Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

Mrb bende bi parcs ariyorum. Parca cok eski bi 10 sene falan vardir sanirim

Klibin basinda bi bayan ev telefonuyla konusuyor o sira odada bi yilan kipirdiyor (kadin farkinda degil), kadin sonra banyo kuvetine giriyor en sonunda telefon caliyor kadin gidip bakiyor o sira yilanin sesini duyuyor kadin telaşli bi sekilde arkasini donup bakinca yilanin ustune atladigini goruyor ordada klip bitiyor.

Senelerdir bulamiyoruuummmmm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Misafir cansın ecem ozkan
Tarih 29.07.2016 at 10:25 , Misafir musto 26 dedi:

bende bir şarkı arıyorum böyle maskeli hepsi böyle keman sesi var şarkıda bi çocuk kaçıyor arkadan maskeli gençler onu kovalıyorum rap gibi ama değişik bi şarkı yıllardır arıyorum

bu mu yoksa :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Klip arıyorum!!! 
Türk kadın şarkıcı daha önce hiç dinlememistim. Yıl sanırım 2008 2014 arası kral tvde görmüştüm klibi. Kadın esmer bir evde geçiyordu klip kadının üstündeki tisort delik delik yirtiktiklipteki adamla tartisip evdeki eşyaları duvara falan firlatiyodu. Hatirladiklarim bunlar şarkıyı o zaman cok begenmistim ama tek bir cümle bile hatırlamıyorum bilen varsa soylesin cildiricam

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben bir klip arıyorum. Şarkıyı 3 siyahi erkek söylüyor klipte de kendileri oynuyor. 3 siyahi erkek 1 kızı görüyor ve tek tek gidip tavlamaya çalışıyorlar. Adamların üstünde deri ceket içlerinde beyaz t-shirt var 1 adamın yuvarlak şapkası var. Bu şarkıyı yaklaşık 4 yıl önce dinlemiştim bilen ya da bulabilecek olan var mı ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam millet

Ben de bir klip arıyorum 

Klip animasyon 

Bir çocuk ve bir köpek var 

Çocuk ve köpeği göklerde yıldızların arasında uçuyorlardı.

Sözlerinde tek hatırladığım stupid kelimesi geçiyordu 

10 12 yıl önce power TV numberone TV gibi kanallarda sürekli çalıyordu

Lütfen bu klibi bana bulun.. lutfeeeen...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bir klip arıyorum küçük kız Monalisa resmi yaparak birinci oluyor. Annesi görsün die dolaba ödülü yapıştırıyor annesi hala umursamıyor oda odasının bi duvarına komple resim yapıyor bu klibi ne zamandır arıyorum bi yardımcı olaabilirmisiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bi sarkı arıyorum sanıyorsam 2013 2012 civarlarında dinlemiştim tv de yabancı bi şarki bi adam var robot gibiydi beyazlı elbiseleri vardı ve yere basmadan 15 cm civari havada uçarak yuruyordu dondurma yiyordu ve araba çarpiyordu hangi sarki oldugunu bulabilirmisiniz ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba dostlar acil klip -şarkı arıyorum yıl 2000-2001 falandi number one da bir klip cikiyordu. Klip animasyon bir kiz uyaniyor sabah buyuk kulakliklarini takiyor evden cikip yurumeye basliyor sokaklardan geciyor saclari uçuşuyor en son bir ucurumun kenarina geliyor falan oyle bitiyor klip. Yanlis hatirlamiyorsam skin ft. diye basliyordu soyleyenlerin adi ama asla bulamiyorum. Yillar once buldum sonra yine kaybettim sarkiyi. Nolur yardimci olun.. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

klibinde helikopter olan (hatta solist helikopterden söylüyordu sanırım) rock şarkısını arıyorum. gözler baya siyah sürmeliydi. solist kadın mı erkek mi pek anlaşılmıyordu. ama muhtemelen kadındı sesinden dolayı. gözler kara saçlar o biçim eski bir rock şarkısı. helikopter veya uçaktı. çok büyük ihtimal helikopter

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih ‎7‎/‎9‎/‎2016 at 08:00 , Misafir Melis dedi:

Merhaba ben be bi şarkı arıyorum ama bi turlu bulamadım sivonse diye tabi firansizcami bilemiyorum çok eskiden bi adam gitarla oturup söylüyor su dan bi kız çıkıyor adam tepesinden bal mumu dökülüyor dönüyordu sanırım günümüze bi bayan yabancı şarkıcı söylemiş hala bulamadım yaaaa

Milow - Ayo Technology

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba bir klip arıyorum

2 genç erkek 20li yaşlarında, biri baterist biri solist (saçları bonus), amerikalı şarkıcılar, pop/punk tarzı hatırlayamadığım bi tarzda söylüyorlar

Klipte tek hatırlayabildiğim küçük bir arabayla gidiyorlar, plasında RAPSODY yazıyor (küçük araba derken hatchback yani)

Umarım bilen vardır, senelerdir ara sıra hatırlayıp ararım halen bulamadım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Merhaba ben bi fransızca şarkı arıyorum tam hatırlayamıyorum ama klibinde çizgi film gibi 3 astronot vardı uzay yolculuğu yaparken değişik yaratıklar vardı en sonunda nehir gibi beyaz biryerde bunlarda canavara dönüşüyordu lütfen yardımcı olurmusunuz!! Şarkı muazzam güzeldi biraz rock tarzı vardı 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

On 1/27/2018 at 9:25 AM, Guest Fatih said:

Selam millet

Ben de bir klip arıyorum 

Klip animasyon 

Bir çocuk ve bir köpek var 

Çocuk ve köpeği göklerde yıldızların arasında uçuyorlardı.

Sözlerinde tek hatırladığım stupid kelimesi geçiyordu 

10 12 yıl önce power TV numberone TV gibi kanallarda sürekli çalıyordu

Lütfen bu klibi bana bulun.. lutfeeeen...

Moby - why does my heart feel so bad? 

olabilir mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir BUNU BENDE ARIYORUm
Tarih 05.03.2016 at 00:46 , Misafir dedi:

Arkadaşlar bende bir şarkı arıyorum yardımcı olursanız cok sevinirim klipte boyle sarışın bi kız var kız paten kayarken hep kitap okuyodu hemde köpek gezdiriyodu ve boyle oğlanlar bisikletle sow filan yapıyodu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar türkçe bi klip izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam 2 veya 3 part erkek sanatçı klipte eski sevgililer mesajlasiyorlar kız başka biri gibi aşk varmı tarzında bi soru soruyor kız hasta olduğu için oğlandan ayrılıyor bu şarkıyı veya klibi hatırlayan olurmu acaba 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Gençler 2013-2014 yıllarında dinlediğim YABANCI bir şarkı vardı hayal meyal hatırlıyorum..

Karda çekilen bir klipten oluşuyor kadın önde adam arkada kadına doğru gidiyor 

hatırladığıma göre adamda uzun siyah palto vardı 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

20 hours ago, Guest Help said:

Gençler 2013-2014 yıllarında dinlediğim YABANCI bir şarkı vardı hayal meyal hatırlıyorum..

Karda çekilen bir klipten oluşuyor kadın önde adam arkada kadına doğru gidiyor 

hatırladığıma göre adamda uzun siyah palto vardı 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 04.08.2016 at 15:52 , Misafir Mcleny dedi:

Arkadaşlar kız otostop çekiyor klipte bir sevgili onu araçlarına alıyorlar denize flan giriyorlar beraber sonra kız bir gün hepsi yataktayken ağlayarak ayrılıyor onlardan. Başlangıcında rodeo müziği gibi başlayan 2-3 yıllık bir klip???

bende arıyorum yok mu bu şarkıyı bilen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gençler şimdi bir şarkı arıyorum ama sadece klibi aklımda şarkı ingilizce muhtemelen 2012 ya da 2013 te çıktı sürekli number1 da falan çıkıyodu klip siyah beyaz ve böyle sanki latin dansları yapan bi kadın var biraz ürkünç dans ediyolar dikiş kuru kafa makyajları falan var bi de baya tek göz yapıyolar lütfen biliyorsanız söyleyin 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.