İçeriğe atla


yam_yam' caAkıl Tutulması

Gönderen yam_yam, 20 Mart 2015 - - - - - - · 233 Gösterim
Güncel
Akıl Tutulması Türkiye'den parçalı olarak izlenebilen güneş tutulması an itibariyle devam ediyor. Ne yazık ki bazı bölgelerde bulutlanmadan dolayı tutulma izlenemiyor.

Güneş tutulması bir tarafa da, ülkece hemen her gün akıl tutulması yaşar olduk. Dün (19.03.2015) Tayyip Erdoğan, Harp Akademileri Komutanlığı'na yaptığı ziyarette,

"Samimiyetle ifade ediyorum; eski Gene...


Doğalgaz Lobisi !

Gönderen yam_yam, 19 Mart 2015 - - - - - - · 192 Gösterim
Güncel
Termik santral yapılacağı gerekçesi ile, yangından mal kaçırır gibi bir anda 6.000 zeytin ağacının kesildiği Yırcalı Köyü'nden bir grup köylü, köylerinde termik santralı yapılması için 4.000 imza toplayarak Enerji ve Tabii Kaynakları Bakanı Taner Yıldız'a teslim etmişler.

Köylerinde termik santral yapılmasını isteyen köylüler "Dışarıdan gelen Green Peac...


Big Brother Is Watching You !

Gönderen yam_yam, 26 Şubat 2015 - - - - - - · 229 Gösterim
Güncel
Manken Merve Büyüksaraç'a Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesi ile dava açılmış ve böylece Erdoğan'ın açtığı hakaret davalarına bir yenisi daha eklenmiş. Bence her ilde en az bir mahkeme Erdoğan'ın açtığı/açacağı hakaret davalarına bakmak üzere özgülensin. Böylece mahkemeler üzerindeki ciddi bir yük hafiflemiş olacak ve diğer davalara bakma fırsatı bulacakl...


Çocuk mu Kandırıyorsunuz?

Gönderen yam_yam, 26 Şubat 2015 - - - - - - · 176 Gösterim
Güncel
Başbakan Davutoğlu, "Eşme için izin falan talep etmedik nota verdik, yani 'Biz oradayız, orada olacağız' kayda geçirmek için. Orası artık bizim toprağımız. Kimse de buna itiraz edemez veya kimse buna meydan okuyamaz. Yani birisi meydan okuyorsa oraya dokunsun bakalım, anında müdahale edilir." demiş.

Al sana aklımızla alay eden demeçlerden bir tanesi dah...


Suikast Şenlikleri !

Gönderen yam_yam, 20 Şubat 2015 - - - - - - · 176 Gösterim
Güncel
Havuz medyasının bugünkü (20.02.2015) manşetleri :

Star : Pensilvanya'dan Sümeyye'ye Suikast Emri

Akşam : Sümeyye Erdoğan'a Suikast

Güneş : Pensilvanya'dan Suikast Talimatı - Sümeyye'nin İcabına Bakın


Taciz Yetmez, Kezzap Atın !

Gönderen yam_yam, 19 Şubat 2015 - - - - - - · 152 Gösterim
Güncel
Kepez Atatürk Anadolu Lisesi'ne yeni atanan müdür yardımcısı, okuldaki erkek sınıf başkanlarını toplayarak kısa etek giyen kız öğrencilerin peşine takılmalarını, önce uyarmalarını, sonra da gerekirse taciz etmelerini söylemiş. Böylece bundan rahatsız olan kız öğrenciler düzgün giyinmek zorunda kalacaklarmış.

Bence taciz yeterli değil. O erkek öğrencile...


Ay Ben Gülerim !

Gönderen yam_yam, 19 Şubat 2015 - - - - - - · 119 Gösterim
Güncel
Başbakan Davutoğlu, Ak Parti Belediye Başkanları İstişare ve Yönlendirme Toplantısı'nda yaptığı konuşmada aynen şöyle demiş :

"Buradan farklı partilerden 12 büyükşehir belediyesi başkanına sesleniyorum. AK Parti'ye oy vermiş ilçelerimizi cezalandırmayın bunun yapılması durumunda gerekli hukuki, işlem yapılır. "

Ay ben gülerim.. Hatta sadece ben deği...


Bir Fatiha da Siz Okuyun

Gönderen yam_yam, 18 Şubat 2015 - - - - - - · 145 Gösterim
Güncel
Cumhurbaşkanı (!) Erdoğan, feministler için "Ya senin bizim dinimizle , medeniyetimizle ilgin yok ki.Biz sevgililer sevgilisinin hitabına bakıyoruz " demiş.

Siz kimsiniz? Sizin dininiz ne? Sen cumhurbaşkanı mısın, halife misin, diyanet işleri başkanı mısın, papa mısın, kardinal misin? "Biz" den kastın kim? Türk Halkı ise, bu halkın içerisinde müslümanı d...


Timsah Gözyaşları

Gönderen yam_yam, 17 Şubat 2015 - - - - - - · 197 Gösterim
Güncel
Kadına karşı işlenen suçlar neredeyse vaka-ı adiye haline gelmişken, hunharca, canavarca, adice bir cinayet daha işlendi bu ülkede. Bardağın son damlasıydı ki, toplumsal infial oluştu, ülke ayağa kalktı. Özgecan ilk kurban değildi; ne yazık ki son da olmayacak. Olayı geniş bir perspektiften değerlendirdiğimde, beni dehşete düşüren, iğrendiren, endişelend...


Masumiyetler Birer Birer Gasp Edilirken...

Gönderen yam_yam, 14 Şubat 2015 - - - - - - · 161 Gösterim
Güncel
Masumiyetler Birer Birer Gasp Edilirken... Diyanet İşleri Başkanlığı’nın aylık dergisinin şubat sayısında yer alan bir makalede, nişanlı çiftlerin “el ele dolaşmalarının dinen uygun olmadığı” savunulurken, fetvada, nişanlı çiftlere “İslami usullere göre görüşüp konuşmaları” önerilmiş.
Muhafazakarlık denen şey, böyle bir şey işte. İnsanlık adına bütün masumiyetleri yok eder. İlkokul çağındaki çoc...


Son başlıklar

Son İncelemeler

kullanıcı görüntülüyor

0 üye, 0 misafir, 0 gizli üye

Resmim

Galeri Albümlerim

Rasgele Albüm Resmi

sanfordslemur.jpg

Blogumda Ara-Bul

Son Ziyaretçiler