İçeriğe atla


RA'NIN RUH SESİTerapiiiiiiiii

Gönderen Radya, 15 Nisan 2008 - - - - - - · 658 Gösterim

Bugün neye çok ihtiyacım var oturdum şöle bi düşündüm?

TE-RA-Pİİİİİ

Yani;

Ya ölesiye spor yapmalıyım,ya denizin derinliklerinde bir yolculuğa çıkıp balıklarla flört etmeliyim ya da direksiyona geçip en sevdiğim müzik kulaklarımda uzunca bir yol almalıyım.

Hayır hayırrrr ben hepsinden keyiflisini...


Birileri bana mı seslendi?:))

Gönderen Radya, 12 Nisan 2008 - - - - - - · 764 Gösterim

Ya iyi de ben bu rumuza nasıl alışıcam :unsure2: Yaren bana evde radya diye sesleniyordu ve ben dönüp bakıyordum ona :biggrin:

Biliyormusunuz insan İzmir'li olunca napacağı pek belli olmuyor,ne de olsa Efelik var kanımızda.

Tengeriin ve Pikado anladınız siz beni :stuart:


Resmim

Son başlıklar

Rasgele Albüm Resmi

Haydi zıplaaa

kullanıcı görüntülüyor

0 üye, 0 misafir, 0 gizli üye

Sen yokken...

Sen yokken gittim Korkularımın üstüne Hiç ardıma bakmadım Gümüş şiirler yazdım sen yokken Çok yangın çıktı yüreğimde Küllerini bile savurmadım Irak denizlerin fırtınasıydım Uzak iklimlerin sert rüzgarları Kulaçlarken denizinde gurbeti Kanlı savaşlarım, Belalı sevdalarım olmadı hiç Ama hep sustum, Hep ağladım, hep yandım sen yokken. Bekliyorum dönüşünü yeniden, Bir gelsen, Hayatın önünden alsan beni Bir gelsen, Sellerin önünden alsan beni Bir gelsen, Ölümlü düşlerimden alsan beni. Çok durdum güneşe karşı bir başıma Savrulurdum rüzgarlarında sensizlik denizinin Sen yokken, Az dolaşmadım gönlümün kuytularında Üşüyen karanfilim şimdi buruşuk parmaklarda Bir kırağı ayazıydım gecenin kollarında Zifirlerinde sadece ben üşürdüm. Hiç aldırmadım esen rüzgara Hiç dinlenmiş bir yürekle çıkmadım ortaya Yinede hiç yıkılmadım giden trenlerin ardından Ama bütün yangınlar beni yaktı önce Hep ortasında kaldım vurgunların Vurgun nedir ki? deme Bir babanın serzenişi nasılsa öyle Bayrakları indirilmiş, Bozguna uğramış bir hisardım sen yokken Hep sustum, Hep yandım, hep ağladım sen yokken. Bir gelsen, Yangınlardan alsan beni, Bir gelsen, Dünyalarımdan alsan beni, Bir gelsen, Şafaksız gecelerden alsan beni, Ama ne zaman gelsen, Akşam kızılı gözlerimle bulacaksın beni...Cahit Külebi

...

GÜNEŞ DELİSİ
Akan suyu severim ben
Işıldayan karı severim
Bir yeşil yaprak
Bir telli böcek
Yeşeren tohum
Güneşte görsem
Sevinç doldurur içime
Bir günü
Güzel bir günü
Güneşli bir günü
Hiçbir şeye değişmem
Onun için savaşı sevmem
Onun için zulümü sevmem
Onun için yalanı sevmem
Bilirim yaşamaz güneşte
Bilirim yaşamaz yanyana aşkla
Ne haksızlık
Ne korku
Ne açlık
Necati Cumalı

Son Ziyaretçiler