Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İntihar Etmek İsteyen Birine Onu Hayata Döndürmek İçin Ne Söylersiniz?

aytiCiP

Önerilen İletiler

Acaba Tengeriin bu dediklerimi okusa,ne derdi bana :)

Aah hah ha...

Yanında jilet taşımayı bırak derdi sanırsam Tengeriin Boşig...

Nasıl kullanılacağını biliyorsun.

Hem ben gece gece birisini intihardan vazgeçirmek için uğraştığımı da hatırlıyorum.

Bir keresinde de askerde oldu böyle birşey.

Çavuş nöbete giden askeri kontrol etmemiş, her asker kafasına göre tüfek almış tabi.

Nöbet yerine giden asker kendi tüfeği olmadığını anlayınca, tüfeğini kaybettiğini sanmış.

Ki normaldir, çünkü daha önce bir çok kere tüfeğini kaybedip tutanak yemişti kendisi.

Mg3'ü kaybeder mi bir insan ya, koskoca makineliyi?

Hadi kasaturasıyla hücum yeleğini kaybetmesini belki anlayabilirim...

Hadi G3'ü de kaybettin...

Hele mühimmat ve şarjörü kaybetmesini hiç hesaba katmıyorum...

**** koskoca Mg3'ü mühimmatıyla birlikte nasıl kaybettin be mübarek...

Neyse...

Bu nöbet yerinden telefon etti.

"Komutanım yeter artık, bıktım.

Hakkınızı helal edin...

Bir tutanak daha yersem askerliğim bitmez.

Ölürüm daha iyi..."

Baktım arkadaşının G3'ünün kırma kolunun kurulduğunun sesi geldi...

Ben ne dedim?

-**** bak yanlış yere sıkarsın, kurtulursun falan, o zaman ben döve döve öldürürüm seni.

Ölmekten beter olursun...

-Ama komtanım...

-Ne var ***, her kaybedişinde bulmadık mı tüfeğini? Bulunur merak etme tutanak tutmam, ben üzerime alırım bu seferlik, adıma tutarız, sen bitir nöbetini gel...

Askerim bana güveniyordu.

Zaten tüfek diğer kulübeden çıktı...

Ama jileti kullanmasını bilmek gerek hakikaten.

Lise 1de bende bir girişimde bulunmuştum.

Odamın kapısının camını kırıp kolumu çizmiştim.

Çok acıtmıştı meret

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

geri kalan ömrümde onun yerine zevkle yapabileceğimi söylerim...

:lol: :lol: :lol: hey yarabbim yaa kleo bak biz böyle yalaklanıoz ama intihar düşüncesi olan varsa yakamıza yapışcak ona göre :P:lol: :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yapışsın ben severim yardımı....... :D atlayamaya yardım eder..penceresini açarım.... -_-

Topiği Açarken İntihar Mektupları Yazıyor Yöntemleri Araştırıyordum.Buraya Yazı Yazanların Çok Yardımı Oldu.Sende Gönüllüsün Herhalde :( Bana Yardım Ethhh

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Topiği Açarken İntihar Mektupları Yazıyor Yöntemleri Araştırıyordum.Buraya Yazı Yazanların Çok Yardımı Oldu.Sende Gönüllüsün Herhalde :( Bana Yardım Ethhh

yaa..bu bir şakaysa hiç hoş değil....... :angry: buraya biraz eğlenip fikirleri paylaşmak için yazıyoruz......varsa böyle bir düşüncen git bir psikiyatristen profesyonel yardım al.... :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Zaten yaşamıyorsun olum sen sadece yaşadığını sanıyorsun dünya cennet başlı bir cehennemdir oraya gidersen rahat edersin rahat edeceğin yerde ne işin var adam gibi otur bir çay içelim loş ışıkta ideolojiler konusalım insanlıgı kurtaralım napacaksın gidince hem ben cok sonra gelecegim orada bensiz napacaksın tavlada kime yenileceksin,hacım hadi tamam anladım o kadar sorun var diyorsun **** dingil agzımı bozdurucaksın sabah sabah beni neyle muhattap ediyon hadi telefonu kapat semerkanda gel bir nargile içip yine şu gereksiz felsefik konusmalarımızdan insan psikolojisinden konusalım eger sıkılırsak gider kızlara sarkıntılık yaparız ne bilim hadi bekliyom. ha bu arada hacı borcunuda getir belli olmaz öldürürsün kendini felan bizim para arada kaynamasın.öptüm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Zaten yaşamıyorsun olum sen sadece yaşadığını sanıyorsun dünya cennet başlı bir cehennemdir oraya gidersen rahat edersin rahat edeceğin yerde ne işin var adam gibi otur bir çay içelim loş ışıkta ideolojiler konusalım insanlıgı kurtaralım napacaksın gidince hem ben cok sonra gelecegim orada bensiz napacaksın tavlada kime yenileceksin,hacım hadi tamam anladım o kadar sorun var diyorsun **** dingil agzımı bozdurucaksın sabah sabah beni neyle muhattap ediyon hadi telefonu kapat semerkanda gel bir nargile içip yine şu gereksiz felsefik konusmalarımızdan insan psikolojisinden konusalım eger sıkılırsak gider kızlara sarkıntılık yaparız ne bilim hadi bekliyom. ha bu arada hacı borcunuda getir belli olmaz öldürürsün kendini felan bizim para arada kaynamasın.öptüm

:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu zamana kadar yaşamışsın direk cehenneme gitmeye değermi? Biraz daha yaşa belki cennete gidersin derim

:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen ciddi olamazsın :( eğlenmek için yazarken sanki ciddiymişsin gibi hissettim umarım yanlış hissediyorumdur...

sevgili aytiCİP,

şöle bi bak dünyaya....güneşe,yum gözlerini dünyanın sesini hisset,deriiiiiinn bi soluk al..bak bu söylediklerimi yapabiliyorsun değil mi? ve bu yazıyı okuyabildiğine göre şuan sağlıklısın(yani durumunu bilemiyorum ama en azından pc başında oturabiliyorsun)bir arkadaşımı düşündüm kanser hastasıydı...o kadar mücadele ettiki yaşamak için ! kemoterapi aldığı zaman kendini çok kötü hissediyordu...ve onun için hiçbirşey yapamıyordum ben sadece yanında destek olmaktan başka...ama sonunda başardı yendi hastalığı...doktorlar bile şaşırdııı....ama o yaşamak istiyordu....bi sürü sorumluluğu vardı çünküü....onunla gurur duyuyorum ve seviyorum..böle güçlü bir arkadaşım olduğu için ölüme meydan okuduğu için...AYTİCİP..dünyada onun gibi mücadele eden o kadar insan var ki....senin şimdi kalkıpta ölümden intihardan bahsetmen bunu düşünmen biraz lükse kaçmıyor mu?..yaşamanın güzel olduğunu anlamak içinnn illaki başımıza böyle bir felakaet gelmesi mi lazımm?

Sevgili arkadaşım...herkesin sorunu var....neler neler....aklına hayaline gelmeyecek şeyler...seninde ,benimde...şuan bu satırları okuyan diğer arkadaşlarında....ama ne yapıyoruzz? üstesinden gelmeye çalışıyoruz değilmi güzel arkadaşım?...hayatın bize adil davranmadığını düşünüpp sızlanmak,kendimize acımak yerine KENDİMİZ İÇİNN HEPP İYİ ŞEYLER YAPMAMIZ GEREKİYOR.....biri senin canını mı acıtıyor? kes at hayatından...! izin verme ya....sana acı çektirmesine...

kesip atamıyorum işte sorun orda diyorsan o zaman ona gözün gibi bak güzel sakla...güzel günleri hatırla..ama bunun içinde önce kendine iyi bak...sen özelsin..senden bir ikincisi daha yokk...sezen aksu ne diyor? ALIŞMALI KENDİ YARALARIMIZI KENDİMİZ SARMAYA....ben sarabiliyorum..SENDE SARARSINNN....SANA GÜVENİYORUMMM ..

hadi güzel arkadaşımm "İNADINA YAŞAMAK" in -ölümm aut ! oke? :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

olum beni niye aradın şimdi şahit yazacaklar valla gelir mezarında döverim bak akıllı dur adamı hasta etme :D

yaf siz napıonuz böle ciddi bi konuya üzülmem gerekirken sizin yorumları görünce gülmekten bi hal oluyorum :lol: :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

et gitsin.ne yapacan yaşayıp ta?bak zaten ülkeyi sattılar.gırtlağa kadar borçtayız.

hem herkes ölecek zamanı geince.ha birgün eksik ha birgün fazla ne farkeder:D

mezarını nerden istersin?yanında yatmak istediğin biri var mı?:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.