Zıplanacak içerik

avniler

Φ Üyeler
 • İçerik Toplamı

  182
 • Katılım

 • Son Ziyaret

İçerik İtibarınız

1 Nötr

avniler Hakkında

 • Rütbe
  Genç Üye

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yer
  ESKİŞEHİR
 • İlgi Alanları
  Fece twit forumlar tv pc vs vs

En Son Profil Ziyaretçileri

11.849 profil görüntüsü
 1. ORTADOĞU MERKEZLİ KIYAMET-İ ARMAGEDDON ?

  Vay be Rusya Ali tarafında yer almalıdır. Derken Ali kınıkdan falan bahsetmiyorsunuz, yada sürekli cem toplantılarına katılan Alilerden. Kuzum siz Ruhu sapıklaştırılabilenlerdenmisin..
 2. o alıntının tarihi. Bir gece sonra olacaklara cevap niteliğinde olmuş. Hatırlattığınız için teşşekkürler
 3. Darbe Girişimi

  2002 yılından beri söylenen şu diktatörlük bir türlü gelmedi, ne menem şeyse. Hani Belki 15 Temmuz başarılı olsaydı getirebilirdiniz. Tekrar o zaman şapkalı köleler oluşturur, her sokağa bir heykel diker bolca karşısında ibadet ederdiniz. Yada Halk evleri açar Devrimcilik oynar, Bir kaç tanede Nazım şiirlerinden marş türetir Bir ermeni yada yahudiye besteletirdiniz. Olmadı Batı ülkelerinin çocuk şarkılarını 100 yıl marşına çevirdiniz. Yok yok Bu hayallerinizde komünizm hayalleri gibi bitti. En güzeli gelin milli olun. Fazla değil Anadolu köylüsü kadar yerli olun. Çok mu zor? O zaman gölge etmeyin. Saygılar.
 4. Darbe Girişimi

  Haklısınız CHP de şov yapan Vekil yoktur. Tüm pkk lılar affedilmeli diyen Murat Değer. Ailecek hdp ye oy verdik diyen Murat Özçelik. Ölen pkk lılarda Şehit diyen Hülya Güven. Hdp kapatılırsa direniriz diyen. Gürsel Tekin. İran saflarında Savaşırım diyen Eren Erdem. Kürtler Türklerden Kanla ayrılacak diyen Hüseyin Aygün. Hdp ile birlikte iyi salladık diyen Şafak Pavey. Pkk-Pyg Terör örgütü değil diyen bir Genel Müdür var. Ve kendini bu Milletin partisi olarak yutturmaya çalışan bir CHP var.
 5. Darbe Girişimi

  Aleviler ezildiği içindirki chp gibi köklü partiye kaset komplosuyla bir Alevi genel başkan getirildi. CHP nin Öne çıkıp sow yapan vekiller, Terörist cenazesi omuzlayanlar, Rezidans kraliçeleri Fetö tarafından Tuzluk olarak görevli değillermi. MHP yi ele geçirmeye çalışan Akşener ve çevresi Fetö tarafından görevli değilmi. Al birini vur ötekine. Dibin kara ben senden kara misali. Basın, gazeteci basın özgürlüğü. Kulağa hoş gelen sözler. Kalemlerin silah olarak kullandığı dönemleride gördük. Duruşmasına Katılıp sahip çıkanlarıda gördük. Yukardaki Resimdekinide gördük. Ve sonuçta G8 ülkelerinin ne kadar paralı kiralıkları varsa göreverini başaramadılar. İşi Elinde silah olanlara havale ettiler. Gene sonuç ROMA için başarısızlık. Gene döndük Toplumun hassas konularina. Bir yandan Irkı Farklılıklar körüklenecek, Diğer yandan Dinsel Farklılıklar körüklenecek, yani Toplumu kamplara bölüp ayrıştırarak sonuca varmayı deneyecekler. Sonuç Almak içinde ne kadar kullanışlı piyonlar var hepsi küçükden büyüğe sahaya sürülecek. Koca bir orduyla başaramadılar, Yukarda bahsedilen gibi Halkı kamplara bölme bir birine vuruşturma planıda asla işlemeyecek.
 6. Darbe Girişimi

  Fetullah Gülen Abiliğinden Ulusal sola evrilip Türk Solu kılıfıyla Toplumu kutuplaştırcı, ayrıştırıcı görev yapıp Askeri darbeye zemin hazırlamak. Ve bunu bir çok Aydın olarak Gördüğümüz koca kalam sahipleri görmedi. 70 yılların ortalarından sonrada Sağ Sol diye toplumu bölüp 80 Cuntasına zemin hazırlanmıştı. 28 Şubat da aynı tezgahtı. Müslüm Gündüzler, Fadime Kalkanlar aynı seneryonun Fügüranlarıydı.
 7. Darbe Girişimi

  Alevi mah sine saldırıyı doğrulayan hiç bir ulusal medyada haber olmadı. Öyle bir algı oluşturulmaya çalışıldı fakat boş çıktı. Ama ABD patentli Fetocular tarafından gerektiğinde kullanabilmek için kuruluş İsminde Alevi gecen 10 un üzerinde dernek kapatıldı. Algılarada dikkat etmek lazım, tıpkı Askerlerin boğazı kesildi linç edildi gibi yalanlarda ortada sıcakken olaylar söylendi, ama ispattan uzak bi yalandı. Birde dikkat edersek bu bir Darbe değil işgal harekatıydı. Katliam kaos yaratma harekatıydı. Şimdilik püskürtülmüş olsada, başka şekillerde karşımıza çıkmaya devam edecek. Saygılar.
 8. Darbe Girişimi

  Alevi mahallelerine saldirilsaydi bırak cem evi bir tek Alevi kalmazdı. Kürtlere linç yapılsa idi Kürk kalmazdı. Kaldıkı bunlar Türk milletinin asli unsurları. Halen Ülkede Ermeni ve Ermeni okulları var, İbadet haneleri var. Süryaniler herkes gibi yaşayıp gidiyor. Yahudiler Ülke insanının ortalamasından daha iyi konumda yaşam sürmektedir. Yani Toplumun büyük kısmı bu şekilde suçlanamaz. Suçlanırsa haksızlık olur. Saygılar
 9. Anayasa maddesi 120: Anayasa ile kurulan hür demokrasi düzenini veya temel hak ve hürriyetleri ortadan kaldırmaya yönelik yaygın şiddet hareketlerine ait ciddî belirtilerin ortaya çıkması veya şiddet olayları sebebiyle kamu düzeninin ciddî şekilde bozulması hallerinde, Cumhurbaşkanı başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu, Millî Güvenlik Kurulunun da görüşünü aldıktan sonra yurdun bir veya birden fazla bölgesinde veya bütününde, süresi altı ayı geçmemek üzere olağanüstü hal ilân edebilir. Anayasa maddesi 121: Anayasanın 119 ve 120 nci maddeleri uyarınca olağanüstü hal ilânına karar verilmesi durumunda, bu karar Resmî Gazetede yayımlanır ve hemen Türkiye Büyük Millet Meclisinin onayına sunulur. Türkiye Büyük Millet Meclisi tatilde ise derhal toplantıya çağırılır. Meclis, olağanüstü hal süresini değiştirebilir, Bakanlar Kurulunun istemi üzerine, her defasında dört ayı geçmemek üzere, süreyi uzatabilir veya olağanüstü hali kaldırabilir. 119 uncu madde uyarınca ilân edilen olağanüstü hallerde vatandaşlar için getirilecek para, mal ve çalışma yükümlülükleri ile olağanüstü hallerin her türü için ayrı ayrı geçerli olmak üzere, Anayasanın 15 inci maddesindeki ilkeler doğrultusunda temel hak ve hürriyetlerin nasıl sınırlanacağı veya nasıl durdurulacağı, halin gerektirdiği tedbirlerin nasıl ve ne suretle alınacağı, kamu hizmeti görevlilerine ne gibi yetkiler verileceği, görevlilerin durumlarında ne gibi değişiklikler yapılacağı ve olağanüstü yönetim usulleri, Olağanüstü Hal Kanununda düzenlenir. Olağanüstü hal süresince, Cumhurbaşkanının başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu, olağanüstü halin gerekli kıldığı konularda, kanun hükmünde kararnameler çıkarabilir. Bu kararnameler, Resmî Gazetede yayımlanır ve aynı gün Türkiye Büyük Millet Meclisinin onayına sunulur; bunların Meclisce onaylanmasına ilişkin süre ve usul, İçtüzükte belirlenir.
 10. Darbe Girişimi

  Ve Darbe püskürtüldü. Bilanço olukça ağır. İlerleyen günlerde tüm çıplaklığıyla gözler önüne serilir. Halkın gücü birileri tarafından test edildi. Halk halen Darbe olmasın diye meydanlarda kırıtik noktalarda beklemeye devam ediyor. Şimdi artık Darbe ye yapılan Türk miletinin karşı Darbesinin sonuçları'nı görüyoruz. Tüm kamu kurum kuruluşlarında temizlik operasyonları başladı. 15 Temmuz 2016 Bu akşam asla unutulmayacak, Türk milletini daima uyanık tutacak.
 11. Darbe Girişimi

  Ankara'da Mit binasına ve Polis müdürlüğüne ateş açan Helikopter Savaş uçakları tarafından düşürüldü. Üst Rütbeli komutanlar Askere derhan kışlanıza dönün talimatı verdi. Sabaha her şey normala dönmüş olacak. Gölbaşı TÜRKSAT uydu kontrol merkezini ele geçirme girişimide bulunuldu 17 polis şehit.
 12. Darbe Girişimi

  Cumhur başkanı 2 tv kanalına canlı bağlanarak halkı sokağa davet etti. Davete uyan halk Hava limanında Tankların üzerine ciktı, Tanklar çekildi. Vatan caddesinde, Emnişyet binası önündeki Tanklarda halk tarafından kuşatıldı. Orada 1 Albay ve 3 Asker göz altına alındı haberi var Diyanet İşleri Başkanı talimat verdi. Minarelerden Ezan okunsun.
 13. Darbe Girişimi

  Bu Akşam Saatlerinde bir gurup Asker tarafından Boğaz içi köprüsü, Havalimanı işgal edilerek Darbe yapılmaya çalışıldı. Ankara da Genel Kurmay Başkanı rehin alındı. TRT binası işgal edilip korsan bildiri okundu. Mit ve Eminiyet Genel müdürlüğü binalarına Savaş Uçağı ve Helikopter tarafından Ateş açıldı Patlamalar olduğu haberleri geliyor. Şuan sosyal medya siteleri Twetter ve facebook kapalı. Hiç bir tv kanalına net üzerinden ulaşmak mümkün değil.
 14. Sanki İMRO Terör Örgütünün İstanbulu İşgali anlatılmış. İstanbul artık bu tür işgal girişimleriyle baş edebilecek, karşı koyacak hazırlık'da ve bilinç'de.
×

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.