İçeriğe atla


Yardım Başlığı: Admine veya Moderatörlere Ulaşmak


Moderatör Takımına Ulaşmak

Eğer bir moderatörer veya admine ulaşmak istiyorsanız, veya bütün yönetim bölümünü görmek istiyorsanız, Forumun en altındaki barlardan birinde Yönetim-Moderatör Takımı linkine tıklayabilirsiniz (Bu sayfa boardu ziyaret ettiğini en birinci sayfadır. Ayrıca bu linki asistanımda da bulabilirsiniz.)

Bu liste size yönetim ve moderasyon takımını gösterecektir (Bunlar yönetim kontrol panelini kullanabilen yöneticilerdir. Sıralam şöyledir: Moderatör (Sadece belirtilen forumları yönetir) Süper Moderatör (Bütün forumları yönetir))

Eğer hesabınız için iletişim kurmak istiyorsanız, lütfen Admine başvurunuz - eğer bir ileti hakkında başvuru yapmak istiyorsanız, herhangi bir moderatöre veya admine başvurabilirsiniz.

Bir iletiyi rapor etme

Eğer board yönetimi bu özelliği açmışsa, iletilerin altında yukarı butonunun yanında bir rapor et butonu göreceksiniz. Bu özellik size bu iletiyi yönetime rapor etme şansı verecek. Bu özelliği kullanarak iletiyi şikayet edebilir, bir yanlışlığı rapor edebilirsiniz veya yanlış dizin uyarısı yapabilirsiniz. Fakat, yönetim ile iletişim kurmak veya konuşmak için bu özelliği kullanmayınız!. Eğer yönetim ile iletişimi geçmek istiyorsanız Kişisel Mesaj (ÖM-Özel Mesaj) sistemini kullanınız. Eğer bu özelliği amacına uygun kullanmazsanız üyeliğiniz zarar görebilir. Bütün konularda resimli açıklamalar ve yardım bilgileri için bu linki takip ediniz (aradığınız bütün bilgileri bulacağınızdan eminiz): http://www.turkish-media.com/forum/tracker/