Zıplanacak içerik
marsel

bir klip arıyorum

Önerilen İletiler

Misafir Mihri

Bir şarkı arıyorum yabancı bir şarkı 1 2 ay oldu dinleyeli klipte siyah ve beyaz giyinen adamlar koşuyor 1 2 3 4 derken siyah 5 beyaz 5 kişi koşarak denize atlıyor ve yüzerek yukarıya çıkararak ilerliyolar sadece müzik çalıyor sonra bi kule gibi bir yere çıkıyorlar öyle bitiyor bir türlü bulamadım yardimci olursanız sevinirim.

Bir şarkı arıyorum yabancı bir şarkı 1 2 ay oldu dinleyeli klipte siyah ve beyaz giyinen adamlar koşuyor 1 2 3 4 derken siyah 5 beyaz 5 kişi koşarak denize atlıyor ve yüzerek yukarıya çıkararak ilerliyolar sadece müzik çalıyor sonra bi kule gibi bir yere çıkıyorlar öyle bitiyor bir türlü bulamadım yardimci olursanız sevinirim.

coktan bulmuşsundur ama ben yinede cevaplamak istedim aradiginiz şarkıyı ben hala dinliyorum klibi benimde ilgimi cekmisti :-) https://youtu.be/tuMgJrFoAFY

Bu iletiyi paylaş

İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş
Misafir fearlesslaederrrr

meraba arkadaşlar bi klip arıyorum klipte tiyatro sahnesi gibi bi yerde 2 adam oturuyo biri çocuktu sanırım sonra sırasıyla 3 dansçı gelip dans ediyolardı bunlara bunu bulabilir miyiz çok eski bi yabancı şarkı değil ama bulamadım işte

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Zeynel01

Bi klip ariyorum klibin girişinden  sona  kadar hep kadin bikinilerini  gösteriyor  

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Koredelisi

Bir klip arıyorum bu bi diziden alıntıda olabilir tam hatırlamıyorum .Bi laboratuvar var ve çocuk kıza yeniden mekanik organlar veriyor kız canlanıyor çocukla sarılıyolar  sonra kapı açılıyor çocukla kız makinen altına yatıp kendilerini yok ediyorlar.Lütfen yardımcı olun

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Manisa

Bir şarkı arıyorum yaklaşık 5 yıl önce dinliyordum sürekli uzun zaman oldu unuttum.melodisi aklımda bir kadın sanatci soyluyor yabanci. Klibinde çok güzel uçuşan elbisesi var ve güzel yağız bir at ile sahilde yürüyorlar genelde butun klipleri bu sekilde mistik ve melankolik.  Latince dil olabilir sarki cok benziyor Lütfen yardım edin.insaalah dinlemissinizdir

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir durmuş ali

merhabalar ben bir klip arıyorum bi tane sişman bi adam var bigisayar başında biseyler yiyo sonra kendini bi kadına dönüstürüyo clupta oglanlarla dans ediyo sonra zamanı doluyo filan cok ilginç bi klipti bilen varsa yardımcı olurmusunuz

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir hamidesu

merhabalar, bir klip ariyorum bir bayan ve bir adam duett yapiyordu klipin en basinda adam ellerine vurarak rhytmi veriyordu ve klipde salsa veya latin danscilar vardi adam galiba gitar caliyordu ve bayan uzun bir kirmizi elbise giyiyordu 

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir aylak adam

bir klip arıyorum klipte siyahi bir adam bir odada sandalyede oturuyor ve karşısında bi çok farklı halüsinasyon görüyor. adama saldırmaya koşanlar falan vardı gördükleri arasında

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.