İçeriğe atla


Yardım Başlığı: Üye profilini görüntülemek


Ne zaman isterseniz bir üyenin kullanıcı adına (Rumuzuna) tıklayarak o üyenin profiline veya iletişim bilgilerine bakabilirsiniz veya görüntüleyebilirsiniz (Üye ismine tıklayın - veya iletilerin yanındaki ismin üstüne tıklayınız.)

Bu size profil bilgilerini ve iletişim bilgilerini gösterecektir (Eğer görüntülenmesini istiyorlarsa) ve onların 'aktif istatistiklerini' gösterecektir.

Ayrıca 'Mini Profil' dediğimiz iletilerin yan tarafındaki üye adının altındaki Kart linkine tıklayarak üyenin kartvizitine bakabilirsiniz. Bu buton ÖM butonunun hemen yanındadır. Mini profil size üyenin fotoğrafını varsa tabiki ve iletişim bilgilerini gösterecektir.

Eğer bu kişinin gönderdiği başlıkları ve iletileri görmek istiyorsanız Profil Seçenkelerine tıkladığınızda aşağı doğru bir liste açılacaktır. Bu listeden bu kullanıcının postaladığı başlıkları veya iletileri aratabilirsiniz. Tabi bunu kendi profilinizde yaptınız mı kendi başlıklarınızı ve iletilerinizi bulursunuz. Bütün konularda resimli açıklamalar ve yardım bilgileri için bu linki takip ediniz (aradığınız bütün bilgileri bulacağınızdan eminiz): http://www.turkish-media.com/forum/tracker/