Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

Merhaba bende bir şarkı arıyorum. bir grup söylüyor. grup 3 kişi bir konser alanında çekiliyor.sarışın kadın ortada şarkyı söylüyor. iki erkekde hayranlar arasında eşlik ediyor. kadın sarışın bir erkek rapçi gibi kel bol giyiniyor. diğer zenci erkek iskelet kıyafetş giymiş r&b pop karışık bir şarkıydı 2 3 yıldır bulmaya çalışıyorum. yardımcı olursanız sevinirim. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Ben bir şarkı ve klip arıyorum zenci yaşlı bir adam söylüyordu. Caz tarzı gibi buika nin tarzına yakın klibinde turuncu bir gömlek ve hasır bir şapkası vardı bayagi çirkin bir abim iz di kendileri sanki Vahşi batı gibi bir yerdi ve mevsimlerde yazdi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir rainbowinblack

merhabalar bende sizler gibi bir şarkı arıyorum.

benim aradığım şarkı günümüzleri şarkısı olsa gerenk

klibinde ise iki sayahi kardeş kahvaltıları ettikten sonra evden okul doğru çıkıyor arka bahçelerine sakladıkları kıyafetleri değiştiriyor ve koca teyplerini alıyor yola koyuluyorlar.

yardımcı olabilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

Showtek ft. We Are Loud & Sonny Wilson - Booyah 

aradığın şarkı bu olmalı smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir öykü çelik

Ismini bilmiyorum 2 sene önce dinlediğim bir şarkı bir müzede çekilmiş bir klip balmumudan yapılan adam ve kadın müzeden kaldırılıyor ve depoya gidiyorlar yangın çıkıyor ve adamla kadın eriyor lütfen yardımcı olurmusunuz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

herkese selam...2-3 yıl önce dinlediğim (sanırım fransızca idi) bir şarkıyı arıyorum.Kimin sölediğini,şarkının ismini ,hiçbirşey bilmiyoruz.yardım eder misiniz??

klipte bir anne ve çocuk var.kumsala gidiyolar deniz kenarına.anne kitap okuyor, çocuk kumdan bir kale yapıyor.sonra fırtına çıkıyor.annesi çocuğu kumsalda arıyor ama ulaşamıyor. çocuk kumdan yaptığı kalenin yanında yatıyor.Fırtına şiddetini arttırıyor.

Şarkıyı veya klibini hatırlayan varsa ,lütfen yardım etsin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam arkadaşlar bende bir şarkı arıyorum yeni yabancı ve hareketli klibi var maskeli gençler sokakta boyalı şekilde oynuyorlar ince sesli bir kadın söylüyor her yerde duyuyorum bu şarkıyı ama adını bilmiyorum  yardım ederseniz sevinirim 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ARKADAŞLAR Bİ KLİP ARIYORUM YARDIM EDERSENİZ ÇOK MAKBULE GEÇER 4 SAATİR BULAMADIM :SS ZENCİ SÖYLÜYOR POPÜLER Bİ ŞARKIYDI ŞARKIYI BULDUKTAN SONRA BU ŞARKIMIYDI BE DEDİRTİR İNSANA. ZENVİ PALTOLU ŞEKİLDE YÜRÜYOR SONRA KOŞUYOR FALAN ŞARKIYI SÖYLÜYOR SONRADAN COCUK RESMİ KANLI ŞEKİLDE FALAN ÇIKIYOR. ZENCİNİN SURATI GÖRÜNÜYOR SADECE SARKI SÖYLERKEN BİRAZ ÜRKÜTÜCÜ DEĞİŞİK Bİ KLİBİ VARDI ŞARKIYI DAHA ÖNCE DİNLEDİM AMA HATIRLAYAMADIM KAFAMDA MELODİSİNİ HATIRLAYABİLİYORUM AMA DÖKEMİYORUM :D

biggrin.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bir klip ve şarkı arıyorum. rusçaydı sanırım ama emin değilim yabancı bi şarkıydı. klibinde erkek ve kadının arasındaki ilişkinin bitişini anlatıyordu. rubik küp beyaz bayrak ve erkek ve kadına bağlanmış siyah iplerin yavaş yavaş kopması bunlar gösteriliyordu klipte yardımcı olursanız sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar bir şarkı arıyorum bende sanırım fransızcaydı,kumral genç bir bayan söylüyor , klip bir kafe-restoranda geçiyor, Kızın karşısına sürekli buluşmak için birileri geliyor ve sürekli değişirken o da şarkısını söylüyor, garsonlarda servis yapıyor sürekli o masaya , yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende bir sarkı arıyorum lutfen yardımcı edermısınız, sarkının klipinden biraz hatırlıyorum, sarkıyı soyleyen bir kadındı ormandaydı ve de üstüne beyaz bir helbıse vardı.Tabi bu bır turk sarkısı ve 2013-2014 söylendi. Bana yardım edeni teşekur ederim bilmıyorsanız aklınıza geçen bütün sarkıları söylebilırsınız.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir şarkı arıyorum klibinde 14-15 yaslı erkek cocuk var. güzel bir kiz yürürken mendili düşüyor ve cocuk mendili yerden alıp bir erkeye veriyor.kiz mendilini alırken o erkekle buluşuyor ve sarılıyorlar. cocukun arkasinca ise 1kaç erkek koşuyor. kizin mendilini çaldıgını düşünüyorlar))) bu şarkının klibin adını biıen varsa lüüütfeeeen yazınnnn(

bu olsa gerek konuyu dirilttim ama aradığın şarkıyı bulamamak nasıl bir duygu iyi bilirim smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Merhaba bi şarkı arıyorum klipten tek hatırladığım iki kadın çölde şarkıyı söylüyolardı yolculuk yaptıgım otobüs firmasının müzik kanalında denk gelmiştim 2 kez çok hoşuma gitmişti sanırım bulgarca falandı şarkı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar merhaba. Bir sarki ariyorum yaklasik 4-5 sene once number one fm'in televizyon yayininda izlemistim. Basini degil ama sonunu hatirliyorum. Bi bayan soyluyordu. Klipte bi siyahi adam voodoo bebegine bi cubuk sapliyordu sapladiginda baska bi yerde, bi havuz basinda bir adamla yuruyen sarisin bir kizin yavas yavas organlarini islemsiz hale getiriyordu. Voodoo bebeginin sag koluna igne batinca sarisin kadinin sag kolu icten kopuyor gibi oluyordu. Ama gorulur bir kopma yoktu. En sonunda kafasina batiriyordu igneyi ve sarisin kadin havuza dusuyordu. Klip bitiyordu. Allah askina yardim edin senelerdir ariyorum ve bulamiyorum. Tesekkur ederim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba bir şarkı arıyordum da,klibi şöyleydi:

Bir kadın odanın ortasında şarkı söylüyordu sonra oda değişiyor ve arkada dans edenler çıkıyor.Yine oda değişiyor ve beyaz bir oda çıkıyor dans edenler gidiyor .Bu sırada kadının kıyafetleri de değişiyor.Şarkı türkçe ve kadın kumral tenli,kahverengi saçları vardı ,orta boylu kilolu değildi.Teşekkürler. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.