İçeriğe atla


Yardım Başlığı: Kayıt Olmanın Yararları


Forum özelliklerini tam olarak kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olma tamamen ücretsizdir. Sadece bir dakikanızı alacak çok basit bir işlemden ibarettir.

Kayıt esnasında, geçerli bir e-posta adresi girmenizi istenecektir. Ayrıca yönetim bu e-posta adresinin çalıştığını ve geçerli olduğunu anlamak için onu onaylamanızı sizden isteyecektir. Yönetim kayıttan sonra girdiğiniz e-posta adresine bir e-posta göndererek içindeki linke tıklamanızı veya içindeki kodu alarak siteye geri dönerek o kodu gösterilen yere girmenizi isteyecektir. Bu işlem sizin e-posta adresinizin çalıştığını ve size ait olduğunu anlamak için kurulmuş bir sistemdir. Eğer gönderilen e-postayı almıyorsanız foruma girerek o e-postayı tekrar kendinize gönderebilirsiniz (Eğer yanlış girmişseniz yeni bir e-posta girebilir veya doğrusunu yazabilirsiniz).

Bazı durumlarda, yönetim üyeliğinizi onaylamak durumundadır. Eğer böyle bir durum varsa kayıt anında size bildirilir.

Üye olduktan sonra, giriş yaparak kontrol panelinizi ve özel mesaj sistemini kullanabilirsiniz (Kontrol panelini kullanabilmek için forumda en az 10 mesaj göndermek zorundasınız).

Bu konuda daha geniş bilgi için bu dosyalardaki ilgili konuları okuyabilirsiniz. Resimli Yardım İçin Bu Linke Tıklayınız: http://www.turkish-media.com/forum/tracker/issue-20-forum-hakkinda-genel-bilgiler-nasil-yaparim-nasil-giris-yapilir/  Bütün konularda resimli açıklamalar ve yardım bilgileri için bu linki takip ediniz (aradığınız bütün bilgileri bulacağınızdan eminiz): http://www.turkish-media.com/forum/tracker/