İçeriğe atla

Fotoğraf

bir klip arıyorum

Bu başlığa 581 cevap verilmiş

#576 Misafir_ADANALI_*

Misafir_ADANALI_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 20 Mayıs 2017 - 22:54

Merhaba arkadaşlar bende klip arıyorum klipten hatırladıklarım şişman bir adam kadına dönüşüyordu sonra gece kulübünde saati dikkat etmiyor uyarıyı es geçiyor ve erkeğe dönüşüyordu bilen varmı

#577 Misafir_81 Düzce 81_*

Misafir_81 Düzce 81_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 21 Mayıs 2017 - 20:26

Benim dinlediğim bir şarkı vardı kadın sarışın vokalist zenci hatta kadın kanser olmuş beğendiğim şarkısını bulamıyorum

#578 Misafir_trchico_*

Misafir_trchico_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 23 Mayıs 2017 - 06:49

merhaba arkadaşlar bende bir klip arıyorum ve ümid ediyorum ki yardımı dokunan biri vardır aramızda çünkü düşünmekten beyni patlatçam.. evet; yanlış hatırlamıyorsam ingiliz bir şarkıcıydı.. sihay beyaz gibi bir klibi vardı ve genellikle banyonun karşısında aynaya bakarak biraz bağırarak şarkı söylüyordu, çevirmeli siyah bir telepfonda vardı hatta.. ve klibin sonlarına doğru bu şarkıyı söyleyen delikanlı bileklerini kesiyordu el yıkama yerinde aynanın orada banyoda yani smile.png)

teşekkürler şimdiden..

#579 Misafir_Adaız_*

Misafir_Adaız_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 25 Mayıs 2017 - 21:27

Zenci bir adam üstü açık bir arabayla denizde gidiyor hatırladığım bunlarkıyı bilen var mı

#580 Misafir_Shadow_*

Misafir_Shadow_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 26 Mayıs 2017 - 11:44

Mrb bende bi şarkı arıyorum klipte iğneli rozet takan bikinili bi kız var ve iğneli rozet teki adam şarkı söylüyor canlı resim gibi yardım edin

#581 Misafir_Biri_*

Misafir_Biri_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: Dün, 19:59

Noir Desir - Le Vent Nous Portera

#582 Misafir_gadfly_*

Misafir_gadfly_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: Bugün, 10:28

Merhaba bir sarki ariyorum.. Klipde baba ve ogul var... baba cocuga ne yaotiysa cocuk da buyuyunce aynisini babasina yapiyor... Klip yeni... Nakarat da islik.caliyolar

Cevap ekle