Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

yardım lütfen bir erkeğe alınacak en güzel hediye nedir?

verdinaz

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 yıl sonra...

Yani bence erkekler her hediyeyi beğenir yani ben öyleyim çünkü bir kadın düşünüp almış sana onu çok güzel bir düşünce bence bu. İlk defa alacaksan basit bir şeyler al, daha sonra hediye almak için zorlanıyorsun çünkü. En basitinden nelerden hoşlanır ona göre bir şeyler alabilirsin. Mesela sevdiği bir dizinin tişörtü falan olabilir. Saat derdim ama saat biraz fazla kaçabilir sen karar ver bence eğer alırım diyebiliyorsan saat daha güzel olur.

S7_49239_1.

bu mesela çok şık bir şey. Galiba bu benim istediğim bir saat :D

S7_pr_01_3075_max.jpg

bak böyle düz sweatler de alabilirsin veya 

tshirthane-the-peaky-blinders-tommy-shel

bu tarz yazılı şeyler hoş olur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Geçenlerde komşum Amerika'ya oğlunun mezuniyet törenine katılmaya gitti. Giderken ben de bir hediye göndermek istedim. Günlerce ne alsam diye kafayı yedim..😍 Sonunda hem komşuma fazla yük olmaması açısından mum almaya karar verdim.. ben kendimde tütsüyü kokulu mumları çok severim..Mum ama acaip hoştu kokuları..umarım mutlu olmuştur..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.