Zıplanacak içerik
marsel

bir klip arıyorum

Önerilen İletiler

Misafir Asel

Mrb bende bi parcs ariyorum. Parca cok eski bi 10 sene falan vardir sanirim

Klibin basinda bi bayan ev telefonuyla konusuyor o sira odada bi yilan kipirdiyor (kadin farkinda degil), kadin sonra banyo kuvetine giriyor en sonunda telefon caliyor kadin gidip bakiyor o sira yilanin sesini duyuyor kadin telaşli bi sekilde arkasini donup bakinca yilanin ustune atladigini goruyor ordada klip bitiyor.

Senelerdir bulamiyoruuummmmm

Bu iletiyi paylaş

İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş
Misafir Helin
Tarih ‎12‎/‎24‎/‎2014 at 13:25 , Misafir ahmet dedi:

Bir şarkı arıyorum yabancıydı ve kılip siyah beyazdı bu aralar çok popülermiş lutfen yardim edin

Lenka everything at once olabilir mi

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir cansın ecem ozkan
Tarih 29.07.2016 at 10:25 , Misafir musto 26 dedi:

bende bir şarkı arıyorum böyle maskeli hepsi böyle keman sesi var şarkıda bi çocuk kaçıyor arkadan maskeli gençler onu kovalıyorum rap gibi ama değişik bi şarkı yıllardır arıyorum

bu mu yoksa :)

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Klip arayan

Klip arıyorum!!! 
Türk kadın şarkıcı daha önce hiç dinlememistim. Yıl sanırım 2008 2014 arası kral tvde görmüştüm klibi. Kadın esmer bir evde geçiyordu klip kadının üstündeki tisort delik delik yirtiktiklipteki adamla tartisip evdeki eşyaları duvara falan firlatiyodu. Hatirladiklarim bunlar şarkıyı o zaman cok begenmistim ama tek bir cümle bile hatırlamıyorum bilen varsa soylesin cildiricam

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir İsmail Can

Arkadaşlar ben bir klip arıyorum. Şarkıyı 3 siyahi erkek söylüyor klipte de kendileri oynuyor. 3 siyahi erkek 1 kızı görüyor ve tek tek gidip tavlamaya çalışıyorlar. Adamların üstünde deri ceket içlerinde beyaz t-shirt var 1 adamın yuvarlak şapkası var. Bu şarkıyı yaklaşık 4 yıl önce dinlemiştim bilen ya da bulabilecek olan var mı ?

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Xxcx

Sanırım çölde geçen bir şarkıydı bir araba vardı bir kadın ve adam kadın zayıf birisiydi şarkının güzel bir melodisi vardı yardımcı olabilirseniz sevinirim :) şarkıyı söyleyende kadındı

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.