Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

delinin biri bi kuyuya taş atmış..

yesilsu

Önerilen İletiler

Alternatif yazmazsam çatlarım..:D

1 deli kuyuya taş atmış,40 akıllı düşünüp taşınıp,delinin taşı kuyuya neden attığını çıkaramamış..:w00t::D

Bu arada taşı atan benim..:w00t::D (Gloria;Huni kolleksiyonumu ödünç istediğinde bunu yapacağını anlamalıydım..:angry: )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Abicim,huni kolleksiyonu senin miydi.. huh.gif artık bir bardak soğuk su içiver üstüne,çünkü bize çok yakıştı da rolleyes.gif

doğru hatırlamışsın sanım tramplen onun adı... bak gördün mü huniyi kafana takınca ne kadar iyi oldu

ama ne çok eğlendik demiii? tramplen de zıplamak da bi başka eglenceli oluyo canımmmm şimdi ben sana harp çalmak isterim, yorulduk biraz dinlenelim, ben çalim sen söyle olur muuu?

sesin ne kadar güzell senin leylacımm yaaaa hayran oldummmmmm

bu arada benim meşhur sarılma smileyim kayıp bulamıyorum gerçi başka bişi buldum ona benzer ama yine de eskisini özledimm, bi sarılcam sanaaaa

ee şimdi napcazzz, tv izleyelim mi yok yok azcık gazete kitap okuyup, uyuyalım bence yatalım bence, ezan da okunuyo zaten, sabah olmak üzere uyku vaktiii
leylaaaaa, leylacımmm, kalk ordan yaaa, boynun tutulcak bakk huniyi gece uyurken de tak, iki ucuna lastik geçirir, çenenin altından bağlarsan, düşmüyo, ben denedim

iyi geceler tatlım....

ya çok eğlenceliydi canım benim,sesim güzel mi sahiden,ne dersin unkapanına gitsem mi unsure.png sen de çok güzel çalıyorsun,nerde öğrendin,on parmakta on marifet..ne dersin grup olsak mı biz,iyi tutulabiliriz,farklı bir tarzımız var,şöhret merdivenlerinden biz de tırmanırdık,zaten orda ne var hep merak etmişimdir unsure.pnggrin.gif

bir düşünsene...( şu anda görüntü bulanıklaştı,hayal dünyasına giriyoruz.......)
alkışlar...smiley7.gif hayranlar... smiley35.gif karizmamız....smiley25.gif ve gelsin ödül üstüne ödüller...smiley36.gif

hatta hunilerimiz ve küpelerimiz de imajımız olur..

oradaki 4. huni kleo'nun heee!!! kimse dokunmasın gelip de bulamazsa cok kızar sonra size, ona göre, küplere binerrrr, benden soylemesi aynı böyle oluyo, korkunçççç ama leylayla beni çok seviyo, bize hiç kızmas... zaten biz de onu cok seviyosss çok özledim kleocumuuuuu, bi sarılimmmmm

bu da harika,kleosuz olmazz smiley2.gif o da grubun parçası..evet onu çok seviyoss smile.gif

bence sen de dersler yüzünden çok yoruldun smiley6.gif böyle bir etkinlik iyi gelebilir Gloriacığım...sarılma smileyini kaybetmene çok üzüldüm whistling.gif ne güzel belim çatırdıyordu..ama bu da onu aratmıyor,ben de size sarılayım şööyle sımsıkı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok ya o huniler taurus'un degil... Karıştırıyor, geçenlerde taurusla birlikte biraz düşünen adamı ziyarete gidelim demiştik de efendime söylim daha sonra orada çalışanlar bizi çok sevdileri, illa gitmeyin kalın biraz burda dediler, eee biz de kıramadık, kaldık orda, sonra aradan bir ay geçti dedik "artık biz gidelim" onlar da "iyi madem ama yine gelin" dedileri, giderken de bu hunileri bize hediye ettiler, ordan kalma yanii bu huniler...

Leylecımm, kız kurdupun hayal pek hoşuma gitti ama hayal bu değil mi? pek sınırlı olmuş ben biraz daha abartıyorummm smile.gif önce görüntüyü bulanıklaştıralımmm...

ve sahneeeee :

ve seyircilerrr :

eee tabii paralar da gelince keyif zamanııı da başlar smile.gif

bu da şöhret merdiveni smile.gif takılalım şunların arkasınaaa w00t.gif

stairs.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Demek düşünen adamı ziyarete gitmiştiniz :unsure2: Ben de hep gitmek isterdim,bir dahaki sefer giderken haber verir misiniz ? :huh2:

Orkestra,koro ve solist harika Gloriacığım, birbirlerine nasıl yakışmışlar :w00t:

Şöhret merdiveni :w00t: ben daha değişik olduğunu sanmıştım,bizim evde de var bundan yahu :w00t:
Onları geçmemiz lazım,çok çalışmamız lazım,hırs yaptım şimdi,işimiz zor Gloriacım..acaba onların zorlandığı kadar var mıdır,zor mudur o kadar çıkmak.. :unsure2: çok çetin ve taşlı bir yol bekliyor bizi ama azmin elinden hiçbir şey kurtulmamış,kurtulmaz,biz o bücürleri sollayıp daha önce tırmanacağız o merdiveni..

İşimizin güçlüğünü görmek motivasyonumu biraz sarstı,şu seyirci hayalini yeniden kurayım da yerine gelsin..ne kadar da şekerler,ne kadar da iyi hissettiriyorlar değil mi :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya canım leylam aslında biz taurusla düşünen adama giderken seni çağırmayı da çok düşündük hatta çağırmadık diye içimize dert bile oldu, fakat sonradan düşündük ki "yine geliriz nasılsaaa, orası artık bizim de evimiz sayılırrr", leylacım, istediğin zaman çekinme soyle, gidelim... :stuart: bizi çok sevdiler zaten hatta o kadar sevdiler ki kimseye göstermedikleri bir odaları vardı, böyle elektro şok falan uyguladıkları, işte bize o odayı bile gösterdiler, göstermekle kalmadılar, isterseniz size de yapabiliriz dediler, aslında ben çok merak etmiyordum ama ayıp olur falan diye kabul ettim, ne de olsa ince davrandılar :unsure2: İnanmazsın leylacım, o doktorlar, işimiz var gücümüz var demediler, işi gücü bir kenara bıraktılar, hergün ikimize de zaman ayırıp, birebir sohbetler ettiler. Çok iyi insanlar çooookkkk, bildiğin gibi değil, emin ol sen de çok seveceksin... :wub2: Yalnız bir defasında, taurus'a enteresan bir gömlek giydirmişlerdi, kendi kreasyonlarıymış, nasıl anlatim sana bilmem ki? :huh2: bi anlatmaya çalışim bakimm :dry: şöyle düşün, rengi beyaz, gömlek gibi ama bunun dugme yerleri arka tarafta kalıyor. Giymesi de bi tuhaf bişi, böyle kollarını geçiriyorsun once, gömleği giydikten sonra kollarını çapraz yapıp arkadan bağlıyorlar... Kruvaze yaka gibi ama bu kruvaze kol, öyle bişi işte, ben bi resmini çekmiştim

herneyse işte taurus cok sevdi o gömleği, nerdeyse her gün giydi ama ben giymedim, bana gore bedeni yoktu herhlde, hiç teklif de etmediler anlayacağın, ben de sormadım şimdi zor durumda kalmasınlar neme lazım dimi ama, fakat sen istersen bir dahaki gitmemize giyeriz :smile:

neyse işte böyle, şöhret basamaklarına gelince, aslında ben de ilk gördüğümde çok şaşırdım, hiç de hayal ettiğim gibi değilmiş diye düşündüm ama boyleymiş işte... BU basamağın özelliği işte resimde de gördüğün gibi yürünerek cıkılmıyor, sürünerek cıkılıyor, tırmanıyorsun yani anlayacağın, söylediklerine göre tırmanmaz da yürümeye kalkışarsan, düşüyormuşsun, bi kaç vaka gördüm böyleee, kurnazlık etcez diye, tepe takla yeri boylemışlar, yani azcık sabretsen çıkacn zaten zirveye di mi ama? nedir bu acelenin anlamı ki? üzücü ama yine de:( çekmişler daha once bunun resmini de bak sana da gösterimm

neyse artık başka çaremiz yokk :sleep: tırmancaz napalım , zor olcak biliyorum ama ben diyorum ki bizim taurus dağcıydı ya ondan ders mi alsak acaba tırmanma için, vardır mutlaka bi püf noktası falan, ne diyosunn :unsure2:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kızlar..Leylam ve Gloria.. :hug: bu şöhret basamakları pek tekin değil bence..tırmanma şeridini çıkarın aklınızdan da düz yolda yürümeye bakın.. :lol: çok istiyorsa şöhret sizin peşinize düşsün di mi ama..? :shifty:

ayrıca huni kolleksiyonunuza bayıldım..benimde var evde böyle bi kolleksiyonum..hatta kıyafetimle uyumlu olsun diye lila rengini bile buldum düşünün artık.. :lol: duruma göre aramızda değiş-tokuş edebiliriz ne dersiniz..? :rolleyes:

ve sen Taurusmutis..tam bi çılgınsın..ne işi var Ege'nin orda.. <_< bakarken bile ürperdim.. :wacko: seni zirvenin bu tarafında kollarını zorla açabildiğin şu harikulade gömleğin,başında hunin elinde fotoğraf makinenle düşünüyorum da.. :w00t: yavrucağın durumundan endişe ediyorum.. :unsure: iyidir inşallah.. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Siz baba oğul ne geziosunuz ya Şekerparem benim behey.. :grin:

Kuzum;burada olsan seni de gezdiririm..:hug:

...

...

ve sen Taurusmutis..tam bi çılgınsın..ne işi var Ege'nin orda.. <_< bakarken bile ürperdim.. :wacko: seni zirvenin bu tarafında kollarını zorla açabildiğin şu harikulade gömleğin,başında hunin elinde fotoğraf makinenle düşünüyorum da.. yavrucağın durumundan endişe ediyorum.. iyidir inşallah..

Öyle deme Diloş..Paşa'mda benim genlerim var..;) Ayrıca dedim ya;Gömlekten kurtulup çıktık dağa..:)

Pek bir Huduni gördüm kendimi.. :sweatingbullets: Yoksa Hununi mi desem..:w00t::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gloriacım,çok sevindim,demek sizi çok sevdiler,e o zaman beni de çok severler herhalde :rolleyes: elektrik şoku odasını da çok merak ettim,gideceğimiz günü iple çekiyorum..o gömleği çok beğendim,inşallah bedeni vardır bize göre de bu sefer alırız :rolleyes:

Evet Taurusmutis abimden yardımcı olmasını istemek harika bir fikir ama,onun bunu duyunca ilk önce Ege'yi çıkaracağını tahmin etmeliydik :getlost:

Abicim,yakışıklıya bayıldım,ayrıca yükseklik korkum depreşti fazla uzun bakamadım :P Ama o resmi çektiğin yer de ilginç,helikopterden filan mı? :o:unsure:

Diloşum..biz şöhrete şöyle bir kendimizi gösterip geri çekileceğiz,ondan sonra doğal olarak o peşimize düşecek zaten :rolleyes::grin:

Çingene pembesi hunin var mı,varsa belki ödünç isteyebilirim de :rolleyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

...

Abicim,yakışıklıya bayıldım,ayrıca yükseklik korkum depreşti fazla uzun bakamadım :P Ama o resmi çektiğin yer de ilginç,helikopterden filan mı? :o:unsure:

...

Tam arşısındaki kayadan.Ege'nin bulunduğu kaya ile arasında derin bir uçurum var.Ulaşmak için geniş bir yay çizerek gitmek gerekiyor..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Diloşum..biz şöhrete şöyle bir kendimizi gösterip geri çekileceğiz,ondan sonra doğal olarak o peşimize düşecek zaten

Çingene pembesi hunin var mı,varsa belki ödünç isteyebilirim de

vur kaç taktiği ha.. :w00t: valla tebrik ederim gökkuşağım.. :hug:

çingene penpesi hunim olmaz olurmu..kolleksiyonumun en nadide parçasıdır..ama sana feda olsun bidenem.. :laughing::kiss:

Tam arşısındaki kayadan.Ege'nin bulunduğu kaya ile arasında derin bir uçurum var.Ulaşmak için geniş bir yay çizerek gitmek gerekiyor..

tam tahmin ettiğim gibi.. -_- Huduni kardeş.. :w00t: bu işler gen falan dinlemez derim ben..Egeyle beraberken yerden fazla yükselmesen iyi olur kanımca..kızmıyorsun bana di mi..? :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oradaki 4. huni kleo'nun heee!!! kimse dokunmasın :wink::w00t: gelip de bulamazsa cok kızar sonra size, ona göre, küplere binerrrr, benden soylemesi aynı böyle oluyo, korkunçççç :sad: ama leylayla beni çok seviyo, bize hiç kızmas... zaten biz de onu cok seviyosss :smile: çok özledim kleocumuuuuu, bi sarılimmmmm

kıs yavaş....sırtım ağrıttın.... :biggrin: bende seni çok ösledim dayanamadım hasretine bak geri geldim... :smile::kiss:

bu da harika,kleosuz olmazz smiley2.gif o da grubun parçası..evet onu çok seviyoss :smile:

olmas demi :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
  • 6 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.