Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Milyon Dolarlık Bebek - Million Dollar Baby (2004)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Milyon Dolarlık Bebek - Million Dollar Baby (2004) //

Eastwood'un kendi yönetip kendi oynadığı bu filmi gene bir baş yapıt. Ayrıca Boys Don't Cry dan tanıdığım Hilary Swank ikinci Oscarınıda aldı. Ayrıca Morgan Freeman da yardımcı erkek oyuncu ödülünü bu film le almış oldu. Boks yapan bir kadının öyküsü üzerine kurulmuş bir yaşam öyküsü. Başarının tadını alan birinin zafer sarhoşluğu ile dönmesi ve inanılmaz olaylar içine sürüklenmesi ve Eastwoodun çok tartışma yaratan sonlaması ise cabası... Mutlaka görün derim...

Oyuncular: Clint Eastwood, Hilary Swank

Yönetmen: Clint Eastwood

post-2-1176000528_thumb.jpg

This Best Picture winner follows a determined young athlete who, through her sheer determination, awakens a long-lost fire within two aging boxers. Despondent over a painful estrangement from his daughter, trainer Frankie Dunn (Clint Eastwood) isn't prepared for boxer Maggie Fitzgerald (Hilary Swank) to enter his life. Maggie's determined to go pro, and she eventually convinces Dunn and his cohort (Morgan Freeman) to help her get to the top.

Starring: Clint Eastwood, Hilary Swank

Director: Clint Eastwood

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Ahhh, yine Hillary Swank ve yine bir kahır filmi... Ben bunlara artık kahır filmi diyorum... İzliyorsunuz, izledikçe kahroluyorsunuz :D

Film bie Clint Eastwood filmi, oyuncular Hillary Swank ve Morgan Freeman... Film başlıyor, filmle birlikte tırnaklar da yenmeye başlıyor cunku oldukça heyecanlı ve ardından film devam ediyor ve siz hala tırnaklarınızı yiyorsunuz, cunku bu defa heyecan yerini strese bırakıyor... Ve sonunda film bitiyor bakıyorsunuz ki tırnaklarınız artık yok... Cunku oyle bir film ki bu insanın tırnaklarını yerinden sökseniz bu kadar içinizi acıtmaz... Off diyorummm başka da birşey demiyorum... Bu arada film 77 Oscar ödül törenlerini başarıyla kapatmıştır, e tabii izlemek lazım.... Ama yine de benden size tavsiye bu filmi sadece bir defa izleyin, daha da izlemeyin yeter... Yetiyor bu film için... Guzel olmadığından değil, vurucu oldugundan...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Demek güzel değil ha... :P

Güzel olmaz mıııı? Çok güzel hem de... O cümleyle soylemek istediğim; "bu film çok güzel ama siz yine de bir kez izleyin, çünkü çok can acıtıcı, vurucu bir film" demekti, diyememiş miyim ki :huh::unsure: Vurucu yaniiiiii, insanbu film bitince vurgun yemişe dönüyor be :online2long::usutuk:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Güzel olmaz mıııı? Çok güzel hem de... O cümleyle soylemek istediğim; "bu film çok güzel ama siz yine de bir kez izleyin, çünkü çok can acıtıcı, vurucu bir film" demekti, diyememiş miyim ki :huh::unsure: Vurucu yaniiiiii, insanbu film bitince vurgun yemişe dönüyor be :online2long::usutuk:

Ben filme güzel demenden bahsetmedim.... Hillary güzel demediğinden kastetttim... ha ha ha

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Beni etkileyen filmler arasında. B)

Gerçekten izlenmeye değer ama aşırı duygusalsanız, sarı lalenin teklife kulak asın birkere izleyin -_-

kötü bir film oldugu icin degil etkileyici olduğu için :unsure:;)

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben filme güzel demenden bahsetmedim.... Hillary güzel demediğinden kastetttim... ha ha ha

Allah aşkına böyle bir kadına çirkin denilir mi beee :):D Muhteşem muhteşemmmmmmmmmm....

hillary-swank-93545-buyuk.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.