İçeriğe atla


Yardım Başlığı: Yeni İleti E-posta Uyarısı


Bu boarda bir başlığa yeni bir ileti eklendiğinde size bunu haber vermek için donatılmıştır. Bir çok kullanıcı bunu yararlı bulmakla birlikte e-posta kutunuzun dolmasında neden olabilir bu nedenle dikkatli kullanmanızı öneriyoruz.

Bir başlıka abone olmanın üç (3) ayrı yolu vardır:
  • 'Bu Başlığa Abone Ol' linkine tıklayarak o başlığı izlemeye alabilirsiniz.
  • İleti postaladığınızda postalama formunda olan 'Yeni iletilerden haberdar et?' kutusunu işaretleyerek
  • Kontrol Panelinizdeki E-posta ayarları bölümünden 'Ana E-posta Uyarısı?' seçeneğini seçerek, bu sizi ileti postaladığınız bütün başlıklara otomatik olarak abone yapar.
Lütfen dikkat abone olduğunuz başlıktan size sadece bir defa e-posta gönderilecektir. Bu size çok ileti postalanan bir başlıktan çok e-posta almamanızı sağlayacaktır (Tabiki bu sizin boardu ziyaret etmenizle yeniden ayarlanır).

Ayrıca istediğiniz zaman her foruma abone olabilirsiniz. Bu size her yeni başlık açıldığında haber e-postası gönderecektir. Bunu açmak için, forumun bulunduğu sayfanın altında bulunan 'Bu foruma abone ol' linkine tıklayınız.

Abone olduğunuz bir forumdan / başlıktan abonelikten çıkmak için - sadece Kontrol Panelinizdeki 'Abonelik' bölümüne giderek Kontrollerinize bakınız. Bütün konularda resimli açıklamalar ve yardım bilgileri için bu linki takip ediniz (aradığınız bütün bilgileri bulacağınızdan eminiz): http://www.turkish-media.com/forum/tracker/