Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

hayat çok kolay olsaydı

Misafir mtmtk5

Önerilen İletiler

Hiçbir duyguyu yaşamaya yer olmazdı..

ne acıyı..

ne mutluluğu..

ne hüznü..

ne kıskançlığı..

ne şefkati..

ne sevgiyi..

ne aşkı..

....

ne de başka bişeyi..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yazdıklarınızdan hepinizin iyi insanlar olduğunuzu düşünüyorum ve hepinize iyi dileklerimi sunuyorum arkadaşlar ama ben bu konuda farklı düşünüyorum .Yani neden? kolay olsa ne olurdu? kötümü olurdu yanii? :) insanlar 1 tane ekmeği nasıl alacam diye düşünmeseydi?bir baba bayramda çocuklarıma nası bayramlık alacam diye düşünmeseydi?yüzü toprak ana gibi kırışmış yaşlı köylü teyze hayatında bir kere olsa köyünden dışarı çıkabilseydi,insanlar organları yüzünden öldürülmeseydi,küçük bir kız çocuğu bir sapığa rastlamasaydı,savaşlar olmasaydı kötümü olurdu ?

Felaket tellalımısın diceksiniz ama, bana söyleyin o zaman güzel ne kaldı hayatta?..insanlar sürekli sunileşiyor,duygular eylemler hep suni,yani acı çektikk kolay yaşamadıkta ne oldu...şimdi herkes mutlumu? ERDEM li olmak ne kazandırdı bize?,erdem kazandıkça daha çok acı çekmiyormuyuz...demogoji yapmak çok kolay...

bütün dünya buna inansa

bir inansa,

hayat bayram olsa...

insanlar el ele tutuşsa

birlik olsa...

uzansak sonsuza.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.