Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Şikago - Chicago (2002)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Şikago - Chicago (2002)

Catherine Zeta Jones bu rolü ile Oscar aldı ama hiç beğenmediğimi söylemek istiyorum. Film ne kadar güzelse Zeta da o kadar o ödüle layık değildi diyorum. Bunun yanında Renee Zellweger bir başyapıta daha imza atmış ayrıca Rob Marshall bu filmde yönetmenliğinin en üst sınırına erişmiş diyebilirim...Richard Gere son zamanlarda küçük rollerle idare etmeye devam ediyor. Bu müzikali mutlaka izlemelisiniz. Sakın kaçırmayın diyorum...

Oyuncular: Renee Zellweger, Catherine Zeta-Jones

Yönetmen: Rob Marshall

post-2-1176000415_thumb.jpg

Roxie Hart (Renee Zellweger) hungers for stardom, but instead ends up in the slammer in 2002's Best Picture winner. Velma Kelly (Catherine Zeta-Jones) is a superstar whose fame flares -- then dims -- when she shoots her cheating husband and lands in jail. When Velma's lawyer, notorious Billy Flynn (Richard Gere), makes Roxie a tabloid sensation, he sets up a singing, dancing catfight between the two ambitious women. Based on the Broadway musical.

Starring: Renee Zellweger, Catherine Zeta-Jones

Director: Rob Marshall

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.