Zıplanacak içerik

senses

Φ Yeni Üyeler
 • İçerik Toplamı

  6
 • Katılım

 • Son Ziyaret

İçerik İtibarınız

0 Nötr

senses Hakkında

 • Rütbe
  Yeni Üye
 1. Selams

  Söz verdim ama söylemeyeceğim diye Hoş bulduk, umarım güzel deneyim olur burası.
 2. Selams

  Teşekkürler
 3. öğretmen denetiminde ingilizce

  buna rağmen videoyu paylaşmışlar..
 4. Skype üzerinden İngilizce öğrenen var mı?

  Skype değil de, speakly isimli bir web sitesi var. Online olarak oradaki insanlarla konuşarak istediğin dilini geliştirebilirsin.
 5. Bunlara bir ekleme olarak "Formula Lingua" akademisini dahil edebiliriz diye düşünüyorum. Şayet 3 yıl içerisinde İstanbul'daki yabancı dil kurslarında baya bir değişiklik oldu ve hep bir rekabet söz konusu. Formula lingua'yı duymamış olabilirsiniz çünkü dişarıda hiç reklam yapmaz. Ben onlara sosyal medya üzerinde denk geldim 6-7 ay öncesinde ve direkt bilgi istedim İngilizce öğrenmek için. Ders programları ise kısaca şu şekilde işliyor; Birebir, 2 katılımcı veya 3-5 arasında katılımcı - 10, 20 ve 40 ders olmak üzere 3'e ayrılıyor ve ilk deneme dersi ücretsiz olarak 35 dakika sürmektedir. Ben İngilizce iyi bilen biri olarak en son seviyeden 20 ders aldım ve benim için gerçekten çok muhteşem bir deneyimdi. Olur da öneriye ihtiyacınız olursa, bunu kullanabilirsiniz. Formula Lingua'nın web sitesi: http://formulalingua.com
 6. Selam.. buraya gelmemi istenildi, geldim. P.S.: beni buraya çağıran burada üye olan bir arkadaşım. nickini söylememi istemediği için eklemedim. iyi forumlar herkese.
×

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.