Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Liderler

1. crazy mom

crazy mom

Φ Üyeler

• Puanlar

1

• İçerik Sayısı

776

2. gloria

gloria

Φ Süper Üye

• Puanlar

1

• İçerik Sayısı

10.252

3. omar123

omar123

Φ Üyeler

• Puanlar

1

• İçerik Sayısı

1.526

4. Legendary

Legendary

Φ Üyeler

• Puanlar

1

• İçerik Sayısı

7.420

Popüler İçerikler

Üzerinde en yüksek itibara sahip içerik gösteriliyor: 27-03-2012 bütün bölümler

1. Hellenistik dönemde yaşamak istiyorum ben… Bir sabah uyanıp kendimi Hellen uygarlığının bir yerlerinde bulmak istiyorum. Ya da en iyisi Helen’in kendisi olmak istiyorum ben; Paris beni kaçırsın da Truva Savaşı’na neden olayım istiyorum. Sonra bir de hedonist olmak istiyorum. Tek amacımın zevk almaktan ve mutluluktan ibaret olduğunu düşünmek istiyorum. Olmuşken bir de köpük banyosu istiyorum ben… Böyle köpük köpük… Bazen de Ömer Hayyam olmak istiyorum; “İç bade, sev güzel Var ise aklı şuurun, Dünya var imiş, yok imiş Ne umurun.” demek istiyorum… Hazır ben Ömer Hayyam olmuşken, Ömer Hayyam da ben olsun istiyorum ve tıpkı benim yaptığım gibi her şarap içişinde de benim için “Bu da Ömer Hayyam hakkı” desin istiyorum. Bazı zamanda çemberinde gül oya olmak istiyorum ve türkümü de sadece Selda Bağcan söylesin, başka da kimse söylemesin istiyorum. Sonra hiçbiri olamıyorum, "benden hiçbir şey olmaz, asla da olamayacak" diye düşünüyorum. Ve farkına varıyorum, benden bir şey olmuş! "BEN" olmuşum. Tabii bu durumda klasik son; “İyi ki de ben, benim!” demeliydim herhalde… Ama demesem de olur. Çünkü Ömer Hayyam ben olsaydı daha bir değişik olurdu sanki… Haydi o zaman bu da Ömer Hayyam hakkı;
    1 puan
  2. Buyuyorum ben. BUyudukce anneci oluyorum. Babam cok kiskaniyor ama pek caktirmiyor. ONlari yan yana gormeye dayanamiyorum. Hemen aglamaya basliyorum. Mama yemeyi cok seviyorum. Mama deyince annem aglamaya basliyorum. Cok yaramazim. En buyuk hobim annemi isirmak. Dislerim cikiyorda. Cok kasiniyorlar. Kakama ve cisime cok bagliyim benden koparilmasi cok zoruma gidiyor. Annem bezi eline aldigi anda evin icinde kaciyorum... Merdiven cikmakta cok iyiyim, ama inemiyorum. Inmeyede gerek yok annem ya da babam beni hemen aliyorlar. Diger hobim mutfak dolaplarinin icine girmek. Kendimi icine kapatiyorum. Birkeresinde babam bana bakiyordu. Babam tuvalete girince saklambac oynayalim dedim. Kendimi dolaba kapattim. Babam tuvaletten cikinca ve beni salonda bulamayinca cookk korktuuu Ben dolapta yanlislikla bi ses yapinca beni buldu.. Bide bunlar benim salyalarimi hicc sevmiyorlar. Ben onlarin ustlerine cikinca yuzlerine gelince benim harika tertemiz salyalarim hemen beni yere atiyorlar... Fizigimle cok barisigim. Evde ciplak gezmek cok zevkli. Kendime guvenim sonsuz... Babam beni kiskaniyor galiba ciplakligima hep karsi cikiyor... Anne diyemiyorum -gi demek daha kolay...kopek gibi waww yapiyorum bide...
    1 puan
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.