Rune Açılımları - Geçmişten Geleceğe Açılan Yol Ana Sayfa|Reklam|İletişim|Başlangıç|Bookmark|English   
Bu sayfayı arkadaşınıza tavsiye edin..!   
Türkiye'nin İlk Astrolojik Rune Açılım Rehberi
 

Astroloji Bölümümüze Hemen Üye Olun Siteden Tam Olarak Yararlanın...

Açılımları okumak için, lütfen aşağıdan bir rune seçin ve "Rune Açılımını Oku" linkine tıklayınız. 


Celtic Açılımı
Celtic Kesişme Açılımı en popüler açılım olarak bilinir. Açılımı kullanan kişinin şu andaki yaşamı hakkında bilgiler verir. Açılımı kullanmadan önce bir soru hazırlayın ve o soruya konsantre olunuz sonra aşağıdak linke tıklayınız.
Rune Açılımını Oku
Gezegensel Açılım
Bu açılım şu andaki yaşamınız ile ilgili olarak derin ve detaylı bilgi verir. Açılımı kullanmadan önce bir soru hazırlayın ve o soruya konsantre olunuz sonra aşağıdak linke tıklayınız.

Rune Açılımını Oku
Odin'in Açılımı
Bu bir beş Rune açılımıdır ve geçmiş , gelecek ve şimdiki zamanı açıklamak için kullanılır. Açılımı kullanmadan önce bir soru hazırlayın ve o soruya konsantre olunuz sonra aşağıdak linke tıklayınız.

Rune Açılımını Oku
Thor'un Kesişim Açılımı
Bu bir beş Rune açılımıdır. Genel olarak yaşamınızla ilgili bilgi verir. Açılımı kullanmadan önce bir soru hazırlayın ve o soruya konsantre olunuz sonra aşağıdak linke tıklayınız.

Rune Açılımını Oku

Yaşam Ağacı Açılımı
Bu bir yedi Rune açılımıdır. Kişiye öz hakkında bilgi verir. Açılımı kullanmadan önce bir soru hazırlayın ve o soruya konsantre olunuz sonra aşağıdak linke tıklayınız.

Rune Açılımını Oku
Vee Açılımı
Bu bir yedi Rune açılımıdır. Önemli olaylara yanıt bulmak için kullanılır. Açılımı kullanmadan önce bir soru hazırlayın ve o soruya konsantre olunuz sonra aşağıdak linke tıklayınız.

Rune Açılımını Oku
Gizemli Elmas Açılımı
Bu bir sekiz Rune Açılımıdır. Genel sorulara yanıt bulmak için kullanılır. Açılımı kullanmadan önce bir soru hazırlayın ve o soruya konsantre olunuz sonra aşağıdak linke tıklayınız.

Rune Açılımını Oku
Aşk Kabı Açılımı
Bu bir sekiz Rune Açılımıdır. Bu kalp ve aşk ile ilgili sorunlara yanıt bulmak için kullanılır. Açılımı kullanmadan önce bir soru hazırlayın ve o soruya konsantre olunuz sonra aşağıdak linke tıklayınız.

Rune Açılımını Oku

Karekter Açılımı
Bu bir basit beş Ruin Açılımıdır. Kişiliğinizi anlamanıza yardımcı olacak bir açılımdır. Açılımı kullanmadan önce kendi kendinize konsantre olun ve sonra aşağıdak linke tıklayınız.


Rune Açılımını Oku
Meslek Aynası Açılımı
Bu bir altı Rune açılımıdır. Meslek ve iş durumunuza açıklık getirir. Açılımı kullanmadan önce bir soru hazırlayın ve o soruya konsantre olunuz sonra aşağıdak linke tıklayınız.

Rune Açılımını Oku
Günlük Açılımı
Bu bir tek Rune açılımıdır. Gelen günle ilgili herşeyi açıklamak için kullanılır.

Rune Açılımını Oku
Geçmiş-Şu An-Gelecek Açılımı
Bu bir üç Rune açılımıdır. Neydi, Neden Oldu, Şimdi Nasıl, Gelecekte nasıl olacak sorularına yanıt verir.
Rune Açılımını Oku

Astroloji Ana Sayfa - Portala Dön

Astroloji Ana Sayfa: Çin Astrolojisi - Tarot - Aşk Astrolojisi - Gelecek Okuma - Rune Açılımları - Sen Kimsin? - Astrolojik Zodyak

Kişisel Testler - Biyoritim / Biyoritm - Biyoritim / Biyortim Çift - Dogum Günü Raporu - Kisisel Tarot Kartlari - Numaralar ve Siz - Rüya Tabirleri / Yorumlari

Bu sayfayı arkadaşınıza tavsiye edin..!  
Bütün hakları saklıdır. izinsiz kopya edilemez ve kullanılamaz..! Yasal Uyarı (Disclaimer)
Copyright © 2000-2008 Stork Corporation-Turkish-Media.Com bir Stork Corporation Kuruluşudur...