklıymışş.,

Peki nereye gitti bu insanlar ?

çok güldüm okurkennn..,

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vallahi ben hala buradayım, gayet de memnunum halimden :)

Gitmeyi hiç düşünmedim bu forumdan, gidenler için de diyecek birşey yok, kendi seçimleri...

Sürekli yeni arkadaşlar katılıyor aramıza sonuçta, hala burada çok zevk alarak yazılarını okuduğum arkadaşlar var :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

RADYA cığımmm..,Güne senin GÜNAYDINLARINLA başlamak bir alışkanlık oldu bende..,

Hele birde İNTERLOCK ile karşılıklı yazışmalarınız...güldürüklü temaşalarınız çok keyifli..,

Ben teşekkür ederimmm..,

:) :)

Eskiden Günaydınlarıma çok eşlik eden olmazdı, itiraf etmeliyim ki katılım az olduğu için üzülürdüm ama yılmadım, için için bunu herkese bulaştıracağıma kendi kendime söz verdim.Başarlı da oldum sanırım.Günaydın diyeneler çoğaldıkça mutlu oluyorum.Yeni günü ve etrafımızdakileri güleryüzle selamlayıp kucaklamak o kadar önemli ki.

İNTERLOCK epeydir gelmiyor, buradan onu çok özlediğimi söylemek istiyorum, merak ediyorum da..sad.png

Sevgiler..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeni günü ve etrafımızdakileri güleryüzle selamlayıp kucaklamak o kadar önemli ki...,

Gerçekden çok haklısınızzz.....,aklınızla bin yaşayın...,bu esinti ne hoş gelmiş foruma bir bilsen...,

Resim eklemek istedim bu sabah ama ekleyemedim..,

10 msj sayısından sonra deneyeceğim...,

Sevgiler...,

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sitede yazılarını hiç kaçırmadan, eksiksiz okuduğum kişiler: Evrensel, BrainSlapper, Demirefe, gecekuşu ve yam_yam idi.
Severek okuduklarım ise: Gelincik, Muki, Deniz_kızı, Dipnot, politika, Tengeriin boşig, dayı, yarasa ve cyrano idi.

İsmini saydıklarım süper yazarlardı.

Şimdilerde çoğu gelmiyorlar. smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sitede yazılarını hiç kaçırmadan, eksiksiz okuduğum kişiler: Evrensel, BrainSlapper, Demirefe, gecekuşu ve yam_yam idi.
Severek okuduklarım ise: Gelincik, Muki, Deniz_kızı, Dipnot, politika, Tengeriin boşig, dayı, yarasa ve cyrano idi.

İsmini saydıklarım süper yazarlardı.

Şimdilerde çoğu gelmiyorlar.

Tesekkürler dostum,sana tüm kalbimle katiliyorum...

saygilarla
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...

Bu site birkac arkadas disinda tamamen cumhuriyet ve Atatürk karsitlari ile doldu.Isin en aci tarafida bunlara karsi mücadele verecek kimse kalmadi forumda.

saygilarla

Ilginc bende uzun suredir bu sitedeyim ama hic Cumhuriyet ve Ataturk karsitlarini gormedim acikcasi bunuda nereden cikardiniz ???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Türkish media güzel bir site insan buraya alışınca kopamıyor. Yazı yazan arkadaşların nadirde olsa gerginleştiği görülsede genelde samimiyet ve kibarlık hakim.

Ben media da yazılarını beğendiğim isimlerle başlıyorum. Siz kimin yazılarını beğeniyorsunuz? smile.gif

Tengeriin Boşig/Kardeş tebrik ediyorum yazıların mükemmel. Mantıklı, akıcı, içi dolu.

Figgaro/arkadaş üslubun güzel birde kendince bir aksan geliştirmişsin oda hoş.

Diloş/arkadaşım duygularını ifade ediş biçimin ve ayrıntılarda gizli olanları farkedişine hayranım,

Frozen/arkadaşım birincisi sen zekanı doğru kullanıyorsun objektifsin, dürüstsün, gerçekçisin.

Cyrano/forumdaşım ne kadar zıtlaşsakta birikimini taktir ediyorum.

Dipnot/sanırım ortalarda yok ama centilmenliği gerçek bir örnek. Aynı zamanda birikimli.

smile.png)  neydi bee eski günlerr .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.