İçeriğe atla


yam_yam' caBig Brother Is Watching You !

Gönderen yam_yam, 26 Şubat 2015 - - - - - - · 40 Gösterim
Güncel
Manken Merve Büyüksaraç'a Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesi ile dava açılmış ve böylece Erdoğan'ın açtığı hakaret davalarına bir yenisi daha eklenmiş. Bence her ilde en az bir mahkeme Erdoğan'ın açtığı/açacağı hakaret davalarına bakmak üzere özgülensin. Böylece mahkemeler üzerindeki ciddi bir yük hafiflemiş olacak ve diğer davalara bakma fırsatı bulacakl...


Çocuk mu Kandırıyorsunuz?

Gönderen yam_yam, 26 Şubat 2015 - - - - - - · 34 Gösterim
Güncel
Başbakan Davutoğlu, "Eşme için izin falan talep etmedik nota verdik, yani 'Biz oradayız, orada olacağız' kayda geçirmek için. Orası artık bizim toprağımız. Kimse de buna itiraz edemez veya kimse buna meydan okuyamaz. Yani birisi meydan okuyorsa oraya dokunsun bakalım, anında müdahale edilir." demiş.

Al sana aklımızla alay eden demeçlerden bir tanesi dah...


Suikast Şenlikleri !

Gönderen yam_yam, 20 Şubat 2015 - - - - - - · 63 Gösterim
Güncel
Havuz medyasının bugünkü (20.02.2015) manşetleri :

Star : Pensilvanya'dan Sümeyye'ye Suikast Emri

Akşam : Sümeyye Erdoğan'a Suikast

Güneş : Pensilvanya'dan Suikast Talimatı - Sümeyye'nin İcabına Bakın


Taciz Yetmez, Kezzap Atın !

Gönderen yam_yam, 19 Şubat 2015 - - - - - - · 69 Gösterim
Güncel
Kepez Atatürk Anadolu Lisesi'ne yeni atanan müdür yardımcısı, okuldaki erkek sınıf başkanlarını toplayarak kısa etek giyen kız öğrencilerin peşine takılmalarını, önce uyarmalarını, sonra da gerekirse taciz etmelerini söylemiş. Böylece bundan rahatsız olan kız öğrenciler düzgün giyinmek zorunda kalacaklarmış.

Bence taciz yeterli değil. O erkek öğrencile...


Ay Ben Gülerim !

Gönderen yam_yam, 19 Şubat 2015 - - - - - - · 62 Gösterim
Güncel
Başbakan Davutoğlu, Ak Parti Belediye Başkanları İstişare ve Yönlendirme Toplantısı'nda yaptığı konuşmada aynen şöyle demiş :

"Buradan farklı partilerden 12 büyükşehir belediyesi başkanına sesleniyorum. AK Parti'ye oy vermiş ilçelerimizi cezalandırmayın bunun yapılması durumunda gerekli hukuki, işlem yapılır. "

Ay ben gülerim.. Hatta sadece ben deği...


Bir Fatiha da Siz Okuyun

Gönderen yam_yam, 18 Şubat 2015 - - - - - - · 91 Gösterim
Güncel
Cumhurbaşkanı (!) Erdoğan, feministler için "Ya senin bizim dinimizle , medeniyetimizle ilgin yok ki.Biz sevgililer sevgilisinin hitabına bakıyoruz " demiş.

Siz kimsiniz? Sizin dininiz ne? Sen cumhurbaşkanı mısın, halife misin, diyanet işleri başkanı mısın, papa mısın, kardinal misin? "Biz" den kastın kim? Türk Halkı ise, bu halkın içerisinde müslümanı d...


Timsah Gözyaşları

Gönderen yam_yam, 17 Şubat 2015 - - - - - - · 121 Gösterim
Güncel
Kadına karşı işlenen suçlar neredeyse vaka-ı adiye haline gelmişken, hunharca, canavarca, adice bir cinayet daha işlendi bu ülkede. Bardağın son damlasıydı ki, toplumsal infial oluştu, ülke ayağa kalktı. Özgecan ilk kurban değildi; ne yazık ki son da olmayacak. Olayı geniş bir perspektiften değerlendirdiğimde, beni dehşete düşüren, iğrendiren, endişelend...


Masumiyetler Birer Birer Gasp Edilirken...

Gönderen yam_yam, 14 Şubat 2015 - - - - - - · 109 Gösterim
Güncel
Masumiyetler Birer Birer Gasp Edilirken... Diyanet İşleri Başkanlığı’nın aylık dergisinin şubat sayısında yer alan bir makalede, nişanlı çiftlerin “el ele dolaşmalarının dinen uygun olmadığı” savunulurken, fetvada, nişanlı çiftlere “İslami usullere göre görüşüp konuşmaları” önerilmiş.
Muhafazakarlık denen şey, böyle bir şey işte. İnsanlık adına bütün masumiyetleri yok eder. İlkokul çağındaki çoc...


Kimin Cumhurbaşkanı?

Gönderen yam_yam, 13 Şubat 2015 - - - - - - · 108 Gösterim
Güncel
Erdoğan, öldürülen Filistinliler için İsrail Cumhurbaşkanı Peres'e "Siz öldürmeyi iyi bilirsiniz" dedi.
Erdoğan, Mısır’da İhvan lideri Muhammed Biltacı’nın ölen kızı Esma’ya yazdığı mektubun okunması sırasında canlı yayında ağladı.
Erdoğan, Suriye’deki kimyasal silah kullanıldığı iddia edilen saldırıya ilişkin “O çocukları nasıl öldürdünüz, hâlâ birileri...


Fazıl Say

Gönderen yam_yam, 01 Haziran 2012 - - - - - - · 2.239 Gösterim

Evet Fazıl say bunları söyleyerek İslam dinine ve müslümanlara ağır hakaretler etmişmiş..  Cumhuriyet savcısı, Fazıl Say'ın  Allah, cennet cehennem gibi kavramların anlamsız, gereksiz ve değersiz olduğu kanaatini uyandıracak şekilde dini değerleri aşağılamak kastıyla yazdığı kanaatine varmış. Mahkeme de iddianameyi incelemiş ve kabul etmiş.


Son başlıklar

Son İncelemeler

kullanıcı görüntülüyor

0 üye, 1 misafir, 0 gizli üye

Resmim

Galeri Albümlerim

Rasgele Albüm Resmi

mercek.3.1.jpg

Blogumda Ara-Bul

Son Ziyaretçiler