Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BEBEK GELİYO :)

MINEU

Önerilen İletiler

oy güzeller güzelim, demek anneler kervanına katılıyorsun, çok mutlu oldum ya, :hug:

önce tebrik ederim, Allah kolaylıklar nasip etsin, sağlık, afiyet nasip etsin... kucağına alacağın günüde mutluluklar içinde gör... ve onu kucağına aldığında bizler içinde öpüp kokla olurmu? :hug: ben ağlarım ya, sulu gözün tekiyim zati her naneye ağlanmaz ya :crying:

bu çok güzel bir haber dünyaya hoş gelsin, sefalar getirsin inşallah... :wub:

tşk ederim ablacım :hug:

Amin ablacım inş., bebişi kucağıma alacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum :rolleyes::hug:

bende ağlarım valla , şimdi bile kendimi zor tutuyorum :crying::)

ablacım senin gibi tecrübeli annelerimizin yardımlarına ihtiyacım olacak, artık birlikte büyütürüs bu bebişi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 226
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

emrine amadeyim, ne istersen, ne zaman istersen elimden geldiği sürece yanındayım güzelim benim... :hug::crying:

şimdi sende senden bir parça dünyaya yeni bir soluk getireceği günü bekliyor bu muhteşem bir duygu, sen bir insan yetiştiriyorsun... böyle bir lütuf inanılmaz güzel... tadını çıkar ve kendine dikkat et... Allah nazarlardan saklasın her ikinizide... :original:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugün arkadaşlık servisi topiğini okumuştum da aklıma gelmişti..içime doğmuş demekki :sorcerer:

Nası sevindim anlatamam Minecim.. :wub: Allah sağ salim kavuşmayı nasip etsin,analı babalı büyütsün..Onun kına gecesini, düğününü de burda yapmayı nasip etsin :D

Hoşgelsiin minik şeker :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen nerden bılıyosun kız olacagını :P erkek kız farketmez fenerlı olacak benım yegenım :D enıstede fenerlı zaten :lol:

Toprağım erkek kız fark etmez sağlıklı olsunda -_- Fakaaattttttt :angry: Fenerli değil GS li olacak benim yeğenim :w00t: Ayrıca eniştemin Fenerli olması hiç bişeyi değiştirmes <_< Kankim dünyaya bedel be :w00t::lol::wub:

100yil_13.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anne olacağımı öğrendiğimde sizlerle paylaşacağım demiştim... O gün bugünmüş arkadaşlar :)

Forumumuzun en küçük üyesi şu an 7 haftalık :wub: O'nu bugün ilk defa gördüm, çok heyecan vericiydi, kalbim duracak sandım bi an... Annesinin bitanecik kızı olan ''ben'' artık bir anne olacak :rolleyes::) çok mutluluk verici bir durum...

Allah bütün isteyenlere bu mutluluğu nasip etsin inşallah... :wub:

Sizi ve eşinizi gönülden tebrik eder. Bebeğinizle birlikte ömür boyu sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yuva dilerim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

emrine amadeyim, ne istersen, ne zaman istersen elimden geldiği sürece yanındayım güzelim benim... :hug::crying:

şimdi sende senden bir parça dünyaya yeni bir soluk getireceği günü bekliyor bu muhteşem bir duygu, sen bir insan yetiştiriyorsun... böyle bir lütuf inanılmaz güzel... tadını çıkar ve kendine dikkat et... Allah nazarlardan saklasın her ikinizide...

emir olur mu hiç ablacım rica edebilirim ancak :hug: çok tşk ederim ablacım, elim ayağıma dolaştığında aradığımda ulaşabileceğim ya da yardıma ihtiyacım olduğunda tecrübelerinden faydalanabileceğim birilerinin olması çok güzel -_-:crying:

Anne olmanın beni duygusal olarak etkileyeceğini biliyordum da bu kadar olacağını tahmin etmemiştim :( her an dokunsalar ağlayacak gibiyim :crying: gerçekten anlatılmaz bir duygu -_-

Amin ablacım Allah razı olsun :hug::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah analı babalı büyütsün

anneliğinide kutlarım

tşk ederim avniler , Allah razı olsun :clover:

tebrik ederim..

allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin

tşk ederim spices, Amin inşallah -_-:clover:

Bugün arkadaşlık servisi topiğini okumuştum da aklıma gelmişti..içime doğmuş demekki :sorcerer:

Nası sevindim anlatamam Minecim.. :wub: Allah sağ salim kavuşmayı nasip etsin,analı babalı büyütsün..Onun kına gecesini, düğününü de burda yapmayı nasip etsin :D

Hoşgelsiin minik şeker :wub:

çok tşk ederim lilac'cım :wub: Amin inşallah teyzesi :):hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mineu allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

tebrik ederim

Amin zeynepcim, tşk ederim :hug: darısı başınıza :D

Mine :w00t: çok sevindim inan ki... ALLAH analı babalı büyütür inşallah... :clover:

efendim :w00t::lol: çok tşk ederim erbayum -_- Allah razı olsun , darısı senin başına inşallah ;) Allah sana da baba olmayı nasip etsin inşallah ;):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tebrık ederım mıne hayırlı olsun.allah analı babalı buyutsun ,benım ablam senden once evlendı ama dayı olamamıstım daha kısmet buguneymıs.bende dayı oluyorum ,ee kımse hedıye almamıs ılk hedıye beenden olsun

cubuklu-bebek-tulum.jpg

tşk ederim ahmetcim, Allah razı olsun ;)

eee artık dayı oluyosun kolay değil işin :D

ilk hediyemizi taurus dedemizden almıştık ama bu da çok güzel bir hediye, tşk ederiz :):hug:

Süper yaa ,Ama topragım Galatasaraylı bebekimiz de Gs 'li olcak

sen nerden bılıyosun kız olacagını ,erkek kız farketmez fenerlı olacak benım yegenım ,enıstede fenerlı zaten

Toprağım erkek kız fark etmez sağlıklı olsunda , Fakaaattttttt ,Fenerli değil GS li olacak benim yeğenim ,Ayrıca eniştemin Fenerli olması hiç bişeyi değiştirmes ,Kankim dünyaya bedel be :wub:

tartışmayın arkadaşlar nütfen -_- kankimin dediği gibi sağlıklı olsunda kız erkek fark etmez amaaaaaaaaaaa :rolleyes: babasının fenerli olması bizi hiç etkilemez, çünkü bebiş annesi gibi GALATASARAYLI olcak :sorcerer::lol:

ahmetcim ama senin için bu badiyi mutlaka giydiricem bebişe ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yaşa be kankim :w00t: Kıs giydirme o zıbınmıdır nedir ,Ben yeğenime GS li sini alacam :hug::wub:

Kanımca doğmamış çocuğa don biçmek bu oluyor

kıss bi kere giydirmekten bişi olmas kankim -_- benim bebeğim centilmen bir GS lı olcak ;):D

olsun sende al cnm -_- fasla sıbın gös çıkartmas :w00t::lol:

valla güsel biçiyorus :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sizi ve ailenizi tebrik ederim mutlu bir bebek olur umarım. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anne olacağımı öğrendiğimde sizlerle paylaşacağım demiştim... O gün bugünmüş arkadaşlar :)

Forumumuzun en küçük üyesi şu an 7 haftalık :wub: O'nu bugün ilk defa gördüm, çok heyecan vericiydi, kalbim duracak sandım bi an... Annesinin bitanecik kızı olan ''ben'' artık bir anne olacak :rolleyes::) çok mutluluk verici bir durum...

Allah bütün isteyenlere bu mutluluğu nasip etsin inşallah... :wub:

Allah analı babalı buyutsun,zeki çevık ve aynı zamanda ahlaklı olsun inşallah. :)

onuda üye yaparız foruma canım.üye adı ne olsa :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.