Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

bir clip arıyorum. şöyle başlıyor; dırırım dırımdııırımıdırı dırı dırım mmmm.mmmmmMMm. yalnız sondaki 2 ''M''nin hangisi küçük hangisi büyük hatırlayamadım. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim deli.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Misafir SEVIPBRAGACAGIZ

BENDE BİR ŞARKI ARIYORUM. KLİBİNDE BİR KIZ VE BİR ERKEK NASCAR PİSTİNDE YARIŞIYORLAR. HATIRLADIĞIM KADARI İLE ŞARKININ SÖZLERİ "I NEED YOU" VEYA "I LOVE YOU" TARZI BİRŞEY OLMALIYDI ANCAK BU ŞEKİLDE ARAYINCA HİÇBİR SONUCA VARAMIYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sarkı ingilizce kadın adama trip atıyo adam rujun tasmıs diyo kadın tüm yüzüne sürüyo eve kedi alıyolar kedi bunları tırmalıyo adam kapıda özür dilemek için bekliyo sırılsıklam bir şekilde yağmur sadece onun üstüne yağıyo sonra adam gökyüzüne i am sorry yazıyo felan bulan bilen varsa cok memnu n olurum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar ben bi klip arıyorum nolur yardım edin klipte 2 erkek var 1 i saksafon çalıyor ve altında siyah bir şalvar var biri ise normal kızları tavlamaya çalışırken kızlar saksafonluya gidiyor lütfen yardım edinislik.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir şarkı arıyorum lütfen yardımcı olun eski bir sarki pek bilinmiyor diye düşünüyorum 3-4 sene önce izledim siyah beyaz çekilmiş deniz kenari veya göl kenarı gibi bir yerde iskelede iki kişi var kız şarkıyı söyleyendi slow bir şarkıydı sol taraftan çekilmiş bir klip adamsa bir enstrüman çalıyordu umarım bilen hatırlayan birileri vardır teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar ben bir klip arıyorum Allah aşkına yardım edin çıldıracam artık.

klipte 5-6 kadin dans ediyordu, üstlerinde siyah bikini gibi bir şey vardı, odadan biraz büyük bir yerdelerdi

altın sarısı süslemeler vardı

ve yanlıiş hatırlamıyorsam nakaratta siii diye kelime söylüyorlardı cümlenin sonunda. 

telefonumda vardı bir ara ama telefonu değişince o da gitti. 

ne zamandandır arıyorum ama bulamıyorum 

yardım ederseniz çook sevinirim 

şimdiden TEŞEKKÜRLER..

Aradığınız klip The Pussycat Dolls Buttons olabilir.

https://youtu.be/VCLxJd1d84s

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba bende bir şarkı arıyorum. 2007 - 2009 arası olabilir belki daha önce belki daha sonradır emin değilim. Karanlık bir yerde uzun merdiven vardı kadın merdivenden çıkarak şarkı söylüyordu. Bir tane de adam vardı yanlış hatırlamıyorsam. Galiba Fransızca sözleri vardı. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bi klip arıyorum klipte mumdan yapılmış bir kız Bebek ve erkek Bebek vardı bunlar aşık gibi birşeydi klibin sonunda ikisi yere düşüyorlardı ve eriyorlardı bilen varsa lütfen yardımcı olsun

Kızılkuş.. aradığın klip: daft punk - instant crush

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir şarkı arıyorum klibinde stüdyoda şarkı hazırlayanlar insanların sesini dışarı hoparlör ile veriyolardı çevrede şarkı duyunlar oraya doğru toplanıyor ve şarkıyı yapanları ve ses sistemini taşıyolar felan bir grup olması lazımdı diye hatırlıyorum hareketli bir parçaydı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.