Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Katil Kim(psikolji Testi)

zeyynepp

Önerilen İletiler

hikayenin kahrmanı bir genç kız. bu kız kendi annesinin cenazesinde daha önce hiç görmediği bir adamla karşılaşır.kız bunu görür görmez aşık olur aşık. ardan birkaç gün gecer. kız adama bir daha rastlayamaz.bunun üzerine genç kız kardeşini öldürür. polis neden böyle bişey yaptığını sorduğunda sizce kız ne cvp verecektir????kardeşini öldürme sebebbi nedir???

bu bir piskolji testiymiş ve bunu doru cvplayanlar öldürebilme zihniyetine sahiplermiş... :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sorudaki mantık güzel fakat gizli. Bu gizli mantığı şıp diye gören birinin gerçekten potansiyel bir cinayet eğilimine sahip olduğu düşünülebilir.

Zekice hazırlanmış bir psikoloji testi. Çünkü cinayet eğilimi olan bir insan ilk cenaze ile ikinci cenaze bağıntısını kuracaktır. Eğilimi olmayan ilk cenazeyi es geçecek, daha doğrusu cenaze ile cinayet arasında hiç bir bağ kurmadığı için yanıt veremeyecektir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
hikayenin kahrmanı bir genç kız. bu kız kendi annesinin cenazesinde daha önce hiç görmediği bir adamla karşılaşır.kız bunu görür görmez aşık olur aşık. ardan birkaç gün gecer. kız adama bir daha rastlayamaz.bunun üzerine genç kız kardeşini öldürür. polis neden böyle bişey yaptığını sorduğunda sizce kız ne cvp verecektir????kardeşini öldürme sebebbi nedir???

bu bir piskolji testiymiş ve bunu doru cvplayanlar öldürebilme zihniyetine sahiplermiş... :unsure:

annesının cenazesınde o katılle karsılastıgı ıcın aklından su gecmıstır eger kardesımı oldurursem bu cenazeyede gelecektır ve onu tekrar gormus olacaktır.benım tahmınım bu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaaa dıger arkadsların yazdıklarını okumadan yazdım valla.herkes benım gıbı dusunmus.ee o zaman benım katıl paotansıyelım mı vaR? :chris:

Ben kendi adıma öyle düşünmüyorum,çünkü cevabı tahmin etmek oldukça kolay. :stuart: Bizde böyle bir potansiyel yok,merak etmeyin :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben kendi adıma öyle düşünmüyorum,çünkü cevabı tahmin etmek oldukça kolay. :stuart: Bizde böyle bir potansiyel yok,merak etmeyin :lol:

evet haklısın bızım mılletımızde bu potansıyelı bulmak zor.aklı degesı yerınde olmayanlar yapıyor cogunlukla.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 yıl sonra...

bu bir piskolji testiymiş ve bunu doru cvplayanlar öldürebilme zihniyetine sahiplermiş... unsure.png

belki kiz adami ruyalarinda kardesiyle gorur ve kardesini oldurur

yada kiz ikiz kardesi ve kardesini oldurup onun yerine gecti

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Bana cevap kıskançlık gibi geliyor. Soruda kardeşini öldürmüş demiyor, kız kardeşini öldürmüş diyor. Kız kardeşini öldürmüş olma ihtimali o adamın kız kardeşinin sevgilisi olmasıdır diye düşünüyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.