Zıplanacak içerik
 • Üye Ol

avniler

Φ Üyeler
 • İçerik Toplamı

  187
 • Katılım

 • Son Ziyaret

İçerik İtibarınız

1 Nötr

avniler Hakkında

 • Rütbe
  Genç Üye

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yer
  ESKİŞEHİR
 • İlgi Alanları
  Fece twit forumlar tv pc vs vs

En Son Profil Ziyaretçileri

12.263 profil görüntüsü
 1. avniler

  Büyük oyun başladı

  Afrin Halkını katledip sokaklarda gezdirip sonrada toplu gömen pkk ve türevlerine Terörist diyemeyenlerin ÖSO'na yani Afrinin ve ve cevresinin Çocuklarına terörist demek? Bölgenin terörden temizlenmesi ve Sınır güvenliğinin alınması Abd Rusya ve başka devletlere savaş açmak anlamına gelmez. Güclü bir diploması gerektirir. Masada kazanıp sahaya yansıtmak:sonuç tam başarı.
 2. avniler

  Büyük oyun başladı

  Büyük oyunun bir sahnesi kapandı. Afrin ve bölgesi sahiplerinin eline geçti. İşgalcilerin bir kısmı telef olurken bir kısmı kaçmayı tercih etti. Otorite boşluğundan yararlanan Terör örgütleri ve Finansörleri Afrin bölgesinde kaybetti. Kurulmaya çalışılan yapay Terör devleti ve uyuşturucu İmparatörlüğü tamamen çökmüş değil.
 3. avniler

  Büyük oyun başladı

  Medya'yı az çok takip edenler bilirler. Katil devlet, Tayyibin Askeri gibi sözler söyleyenlerin bu operasyonla birlikte Asker duyarı kasmalarının altında yatan asıl gerçek 50 yıldır destek yaptıkları Teröristlerin telef olmalarından başka bir şey değildir. Fırat kalkanı Operasyonuda umulandan daha uzun sürdü ve Şehitlerimiz oldu. Bu Operasyoda planlandığı gibi devam ediyor. Tehikeyi ve Vahşi Orduları Sınırımızdan ne kadar menzil dışına süpürülürse sınır içimizdeki halk tehlikeden o kadar uzak olacaklardır. Orta ölcekli Orduyu donatacak Silah ve Mühimmat tedarik edilmiş halende tedarik edilmeye devam ediyor. Elbette bu silahları verenler vede Maaşlarını verenler bunların kullanacağı hedefleride belirlemiş olmalılar. Yoksa Km Tünel, barınak kule tamda sınır boyumuza neden yapılsınki. İşitla mücadele ettiği söylenen birileri neden kanton kursun neden Türkiye sınırına set yapsınki? Birileri çıkıp diyebilirki, Onlar Kürtlerin temsilcileri, İyide Yüz binlerce Kürt Hatay, Gazi antepde çadırlarda kalıyor neden evlerine dönmüyor? Barış İstemekmi: Asker polis Diyarbekir sokaklarında çarşı izinlerinde Ailesinin yanında arkalarında vurulurken Direniş deniyordu. Gerilla Marşları Ünv. kampülerinde halaylar eşliğinde söyleniyordu. Şimdi Teröriüstleri koruma amacına yönelik Barış söylemleri hiç de inandırıcı değil.
 4. avniler

  Büyük oyun başladı

  Çocukların Terör örgütlerine katılıp silah verilmesine Türkiye içinden yada dışından hiçbir Demokratik sivil toplum kuruluşlarından her hangi bir kınama duyulmadı. Gerçi Yıllardır Terör merkezlerinde kara Yılanlar çıyanlarda hep çocukları kullandı ama o pek demokratif kuruluşlar görmezden geldi. Çok iyi biliyoruzki Türk Devletini, Yönetenleri, Orduyu, Halkı kınamakdan, sağa sola şikayet etmekden sıra gelmemiş olabilir.
 5. avniler

  Büyük oyun başladı

  Bir haftayı tammalayan Zeytin dalı Operasyonunda Afrin şehir merkezine yaklaştıkça Türkiye ve dışından çatlak sesler yükseliyor. Afrin kent merkezine Rejimin kontrol ettiği bölgelerden takviyelerde yapılıyor. O bölgede ne kadar fazla zaman harcanırsa sıradaki hedeflerinde hazırlanması sağlanıyor. Bir çok ülkede yapılan algı çalışmalarıyla Suriye içine birçok serseri, paralı katiller getirilmeye devam ediyor. Bölgeden temizlenen Daeş militanları Rakka taraflarından tekrar bölgeye sevkediliyor. Ne zamana kadar maşa kullanacaklar belirsiz ama ilerleyen günlerde kendileri sahaya teşrif etmek zorunda kalacaklar. Konu başlığı Büyük oyun başladı. Hayırlısı. Diyelim.
 6. avniler

  ORTADOĞU MERKEZLİ KIYAMET-İ ARMAGEDDON ?

  Vay be Rusya Ali tarafında yer almalıdır. Derken Ali kınıkdan falan bahsetmiyorsunuz, yada sürekli cem toplantılarına katılan Alilerden. Kuzum siz Ruhu sapıklaştırılabilenlerdenmisin..
 7. o alıntının tarihi. Bir gece sonra olacaklara cevap niteliğinde olmuş. Hatırlattığınız için teşşekkürler
 8. avniler

  Darbe Girişimi

  2002 yılından beri söylenen şu diktatörlük bir türlü gelmedi, ne menem şeyse. Hani Belki 15 Temmuz başarılı olsaydı getirebilirdiniz. Tekrar o zaman şapkalı köleler oluşturur, her sokağa bir heykel diker bolca karşısında ibadet ederdiniz. Yada Halk evleri açar Devrimcilik oynar, Bir kaç tanede Nazım şiirlerinden marş türetir Bir ermeni yada yahudiye besteletirdiniz. Olmadı Batı ülkelerinin çocuk şarkılarını 100 yıl marşına çevirdiniz. Yok yok Bu hayallerinizde komünizm hayalleri gibi bitti. En güzeli gelin milli olun. Fazla değil Anadolu köylüsü kadar yerli olun. Çok mu zor? O zaman gölge etmeyin. Saygılar.
 9. avniler

  Darbe Girişimi

  Bu Akşam Saatlerinde bir gurup Asker tarafından Boğaz içi köprüsü, Havalimanı işgal edilerek Darbe yapılmaya çalışıldı. Ankara da Genel Kurmay Başkanı rehin alındı. TRT binası işgal edilip korsan bildiri okundu. Mit ve Eminiyet Genel müdürlüğü binalarına Savaş Uçağı ve Helikopter tarafından Ateş açıldı Patlamalar olduğu haberleri geliyor. Şuan sosyal medya siteleri Twetter ve facebook kapalı. Hiç bir tv kanalına net üzerinden ulaşmak mümkün değil.
×

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.