Zıplanacak içerik

pach of neo

Φ Üyeler
 • İçerik Toplamı

  475
 • Katılım

 • Son Ziyaret

 • Lider Olduğu Günler

  2

pach of neo son kazandığı tarih 27 Nisan 2013

pach of neo en çok beğeni kazanandı!

İçerik İtibarınız

34 Nötr

5 Takip eden

pach of neo Hakkında

 • Rütbe
  Genç Üye
 • Doğum Günü 01-01-1977

Diğer Bilgiler

 • MSN
  celikkorhan5@gmail.com
 • Website URL
  https://www.youtube.com/channel/UCJp4N0awyREvAI1QFbYfI4Q

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yer
  istanbul
 • İlgi Alanları
  twitter:pachofneo eski basketbol oyuncusuyum.korhan.korhan.2017@yandex.com

En Son Profil Ziyaretçileri

3.383 profil görüntüsü
 1. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  ben dünyanın geoit bir şekil olduğunu düşünüyorum. yanı içindekı çekirdeğin yerküresel basıncla ve dünyanın oluşmadan önce aldığı merkez kaç kuvvetinin aldığı eğimle oluşan asli görüntüsüdür. Dünya'nın Geoit Şeklinin Kanıtları. 1: .. Kutuplara doğru gidildikçe yerçekiminin artması, 2: .. Ekvator yarıçapı ile kutuplar yarıçapının birbirine eşit olmaması,. 3: ..... Güneş doğarken yada batarken yavaş yavaş doğar ve batar .Eğer dünya düz olsaydı,birden bire doğar ve batardı. 4. Yaklaşan bir gemiyi izlediğimizde geminin önce bayrağını yaklaştıkça direğini ve sonradan da teknesini görürüz. Eğer dünya düz olsaydı. Her Yerden geminin tamamını görürdük... 6.... Uzaydan çekilmiş fotoğraflar incelendiğinde Dünyanın aslında tam bir küre ve elips olmadıgı olmadığı alttan ve üstten hafif basık olduğu görülmüştür...
 2. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  ben çekik gözlünün ayrı bir ırk olduğunu düşünüyorum. bana göre safkan siyah ve safkan melez neandertal ve homosapiesler bu dünyanın gerçek . insanıydı. bana göre uzaylı bir ırk bu dünyaya geldı büyük olasılıkla bu cekık gözlu ırk mars gezgenınde atmosferın saglıklı olduğu dönemde. bu gezgende yasıyordu ne olduğunu tahmın etmek aslında hiçte zor değil. çokgüclü bir nukller bomba savasta bu gezgenın atmosfer tabakasını kızıl renge cevırdı ve oksıjen tamamen yok oldu ve gezegenın %95 karbondioksit ve %3 oranında nitrojene cevirerek herşe ybir anda çölleştı. yanı ben aslında çekık gözlı ırkın mars gezegenındekı insanlar olduğunu düşünüyorum bu yuzden çekık gözluler dikkat edersenız çok zekiler ve teknoljı alanda rakıpsizler.
 3. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  KOSKOCA NUH :))) PEYGAMBBER HER CANLIDAN BİR ADET GEMIYE KOYDUK AYETİ VAR .. KURANDA NASIL? OLMUŞTA BESE BES KALAS TAN YAPILAN BİR GEMIYE MİLYONLARCA TÜR SIGMIŞ YOKSA ALALHIN BİR HİKMETIMI? AZIZIM HAHAHA:)))HADİ ALMADI DİYELIM GERÇEK DİYELIM EE O ZAMAN NASIL OLDUDA ŞİMDİ MİLYONLARCA CANLI TURU HALA YASIYOR :)))SONUCTA MİLYONLARCA CANLI TÜRÜ SUDAN BOGULMUŞ OLMASI GEREKIR ÖYLE DEĞİLMİ? :))))HUD-40 için 40 meâl bulundu. Abdulbaki Gölpınarlı (11/HÛD-40: Sonucu emrimiz gelip tandırın altından su kaynamaya başlayınca her mahlûktan birer çifti ve helâki taktîr edilenden başka âilenden olanları ve inananları gemiye yükle dedik; zâten maiyetinde bulunan inanmış kişiler de pek azdı.) / Adem Uğur (11/HÛD-40: Nihayet emrimiz gelip de sular coşup yükselmeye başlayınca Nuh'a dedik ki: "(Canlı çeşitlerinin) her birinden iki eş ialeyhinde söz geçmiş olanlar dışında- aileni ve iman edenleri gemiye yükle! KOSKOCA TİTANIK BİLE EN FAZLA 2 HAFTA DAYANICAK SEKILDE DİZAYN EDILDI .. :)))
 4. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  siz müslümanlar ateizmı yanlış bilyorsunuz. bir tanrıya ihtiyacımız gerçekten yok . çünku henuz ispatlanmaış bir şeye bir müslümanın ihtiyacı olabilrmı? tabıkı olmaz. olmayan birşeyi gördüğünü iddia eden saglıklı bir aklı olabilrmi? tabıkı olamaz ee ozamanda şunu kabul edın artık. ispatı olmuyan ne olursa olsun . ihtiyacımız yok demektır ihtiyacımız olduğu için burda olduğumuza asla inanmadım. çünku amac bir aracı dogurur aracta bir amacı dogurur . bugun islam vardır yarında ateizm cagı baslar. ama ateizm öyle bir anlamdırkı dinler gibi zaman gectıkçe azalmaz aksıne çogalır ve kendıne bir amaç bılur. bana göre gerçekten ateizm şudur. müslümanlar ateizmı anlamamakta çok fazla direnıyor.. hatta bazı ateistler bile ateizmı tam olarak anlamadan ateist oluyor. özellıklede turk ateistler. :)))).hatta ateistler görecelı herşeye inanır ama görmeden inanmak bana göre sadece inançlı toplumların korku PSIKOLOJISIDIR..
 5. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  eğer ben gerçekten öldüm diyelım ve ruh olarak cehenneme gönderdıler benı.. iyide ben zatenn zamandan ve mekandan kurtulmuş ruuhum artık artık bagımsızım tıpkı tanrı gibiyim yanı bende tanrıyım . kim? tutabilrkı. benı cehennemde . anladınınızmı? neden? dinler gerçek değildir. şimdi zeki bir müslüman yorrum yapmadan önce iyice düşünsün ölümsüz bir varlık nasıl? olurda hala cennet yada cehennem denılen yerde köle olarak yasar? biz ateistlerın mantığına aykırıdır. bu siz müslümanların mantıgına bile aykırıdır bu . sanıırm kuranda böyle bir ayet yok. :)))) bunu nasıl acıklamayı düşünüyorsunuz müslümcukler ben bile merak ettım..
 6. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  ozaman allah ruhu yok edemiyorsa ozaman herşeye gücü yeten değildir. çünku ruhta ölümsüz bir varlıktır. nasıl? olurda allah denilen varlık ruhu öldürebilir. burda bir tutarsızlık vardır çok acık ve net. cevapsız bir soru vardır. ölümsüz bir varlık ölebiliirmi? eğer ölebiliyorsa allahta ölebilir. yok eğer ölmüyorsa ruh zaten allahtır.allah gibi ölümsüzdür. doalyısıylede allah ruhu yok edemez. bence imkansızdır.. ozamanda ruh kavramı bana göre yalandır. ben negatıf ateistım. ve bu evrenın holografık bir tarasrım olduğunu ispatlamaya geldım buraya .. bundan daha mükemmel ispatlıyan olursa. hodrı meydan. müslümanlar. yok eger aklınız ve mantıgınız bu tür soruları almıyorsa. ozaman anlıyan bir müslümanı beklerız er yada gelıcektır değilmi?
 7. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  bence insanlığın en büyük sorunu her insanın farklı mantıklta ve farklı anlayışla yaşamasıdır. dogal olarakta, tanrının bu şekılde hemde bile bile insanlığı sınav denılen anlam için koskoca evrenı yaratması bana göre imkansızdır. çünkü sanalda olsa gerçekte olsa şu kacınılmaz olarak yasanıcaktır. birlık ve beraberlık yerine süreklı kaos ve şiddet dolu bir dünya olucaktır. büyük olasılıklada bu dünya 50 yıl içinde tıpkı mars gibi atmosfer tabakasının yok olmasıyla bu dünyanında tıpkı mars gibi teknolojık silahlara yenık düşerek . insanlıgın yok oluşu yada baska bir gezgene tasınması anlamını tasır. işte bu anlamsız sınav ve anlamsız yaşamın sonuçlarını önceden görerek yine anlamsızca bir yaşam veren bu ilaha asla minnet duymadım. ne olursa olsun. asla ve asla bir insanın böylesıne sanal bir program olduğunu anlamak hiçte zor değildır. çünku programlar yaratılırken programlara senı yaratalımmı? diye sormak çok komık olucaktır. kim bilir belkıde bu evrenı yaratılmamış oluşturulmuştur yanı evrenı yaratan bir muhendısı yaratan bir ilah gerçegi bile olabilr. çünku gerçek dedıgımız nedir? bana göre gerçek asla ölmüyen asla yaşlanmıyan asla asal demıyendır. işte bu yuzden zamanı kullanan kım olursa olsun bana göre programdır.. çünku sanal içindekı sanalda bile program matrixi zamanı kullanan parametre komutlarını yine zaman içnde kullanır.
 8. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  "Allah kullarına asla zulmedici değildir." (Âl-i İmrân, 3/182; Enfâl 8/51; Hac 22/10) İSLAMI KABUL ETMEYEN ATEİSTLERİN BOYUNLARINI VURUN AYETİ. BU AYETİ FAZLASIYLA ÇÜRÜTÜYOR. ÇÜNKÜ DİYORKI ALLAH, KULLARINA ZULMEDİCİ DEĞİLDİR. SEN İSLAMI SEÇME BAKALIM, ALLAH BİRDEN BİRE CANİ PSIKOPAT BİR ALLAH OLUVERİYOR VE KULLARINA DİYORKI BANA İNANMAZSANIZ HEPİNİZİN BOYNUNU VURDURURUM. . "... Hayır, Allah dilediğini temize çıkarır ve hiç kimse kıl payı kadar haksızlık görmez."(Nisa, 4/49)BU AYETTE BİR MUCİZE GİBİ ÇÜNKÜ ÖZGÜR İRADENİN OLMADIĞINI MÜKEMMEL BİÇİMDE İSPATLIYOR BU AYET TABIKI BUNU ANLAMAK İÇİN ÇOK CİDDİ BEYİN GEREKİYOR. .ÖZGÜR İRADENİN OLMADIĞINI NEFSİ VE ÖZGÜR İRADESİ OLMUYAN ŞEYTAN VE CİNLERİN AYETLERİNDENDE DAHA İYİ ANALİZ EDERİZ ..ÖZGÜR İRADEMİZ OLMADIĞINA GÖRE BU BENİM TEZİMİ % 100 HAKLI ÇIKARTIR . ÇÜNKÜ TEZİM GERÇEKTEN ÇOK GÜÇLÜ BİR TEZDİR. EVREN HOLOGRAFİK BİR TASARIMDIR. YANİ BİZLER PROGRAMIZ BU YÜZDEN ÖZGÜR İRADEMIZ YOKTUR.. O ZAMAN ŞU SORULARIDA DOGAL OLARAK SORMAK ZORUNDAYIZ .. 1: - İnsanın iradesini de Allah yarattığına göre Allah insanın günah işlemesine neden müsade etmektedir?2: Kusursuz bir eğitimin hapishanelere gerek bırakmayacağı gibi, insan da kusursuz, günah işleme özelliği olmadan yaratılsaydı cehenneme gerek kalmazdı, denilebilir mi? Herkesin cennetlik olmasının kime ne zararı vardır?3: İnsanlar günah işleme özelliğinde yaratıldığı halde, neden cehenneme atılıyor?ÖZGÜR İRADEE YOK ONDAN OLUYOR ZATEN NE? OLUYORSA ..
 9. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  ateistler ispatı olmayan bir varlıga inanamzlar gördükleri andan itibarende inanmaya başlarlar. sizlerde görmeden iman eder ve taparsınız. deistler iyi bir tanrıya inanır ama teistler her olasılıgı degerlendırır kötü yada iyi bile olsa asla tapınma ve iman etme sadece varlıgını bil.. derler..bu insanların yazdıgı gibi bir program değil. bu muhendıs diyorum çünku onun bir adı yoktur. siz allah diyorsunuz . bende mühendıs bunu belkıde 7 kez yazıyorum her yazdığımda daha iyi anladığınızı düşünüyorum. evren sanal derken insancıl bir program gibi düşünürsenız bu bulmacayı asla çözemeden ölüp gidersınız ... bu tanrısal bir programdır ..tanrının yazdığı programda ara yüz olarak cennet ve cehenneme yer verılmemıştır verılseydı. bunun ispatı kıtaplar değil tanrının kendısı olurdu ama ne garıptırkı ortada binlerce sahte din ve sahte kıtap kaynıyorken tanrıdan hiç bir iz olmamasıda sadece bu sanal evrendekı programları görecelı olarak görmemızısaglıyan bir tanrı gerçegi ile karsı karsıyayız teknolojı ilerledıklcede bu sanal ortam iyice belırgın olmaya baslamıştır.bana inanmak.. zorunda değilsınız hiç birinize birşey ispatlamak zorunda değilim .. sizde inandığınız dini ispatlamak zorunda değilsınız. ama .. sadece bir varlık herşeyi ispatlamak zorundadır oda tanrı yanı muhendıstır çünku herşeyin sorumlusu odur .. yarattıgı program sanaldır kendısını göremıyoruz çünku bizler programız ben süper marıo oyunu yapan mühendıs olsaydım süper mario benı görebilirmıydı?ben programladıgım marıoya kıtap yazması için tekrar programlıyorum oda peygamber oluyor ama ben onu peygamber olsun diye programladım.. kıtap yazsın diye programladım.. . oda bu program komutlarını uymak zorunda kaldı.. ama ben cennet ve cehennemı vadetmedım programıma.. işte bu yuzden cennet ve cehennem insan aklına uygun olarak yazılmıştır....her program faklıdır zekı programlar olduğu gıbı cahıl programlarda vardır..sanal bir yasamın öncesı yada sonrası yoktur . bü yuzden allah yokk din yalan...ruhta yok programların ruhu olmaz ama tekrar modıfıye edilebilir reenkarnasyon programlarını mühendıs sık sıkk kullanır ..tekrar dogabilir ve farklı programla farklı bir sanal kaderınız olabilir..yanı erkeksenız kadın olarak tekrar dogabilirsınız. kadınsanız erkek olarak dogabilirsınız.. reenkarnasyon en buyuk gercek yazılımdır..
 10. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  CENNET VE CEHENNEM KOMEDİSİ :)))) tabı hemen acıklım :))))) bu muhendıs sizleride düşünmuş sevgili mmüslümcükler :)))cehenneme atmadan önce akıllı mikrodalga firin var oda program onun içine giriyorsun yıl 2007 baldıza sarkarken hepsı gözüküyo işte akıllı fırının bir hıkmetı :)))))ben yapmadım diyorsun anından kamera kaydı var orda herşey gözüküyor sonra ifade veriyorsun en az 3 yıldan baslıyor bu günah ama üzülme denetımlı serbestlıkten direk cennette gidiyorsun :))))
 11. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  NEBE-12 için 40 meâl bulundu. Diyanet Vakfi (78/NEBE-12: Üstünüzde yedi kat sağlam göğü bina ettik.) / Edip Yüksel (78/NEBE-12: Ve üstünüze yedi sağlam (göğü) kurduk.) 8. katta ben oturuyorum dublexdairede yasıyorum bu insaatın malzemelrını ver veriyorum allah denılen muhendise oda yeri ve gökü inşa.. ..ediyor ...)))))bina aettık diyor . ne güzel cevirmişler değilmi? koskoca evren bina olmuşş 1400 yıl öncekı akıl işte idare eet.. koskoca alalhın yaratılışına emlekcılar gibi yazanların hiç mı? SUÇU YOK..yok azizim :))) yanı mealcıların..ayrıca çok önemli birşey keşfettım oda arapçayı türkçeye cevirmenın çok pahalıya mal olduğu gerçegini..şimdi bu verdiğim trajı komik örnek ile ben kuranı alır öyle bir modifiye ederimkı 1400 yıl önce bana peygamber demek zorunda kalırlar. ama 1400 yıl önce olur bu şimdi olsa deli derler adama ..
 12. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  YARATILIŞTAKİ MÜKEMMELLİK YALANI. ölüyoruz hasta oluyoruz yaşlanıyoruz. sakat doguyoruz , gözlerımız yeterınce güçlu değil bir kartal bile biz insanlardan daha iy igörüyor bana göre mükemmel bir göz kartalın gözüde değildir. mükemle göz evrenin dışını ve içini gören gözdür.. insanın değil. ayrıca. konu mukemmellık i insanın parmak izi birbirinden farklı olmak zorunda değildir! Ama benzerlik olasılığının insan popülasyon büyüklüğüne nazaran daha küçük olmasından ötürü, neredeyse hiçbir zaman böyle bir denkliğe rastlanmaz. Ancak bu, iki kişinin parmak izinin aynı olamayacağı anlamına gelmez ki birkaç sefer bu duruma rastlanmıştır da... Ayrıca, parmak izlerinin farklı olmasının kişilerin ayırt edilmesiyle doğrudan bir alakası yoktur. Parmak izlerinin farklı olmasının ana nedeni, bir miktar genetik, büyük miktarda ise rastlantısal gelişen uç nokta (ekstremite) yüzeyleridir.ben ucamıyorum evrende nefes alamıyorum aç kalırsam ölüyorum.söz konusu hangi? anlamda mükemmelık müslüman arkadaşlar gelin tartışalım. kim? haklı ortaya çıkaralım. eğer korkunç derecede zalimce ve acımasızca mükemmel dersenız aynı fikirdeyim . hem dünya hemde evren için . onun dışında mükemmelık kavramı sadece tanrısaldır. diye düşünüyorum ama bundanda emin değilim..
 13. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  sevgili müslüman arkadaşları buraya bekliyoruz. müslümanlar allah emrettıgı dana kesiyor . bu normal oluyor insan kesiyor yıne normal oluyor başını vurun ayeti. ama eger allahınız ... ayet yazmadıysa sen git bir geyık öldür yada domuz kes ac karınını doyur ama bu günah oluyor neden çünku ayet yazmıyor işin en garıp yanıda su incilide alalh yazmış ama ama incılde domuz yemek helaldir diye yazmış gülermısn? aglarmısn? şimdi böyle bir allaha nasıl? tapıyorsunuz inanmak çok zor gerçekten.
 14. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  aborjınler tanrının huzuruna gelır tanrıda derkı eyyyyyy kullarım neden benım varlığımıı kabul etmıyorsunuz.. aborjınler derkıı kusura bakma abi . her kımsen biz senı tanıyamadık.. konuyu bilmiyoruz abı dın nedir? yenırmı? içilirmı? :)))) biz nerdeyız abı. burası neresı? tanr ıderkı burası cennet ve ceheme değil. burası tam ortası. ve sizler bana inamadığınız içn birazdan cehenneme gidiceksınız. aborjınlar derkı . abi orda ne var. ateş var yanmak var ruh işkencesı var der. pekı abı cenette ne var içkı var sarap var hurı var sex var. peki abe yanlış anlama sen diyorsunkı içkı ve zina haramdır. ama bunları yapmadan sana taparsak cenette bunlara neden? izin veriyorsun der aborjınlar tanrı bu soru karsısında çok sınırlenır. ulan size inat siz cenette koyucam. yaratırken sizemı? sordum şimdide sormuyorum hadi bakim hadı ben tanrıyım istedıgım yaparım :))))))
 15. GERCEKTE TANRI YOKTUR

  TESADÜFÜN 2. KAVRAMI VE İLK SUYUN NASIL? OLUŞTUĞU ANALİZİ:bilmsel olarak ..Hidrojen ve oksijenin oluşumu. İki hidrojen ve bir oksijen atomundan oluşan su molekülü evrende en yaygın görülen ikinci maddedir. ... İlk yıldızlar meydana geldiğinde içerdikleri hidrojen tükeninceye kadar milyarlarca yıl boyunca yandılar.dünyada ise ozon tabası oluştuğu zaman hidrojen ve oksıjen dogal olarak su üretmeye basladı yanı ilk duman şeklınde oluşt udaha sonrada yıldırım ve şimsekler çarpıştı ve artı ve eksi kutuplar ile yıldırım soncunda yagmurlar yagdı .. ilk yagan yagmurar o kadar şiddetlıydıkı yıllarca surdu bu evrım milyonlarca yıl önce ozon tabası çok daha kalındı. zamanla inceldı ve şimdiki konumunu aldı. bu evrımleşme milyonlarca yıl sürdu..yıldıımlar tesaduf eserı bazen orman düşer .. bazende bir denize düşer .. eger bir düzen olsaydı. yıldrırımdan insanlar ölmezdı.. çünkü kuranda anlatılan allah insanalrı öldürmuyor . sadece yaslanıyor ve ecelıyle ölüyor. alalhın yaptıgı yıldırım insanı öldürüyorsa biz buna teasaduf deriz sizde alalhınızı ispatlıyana kadar biz herşeye tesaduf derız.gerçekten bir düzen olsaydı evrende karadelıkler olmazdı korkuınç birşey bu karadelıklerın tek bir amacı var güneş sistemlerını emerek yutmaktır. bizde güneş sistemınde olduğumuza göre her anbir karadelık bizi yutabilr. bu insanlıgın sonu olabilr. ama siz bunada kıyamet dersınız bizde tesaduf ve dengesızlık derız.ayrıca alalhınız ceylenı ve bazı hayvanları canlı canlı yenemsı için yaratmış eger bu alalhın merhametiyse biz buna tesadüf deriz sizde taktiri ılahı dersınız ...umarım gerçekten biz ateistlerın nelere tesaduf dedıgını anlamışsınızdır. özelliklede bı forumdaki müslüman arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum.
×

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.